Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πρωκτικη εκπαιδευση !!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος mixalhs2, στις 26 Αυγούστου 2007.

  1. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: πρωκτικη εκπαιδευση !!

    “ Οι καλοί παντού χωράμε ! “
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Re: Απάντηση: πρωκτικη εκπαιδευση !!

    Και αν δεν τα ρουφήξει; Αν σκίσει το τσόφλι το δέρμα; Τότε τι θα γίνει, μπορείς να το αναλύσεις παραπάνω;

    Κακά τα ψέμματα, για την πρωκτική εκπαίδευση χρειάζεται πάρα πολύς χρόνος, και πιστεύω οτι η καλύτερη τεχνική είναι παρόμοια με το fisting, οπότε μπορείτε να αρχίσετε να ψάχνετε τέτοιους οδηγούς. Φυσικά, η χρήση λυπαντικού είναι Α-Π-Α-Ρ-Α-Ι-Τ-Η-Τ-Η και επιβάλλεται! Κοινώς, μην λυπηθείτε το λυπαντικό, θα σας σώσει από πολλά προβλήματα  
     
  3. grxx

    grxx New Member

    Απάντηση: πρωκτικη εκπαιδευση !!

    ελαιολαδο το καλυτερο καει και λιγο
     
  4. barbag

    barbag New Member

    απλα θα αναφερω οτι μου ειπε ενας φιλος γιατρος που ειδε αρκετα περιεργα πραγματα που επρεπε να βγουν απο τον πρωκτο ομοφυλοφιλων(στα εκτακτα περιστατικα).απο πενσα μεχρι πατατα σεβαστου μεγεθους αλλά το χειροτερο και αυτο που τρεμουν ολοι οι γιατροι που αντιμετωπιζουν αναλογες καταστασεις ειναι κατι απο λεπτο γυαλι,οπως ενας γλομπος!!!αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου και το ιδιο καθως φαινεται μερικες φορες και ο πισινος του.
     
  5. nikos54

    nikos54 New Member

    ειμαι straight 54 αλλα νομιζω το καλλιτερο εργαλειο ειναι το χερακι τηw Κυριας δαχτυλο δαχτυλο ενα δυο τρια ολα αν δυνατον χωρις γαντια και μετα απο ενα καλο fisting - licking που της εχω προσφερει
     
  6. ptsjj

    ptsjj New Member

    το καλυτερο ειναι να μπορεις να ελεγχεις τους μυς του πρωκτου!!!
     
  7. γεια σας.Είμαι καινούρια στο χώρο αλλά νομίζω πως ένας αληθινός αφέντης ξέρει που αρχίζει ο κίνδυνος και άρα δεν υπάρχει λόγος να γίνεται αυτή η συζήτηση.
    Η κουβέντα αυτή δείχνει την έλλειψη εμπιστοσύνης οπότε μιλάμε για ένα απλό πήδημα και όχι για κάτι που συμβαίνει σε μια σχέση Αφέντη-σκλάβας. 
     
  8. pancyber

    pancyber Regular Member

    όλα εξαρτώνται από την αρχική και την επιθυμητή τελική διάσταση... από υδραυλικούς διαστολείς έχεις δοκειμάσει τπτ ?

    Φίλε OGRE, αυτό νομίζω δίνει την δυνατότητα στους μικροτσούτσουνους να το παίξουν "καλοί"
     
    Last edited: 30 Μαρτίου 2009
  9. afentiss00

    afentiss00 New Member

    Απάντηση: πρωκτικη εκπαιδευση !!

    το καλυτερο ειναι σιγα σιγα με το δαχτυλο
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: πρωκτικη εκπαιδευση !!

    Διαφωνώ.Κάποιοι απεχθάνονται το δάχτυλο,ενώ δεν έχουν πρόβλημα με λοιπούς τρόπους σοδομισμού..Είναι θέμα παθητικού και πρέπει να λαμβάνεται σοβαρά υπόψιν..
     
  11. Kosmos38

    Kosmos38 Regular Member

    Απάντηση: πρωκτικη εκπαιδευση !!

    Πρωκτικες σφηνες σε διαφορα μεγεθη!!!
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: πρωκτικη εκπαιδευση !!

    του κωλου τα εννιαμερα............