Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πρωκτικη εκπαιδευση !!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος mixalhs2, στις 26 Αυγούστου 2007.

  1. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Δεν το ξερά αυτό εγώ φτιάχνω σπαθολαδο χαμός γίνετε από σπαθοχορτο
     
  2. lotus

    lotus Silence

    Ναι αλλά είναι σχεδιασμένος για ανάποδη χρήση από μέσα προς τα έξω και όχι από έξω προς τα μέσα γι αυτό και ο πόνος, γι αυτό και πιθανότητα ρήξης και γι αυτό δεν πρέπει να γίνεται συνεχώς και χρειάζεται ένα διάστημα επαναφοράς.
    Και σαφώς και οι απαραίτητοι κανόνες υγιεινής γιατί οποιαδήποτε αμυχή μπορεί να επιφέρει μόλυνση και δη να εισβάλλει μικρόβιο στο λιπώδη ιστό με πιθανότητα σοβαρής λοίμωξης και φλεγμονής
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Όσα δεν φτάνει η αλεπού, καλά είναι να μην τα κάνει κρεμαστάρια, αλλά να πηδάει και να τα πιάνει... 
    Τα θέματα του πρωκτού, ενδεχομένως να είναι πιο σοβαρά, αν είναι δηλαδή να μάθουμε και κάτι, από κάτι άλλα θέματα εντελώς ντυ κωλ, και το γνωστό, αντίστοιχο ύφος τριανταοκτώ (κλαψομούνηδων) καρδιναλίων...  
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Μόνο λίγο προσοχή κατά τους μήνες με μεγάλη ηλιοφάνεια να μην γίνεται συχνή χρήση ημέρα γιατί δημιουργεί φωτοευαισθησία
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Καλά που το είπες..  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Τυχαίνει να χρησιμοποιώ το σπαθόλαδο από παιδί, η μαμά μου ήταν εντελώς βοτανού με κάτι τέτοια και το σπαθόχορτο το μαζεύουμε και το χρησιμοποιούμε από το 1980 (α ρε Μπαζαίε, τι δουλειές μας είχες ανοίξει από τότε).
    Έχω δει κι έχω καταλάβει πολλά μέσα στα χρόνια, με την βιωματική χρήση του από μένα και ανθρώπους δικούς μου, για πάμπολλους λόγους.
    Το έχω υπόψη μου αυτό που λες @lotus , δεν μίλησα για έκθεση στον ήλιο άλλωστε. Δεν μου αρέσουν ιδιαιτέρως τα αρθράκια, το πιάνουν εντελώς αποσπασματικά το θέμα, αλλά για να μην θεωρηθεί ότι παραπληροφορούμε, ας παραθέσω κανα-δυο...
    http://www.newsbeast.gr/health/arthro/537724/ena-fusiko-giatriko-me-polles-idiotites-to-spatholado
    http://www.iefimerida.gr/news/17488...-spartiaton-einai-kalytero-kallyntiko-eikones
    http://fysikidrasi.blogspot.gr/2013/10/blog-post_16.html

    Αν κάποιον τον ενδιαφέρει, θα ψάξει και θα βρει, ο καθένας μόνος του, αυτά που πρέπει.  
     
  7. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    παιδιά να μην είμαστε σκληροί και ακαρδοί με τον κώλο γιατι στο τέλος θα μας χέσει και θα τρέχουμε!!!
     
  8. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    τώρα πάνω στο θέμα της εκπαίδευσης. υπάρχουν πολλών μεγεθών σφήνες . ενα καλό σετ απο την πιο μικρή σφήνα μέχρι το μέγεθος που θέλουμε ( όπως και τον σκοπό της εκπαίδευσης ) ειναι καλό να υπάρχουν στο οπλοστάσιο του Κ που θα θελήσει να ασχοληθεί με το Anal training. η εκπαίδευση γίνετε κατα την διάρκεια του ύπνου, ( είναι σαν να λέμε εσυ κοιμάσαι και η τύχη σου δουλεύει )
    το μέγεθος της σφήνας αλλάζει ανα δύο μέρες και μεγαλώνει με αριθμητική πρόοδο .. με μια ημέρα διάλειμμα ( αυτον τον τρόπο χρησιμοποιώ εγώ στην υποτακτική μου δεν σημαίνει οτι ειναι ο μοναδικός )
    . παράδειγμα την πρώτη νύχτα εφαρμόζω την σφήνα νουμερο 1 , (η πιο μικρή ) την επόμενη μέρα έχει ξεκούραση και το βράδυ επίσης . το μεθεπόμενο βράδυ εφαρμόζω την σφήνα νούμερα 2 και ούτω καθεξής  
     
  9. Prince

    Prince Purple Haze..

    Χαχαχαχαχαχα αυτός ο Μπαζαίος έχει καταστρέψει πολλούς!!!!
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Σφηνες με νούμερα 1-10 δεν έχω βρει. Συνήθως 3 μεγέθη κυκλοφορουν.

    Μεταλλικές σφηνες τι λετε;
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Σωστή.... απλά το σχολίασα γιατί δεν δίνουν ιδιαίτερη σημασία πολλές στα βότανα, κάποιοι τα θεωρούν μικρής σημασία κι επειδή το συγκεκριμένο είναι από τα πιο ισχυρά σε όποια μορφή κι αν κάνεις χρήση ενδέχεται να... αλλά ναι είναι το ιδανικότερο για το θέμα του νήματος συνδυάζει εκμηδενισμό πιθανότητας βλάβης από αμυχές και είναι και παχύρευστο αλλά ας διαβάσουν τα παιδιά τα link είναι αξιόπιστα όσα λένε... και για τα χρώματα θλίψης παιδιά... δεν το πολεμάνε τυχαία οι φαρμακευτικές...