Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

περιοδικό DOMINA

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος werty, στις 19 Απριλίου 2006.

  1. werty

    werty New Member

    ξέρει κανείς να μου πει τι έγινε με το περιοδικό DOMINA?
    δεν το βλέπω πια να διαφημίζεται στο forum.σταμάτησε να κυκλοφορεί ? ή όσοι έδωσαν τα στοιχεία τους για να γίνουν συνδρομητές την πατήσανε?
     
  2. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Εμένα πάντως μου ήρθε εγκαίρως.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    that was one plan to find everyone who has paranormal desires now you are locked They know for you !!!

    χαχαχαχα

    καλό πάσχα !!! και φροντίστε να σουβλίσετε τα αρνία και αφήστε τα σκλαβάκια ύσηχα  
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: περιοδικό DOMINA

    Και εμένα το ίδιο Amazona μου ήρθε έγκαίρως.
    Διάβασα το άρθρο σου...
    Καταπληκτικό!!!  

    Sorry που θα το ανακοινώσω εδώ, αλλά το περιοδικό ειναι δικό μας.
    Oποίος ενδιαφέρεται να το παραλάβει συστημένο η με courier ας τηλεφωνήσει
    η να στείλει σε mail τα στοιχεία του και θα το παραλάβει.
    Το περιοδικό δεν διανέμετε στα περίπτερα πλέον.

    Πληροφορίες εδώ :
    http://geocities.com/periodiko_domina
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    οταν λες δικό σας τι εννοείς ?
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Eνοώ με την λέξη "δικό μας" Konstantinos ότι ο εκδότης του περιοδικού είναι ένας "δικός μας" άνθρωπος.
    Φυσικά το περιοδικό δεν ανήκει στο forum αλλά μέσα σε αυτό αρθρογραφούν φίλοι και μέλη του.
    Ο ίδιος ο εκδότης είναι ένα άτομο που με τον δικό του τρόπο προσφέρει στον "χώρο".
    Ένας "δικός μας" άνθρωπος θεωρώ ότι είσαι και εσύ άλλωστε Konstantinos αν κατάλαβες την έννοια που το γράφω!

    Υ.Γ. Πιστεύω να έγινα κατανοητή και να μη παρεξηγήθηκα.