Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πως πειθεις μια γυναικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος seth_1970, στις 30 Ιουνίου 2011.

  1. seth_1970

    seth_1970 New Member

    Καλησπερα,

    θελω να μάθω πως μπορω να πεισω μια κοπέλα να της γλειψω τα
    πόδια.Η κοπέλα δεν ειναι Αφεντρα αλλα εχει τελεια ποδια.
    Ειμαστε φιλοι πολλα χρονια και δεν ξερω πως θα εξελιχθει.
    Αν φαω πορτα,μπορει να μη θελει να με ξαναδει,η οταν βρισκομαστε
    εξω για καφε με παρεα να κρυβει τα ποδια της.
    Ειμαι εκ φυσεως απαισιόδοξος γι'αυτο και σκεφτομαι παντα τα
    αρνητικα μιας καταστασης. 
     
  2. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Δεν ξέρω γενικά πώς μπορεί να πειστεί μια γυναίκα, εμένα πάντως θα με έπειθε κάποιος,αν γονυπετής μου απήγγειλε στίχους του Τίτου Πατρίκιου:

    Υμνώ τα πόδια που δεν αγγίζουν λες τη γη
    σαν να ήσανε αέρινα, τις γάμπες σαν σπαθιά
    που σκίζουνε στα δυο και το πιο βαθύ σκοτάδι
    τ' ασυμβίβαστα γόνατα, τους γλυπτούς μηρούς
    που προλειαίνουν ως τα κατάβαθα τις συνερεύσεις
    τους διπλοθόλωτους γλουτούς, τη χαραγή τους
    το σχίσιμο του κόλπου, το κλειδί της ηδονής.

    Τώρα βέβαια, στη συνέχεια αγριεύει λιγάκι,..δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν κα(υ)λό να συνεχιστεί η απαγγελία.. 

    Υμνώ και τα πόδια με τους πρησμένους αστραγάλους
    τα κότσια, τις τριχωμένες γάμπες τις χοντρές
    μ' εξογκωμένες φλέβες, φαγωμένες από κιρσούς
    τα τσακισμένα γόνατα της δουλειάς, της ορθοστασίας
    τα παχιά μεριά με βούλες απ' την κυτταρίτιδα
    τις αδρόσιστες, συγκαμένες, μέσα παρειές τους
    τα κρεμαστά καπούλια με τους απόκρυφους καημούς.


     
     
  3. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα


    Κατ'αρχήν πρέπει να το ζητήσεις ευθέως. Αν δεν πολυ-ψήνεται, χωρίς πολλές κουβέντες σηκώνεσαι, την αρπάζεις, δένεις τα χέρια της στην πλάτη της, την ξαπλώνεις μπρούμυτα, της βγάζεις τα παπούτσια και το φχαριστιέσαι. Μετά της λες: "σόρρυ, δεν ξέρω τι μ'έπιασε, έλα να σε πάω βόλτα στο Μικρολίμανο για τσιπούρες" και όλα γίνονται μέλι - γάλα.
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    το ζητάς ευθέως
    πού ξέρεις? μπορεί και να σε αφήσει....
     
  5. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Η άποψή μου είναι να αφήσεις την φιλεναδούλα σου στην ησυχία της και να καταφύγεις σε αγοραία λύση για να ικανοποιήσεις το πάθος σου.
    Η αγοραία λύση θα σου δώσει την ευκαιρία επιλογής ομορφότερων ποδιών, ενώ ταυτόχρονα δεν διακινδυνεύεις την σχέση σου.
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Σταματάς να είσαι απαισιόδοξος, γίνεσαι βαθιά μέσα σου αισιόδοξος και βρίσκεις μια ευκαιρία όπως παραδείγματος χάριν τα κουρασμένα της πόδια μετά από πολύ περπάτημα, για να έρθεις σε επαφή μαζί τους. Για αρχή τουλάχιστον. Μετά βλέποντας και κάνοντας...

    Θα ήθελα να σου επιστήσω την προσοχή στο να μην αντιληφθεί πόσο πολύ σου αρέσει να ασχοληθείς με τα πόδια της και στο να μην επιμείνεις σε αυτό εάν στο αρνηθεί εξ αρχής. Όταν κάνεις καλή εισαγωγή, που μπορεί να είναι απλά μια ειλικρινής πρόταση, τα υπόλοιπα είναι θέμα χρόνου και υπομονής και δεν βάζεις σε κίνδυνο και την ωραία σου σχέση.
     
