Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

που θα θελατε να ήσασταν τώρα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Dolce_vita, στις 17 Φεβρουαρίου 2014.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Πολλά χρόνια πίσω στο σινεάκ με τον πατέρα μου
     
  2. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Set up scene ...
    Ένα σπίτι μεσα στο δασος τα πάντα γύρω λευκά μολις έχει σταματήσει να χιονιζει στον αερα αυτη η μοναδική μυρωδιά του χιονιού και κρύο .
    Στην βεράντα του μπαλκονιού φτιαγμένη ετσι που σχεδόν μοιάζει με θερμοκήπιο κεριά σκορπισμένα παντου σε μια άκρη της μια ξυλοσομπα και ακριβώς στο κέντρο μια μπανιερά με καυτό νερό που αχνίζει
     
    Last edited: 4 Μαρτίου 2018
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αν βγάλεις τα τζάμια απ' τη μέση και μάχεται το κρύο μαζί με τη ζέστη, έρχομαι.
     
  4. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Αν έβγαζα τα τζάμια από την μέση θα έδινα νέο νόημα στην φράση κρύα γκόμενα   ...
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Kαι στην πρόκληση επίσης  
     
  6. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Φετίχ με τα λούτρινα ε; 
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Φετίχ με τη ζέστη μες στο κρύο..
     
  8. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Το έχω !
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    χαχαχαχα

    ναι αλλά μετά θέλω να μπούμε και μέσα μπας κι αφήσουν οι φίλοι σου κανά παϊδάκι    
     
  10. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Μην σκας συνήθως εγώ τα ψήνω.
     
  11. Στο κρύο, μαζί του, στην αγκαλιά του, με κακάο στο ένα χέρι και το άλλο ενωμένο με το δικό του...
     
  12. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Έχω δίλημμα,Εδιμβούργο ή Παρίσι;