Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

προς αφεντρες και σκλαβους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 21 Μαρτίου 2015.

  1. piggy

    piggy New Member

    Αποκλειστικοτητα, και απο τις 2 πλευρες, για αρχη.
     
  2. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    και πότε βγαίνει παραπονούμενος;
     
  3. Από τον άλλο κόσμο....
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    'Οταν αντιληφθεί ότι δεν είναι αυτό που δηλώνει.
    Επαναπροσδιορίζει τις επιθυμίες του και τραβά στο καλό.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    H femdom του Sardax είναι η ιδανική για εμένα.
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σαν Κ θα πω...
    Απόλυτη δοτικότητα, να βλέπω στα μάτια του ότι μόνο Εγώ είμαι για αυτόν.
    Και αυτό δεν επιβάλλεται, κερδίζεται μέσα από τις πράξεις.
     
  7. Aν δε μπορει να αντεξει ουτε ενα 30ποντο στραπον, δεν κανουμε τιποτα....
     
  8. footslave4

    footslave4 Regular Member

    Αν εξαιρέσουμε τα session σε μία σχέση D/s ανάμεσα σε μία Κυρία και έναν σκλάβος χρειάζεται πάνω από όλα εμπιστοσύνη και εχεμύθεια.
    Καταρχήν αν πεις σκλάβος πρέπει να καταλάβεις ότι πλέον η ζωή σου είναι κτήμα τις Κυρίας.Τα θέλω του παραμερίζονται χωρίς αυτό να σημαίνει ότι η Κυρία δεν γνωρίζει πώς να τον ευχαρηστήσει για την αφοσίωσή του..
    Όπως είπες όμως η θεωρία από την πράξη απέχει πάρα πολύ.Θέλει πάρα πολύ δουλειά,υπομονή κυρίως από την Κυρία και διάθεση από τον σκλάβο να φτάσει στο επίπεδο υποταγής που απαιτεί η Κυρία του.
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η αφοσίωσή του είναι η ευχαρίστησή του. Δεν είναι καταναγκαστικό έργο για να ζητήσει μετά "καραμελίτσα".
     
  10. footslave4

    footslave4 Regular Member

    Αυτό που ήθέλα να μεταφέρω είναι πώς όταν η Ιδιοκτήτρια είναι ευχαριστημένη από το pet θα του δώσει και μία λιχουδιά να το ευχαρηστήσει..
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και αν δεν το κάνει; αν λειτουργεί με δεδομένο αυτό το πετ, τότε έχει χαθεί το παιχνίδι.
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor