Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος mprizas, στις 17 Αυγούστου 2009.

  1. mprizas

    mprizas New Member

    βλέποντας μερικές αφέντρες να ποδοπατάμε μια πουτσα να την δένουν με σχοινιά να κρεμνάνε στα αρχιδια βαράκια να τα δένουν μέχρι να μελανιάσουν να τα βαρανε να τα τραβανε από εδω και από εκεί και εμείς οι σκλάβοι να το υπομένουμε μονό και μονό για να τις ευχαριστήσουμε γιατί αυτό θέλουμε να μείνουν ευχαριστημένες από εμάς ,αλλά ? πόσο αντοχή μπορεί να έχουν αυτά τα δυο τελικά ευαίσθητα πράγματα πανό στον άντρα σκλάβο , ε ?

    Θα ήθελα να ανεβάσω και κάνα δυο φωτογραφίες πανό στο θέμα αυτό αλλά δεν ξέρω πώς γίνετε
     
  2. mprizas

    mprizas New Member

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

    Βασικά δεν ξέρω αν τοποθέτησα σωστά το θέμα μου απλά για να καταλάβετε ι δίκια μου πουτσα είναι 18cm και αν σηκωθη κοιτάζει ταβάνι και για να το καταλάβετε ακόμα καλύτερα με σηκωμένη πουτσα για να κατουρήσω πρέπει να κάτσω (σαν γυναίκα)αλλιώς δεν κηταει κάτω . όποτε σε ένα παιχνίδι τις αφέντρας με τον πέο μου πόσο επικίνδυνο είναι να μην το καταλάβει αυτό και να σπάσει . άουτς  
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???


    Πράγματι, είχαμε μπερδευτεί λιγάκι, αλλά τώρα πλέον τον τοποθέτησες σωστά (τον πέο), οπότε καταλάβαμε τους προβληματισμούς σου...

    Εξακολουθώ να έχω μιάν απορία, όμως: Τί ακριβώς είναι αυτό που φοβάσαι μην τυχόν και σπάσει;
    Αυτός ο πέος σου, είναι κάποιου νέου τύπου μήπως; Διαθέτει κόκκαλο; Ή μήπως χόνδρο; (Γιά χόνδρο ρωτάω, έτσι; Όχι πόσα cm είναι το χόνδρος του...).




     
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

    Να της το πεις της Αφέντρας σου να σε βάλει στον κήπο για συντριβάνι
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

    alnair έλεος...   εδώ είναι bdsm discussion σε παρακαλώ!!!
     
  6. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

    Έχεις δίκιο. Θα έπρεπε να το βάλω στο BDSM Techniques ως τρόπο κατουρήματος για εύθραυστους πέους μετά εξευτελισμού  
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???





     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

          
    Μακράν το καλύτερο.....
     
  9. skia

    skia Contributor

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

    /me χτυπάει το κεφάλι της στον τοίχο
     
  10. hermis

    hermis Regular Member

    άμα σπάσει το πεος γίνεται ιπτάμενο!



    Υπάρχει λύση για όλα!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. hugger

    hugger Regular Member

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

    Εγραψες , εγραψες, εγραψες, πανω που μπηκα σε σκεψεις να τον μετρησω, μας εσωσες εμας τους μικροτσουτσουνους  
     
  12. mprizas

    mprizas New Member

    Απάντηση: πούτσα και αρχιδια τι μπορούν να αντέξουν πια τα ορια τους ???

    Δεν καταλαβαίνω την ειρωνεία εδω πέρα είναι δηλαδή δύσκολο να σπάσει ι πουτσα από το ποδοπάτημα μια γυναίκας αφέντρας 70 80 κιλων ?
    Και ο πουτσος δεν εχει χόνδρο ? όπως το γραφή κάποιος πιο πάνω