  7. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Λέει ο Γιάννης στη Μαρία: "Στοιχηματίζω 10 ευρώ οτι μπορώ να σε φιλήσω στα χείλη χωρίς να τα ακουμπήσω."

    "Είσαι τρελός" του απαντάει αυτή. "Αυτό είναι αδύνατο. Ορίστε, ανταποκρίνομαι στα 10 ευρώ για να δεις οτι δε γίνεται."

    Πιάνει ο Γιάννης και βάζει κάτω τη Μαρία και για 10 λεπτά τη φιλάει με λύσσα και πολύ παθιασμένα.

    Στο τέλος, αυτή ξεθεωμένη και έχοντας μείνει χωρίς ανάσα του λέει, "Μα δεν έκανες τίποτε άλλο από το να μου ΑΓΓΙΖΕΙΣ τα χείλη!"

    Ο Γιάννης σπρώχνει το δεκάευρο προς τη μεριά της και της απαντάει, "Γαμώτο, έχασα"..
     
  8. mairaincollar

    mairaincollar Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Δεν έχει Μικρολίμανο στην Θεσσαλονίκη      
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Γιατί είχε τσερνομπίλ η πλατεία Συντάγματος; Και όμως εχτες είχε!  
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    ο cad λεει:
    Dore κι οχι αυτο στα λαδαδικα αλλα αυτο που ειναι στο λευκο πυργο απεναντι ....
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    1. Περιγράφεις πόσο ωραία είναι μερικά πόδια και πώς μερικές ξέρουν να τα αναδεικνύουν επιλέγοντας τα σωστά παπούτσια, πέδιλα κλπ
    2. Την βάζεις σιγά - σιγά στο θέμα και κάνετε από κοινού παρατηρήσεις σε σχέση με τίς περαστικές κάνοντας τα δικά σου / σας καλλιστεία εκεί που κάθεστε...
    3. Της εξάπτεις έτσι το ελάχιστο της γυναικείας φιλαρέσκειας .
    Το επιβεβαιώνεις λέγοντάς της πως αν ήταν η φίλη σου περαστική σίγουρα θα ήταν στις 3 πρώτες χαλαρά, αν όχι η πρώτη και καλύτερη...
    4. Τεχνηέντως φέρνεις το θέμα στα δικά της πόδια, λέγοντας πως θα μπορούσες να κάνεις πολλά γι αυτά τα πόδια...
    5. Αν ακόμα δεν ανταποκρίνεται ή της φανεί περίεργο της δημιουργείς ανάλογο με κάτι που οι γυναίκες κοιτάνε στους άντρες και ιδιαίτερα η φίλη σου...
    6. Της λες τότε πως αυτό είναι το δικό σου αντίστοιχο όπως και σε μεγάλο αριθμό αντρών και ξαναφέρνεις το θέμα ακόμα ένα κλικ πιο κοντά, υπογραμμίζοντας πάλι το 4...
    7. Αν ανταποκριθεί προχωράς. Αν δεν ανταποκριθεί ξέχνα το... Πας γι' άλλα...
    Αυτά...

    Απαγορεύεται η ερώτηση αν ανταποκριθεί τι κάνω...
    Αν επιμένεις να ρωτήσεις, διάλεξε αυτό που λέει ο Alexcat... και μη κάνεις την ερώτηση...
     
  12. sw

    sw

    ...μα εκει ειναι ολο το ζουμι!
    ...να την παει την κοπελα και ενα βηματακι παρα περα, να δωσει λιγο χρονο στην υποθεση, να ρομαντζαρει και το κοριτσι με το ταξιδακι για την παρτη της, να το ξανακαλοσκεφτει, να ξανακουρασει τα ποδαρακια της, να την κανει και κανενα μπανακι στη διαδρομη, να την "ξεκουρασει" σε κανενα μοτελακι επισης , ...εεεε... πως;


    Γι:condom:ργος



    ...ειμαι της γνωμης πως αν η κοπελα δεν καβλωνει με το να της γλυφουν τα ποδια, δηλαδη αν την "πεισεις" να της τα γλυψεις, θα φχαριστηθεις κολοκυθια τουμπανο ... σαν να γλυφεις το εξωφυλλο με το τοπ μοντελ ενος περιοδικου...

    Σε αυτη την περιπτωση το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να παιρνεις δουλεια για το σπιτι!

    ...αλλα δε χανεις τιποτε να δοκιμασεις τη σοφη (και πονηρη) προσεγγιση του cad...

    Γι:nod:ργος