Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

προς αφεντρες και σκλαβους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 21 Μαρτίου 2015.

  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Τι σημαινει καλος σκλαβος και τι καλη αφεντρα;
    Δε θελω πολλες πολλες θεωριες. Στην πραξη. Τι ζηταει ο σκλαβος απ την αφεντρα και τι η αφεντρα απ το σκλαβο;
     
  2. Πάλι καβλωμένη μπήκες SAP  
    Πάμε για νέο κύκλο "αίματος"
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Άστο δεν το έχεις.... μην το κουράζεις.... αυτό είτε το έχεις έμφυτο είτε δεν το έχεις καθόλου.... δεν υπάρχει μέση κατάσταση, με το που θα σου σκάσει ένα έμπειρο υ μπροστά σου θα κομπλάρεις και θα κατεβάσεις το κεφάλι... το υ θέλει τη κυριαρχία του μυαλού του και πρέπει να εισαι διατεθειμένη να δώσεις πάρα πολλά ψυχικά αποθέματα για να το καταφέρεις.... είναι δύσκολο πίστεψε με. Τώρα για τους φετιχιστές, τίποτα δεν χρειάζεται να κάνεις... Δώστους τα πόδια σου να σου τα γλέιφουν και να τα φιλάνε, αλλά δεν είναι αυτό η σχέση του υ με τη Κ.
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Sorry άκυρο.... μαλακία έγραψα.... ρώτα την Εύα να σου πει.... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
     
  5. Κυκλοφορούν ψαχτείτε....

     

     
     
  6. tractable

    tractable Regular Member

    o σ (ή ο υ) την κυριαρχία πάνω στο μυαλό του θέλει από την Κ του (the mind fuck) - και να το βλέπει οτι την ικανοποιεί...
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Να το ακουσω; εχει κρυφα μηνυματα για τη σκλαβια;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Οι περισσότεροι ζητάνε πόνο, εξευτελισμό, ποδολαγνεία και αλλαγή ρόλων.


    - σεξ με στραπόν
    - όχι σεξ
    - Να τον μετατρέψει σε τσουλί
    - Να γίνει προσωπικός υπηρέτης -μπάτλερ
    - υποταγή κ.α.
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    θέλω να γίνω η τσούλα σου..... χαχαχαχαχαχαχαχα πεθαίνω.... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    By the way.... Ο σκλάβος μόνο μία φορά ζητάει από μία Αφέντρα κάτι, να γίνει η Αφέντρα του, από εκεί και πέρα δεν ζητάει τίποτα αυτός, απλώς εκτελεί....
     
  12. Lefi

    Lefi New Member

    Προσωπική μου άποψή (χωρίς να είμαι ειδικός) είναι ότι όλοι θέλουμε κάτι από τον/την σύντροφό μας ανεξάρτητα του είδους της σχέσης και των ρόλων. Ο υποτακτικός σίγουρα αφοσιώνεται στα θέλω της αφέντρας του αλλά υπάρχουν συνήθως συγκεκριμένα πράγματα που περιμένει από την σχέση η συγκεκριμένοι τρόποι που το bdsm τον/την ελκύει.