Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πως πειθεις μια γυναικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος seth_1970, στις 30 Ιουνίου 2011.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Αγαπητή kati, αν και το ποστ μου είχε μια δόση χιούμορ παρ΄ όλα αυτά έχεις δίκιο, ο φίλος δηλώνει slave και μπορεί να μην του αρέσειο κυριαρχικός τρόπος για να πάρει αυτό που θέλει, όμως έχω την εντύπωση ότι είναι σκλάβος της καύλας του (την ποδολαγνία) και όχι σκλάβος με τη έννοια που έχει το status αυτό στον χώρο του bdsm.

    Οπότε ας κάνει και μια "θυσία" για να απολαύσει τα πόδια της φίλης του, ας γίνει... για λίγο "κυριαρχικός"...  για να πάρει αυτό που θέλει, νομίζω ότι θα έχει περισσότερες πιθανότητες να τα καταφέρει με τον τρόπο αυτό, από το να προσπαθήσει με άλλους τρόπους (άποψή μου).

    Την καλημέρα μου μικρή!
     
    Last edited: 8 Ιουλίου 2011
  2. Mistress_Bipolar

    Mistress_Bipolar Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Ε, δεν είπαμε να της τσιμπήσει τις ρόγες...

    ούτε να της τις βρέξει στο κώλο...

    απλά... να δημιουργήσει προϋποθέσεις...

    για να γλύψει το παιδί...
     
  3. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα


    Με την ίδια λογική θα μπορούσε να της προσφέρει ένα χρηματικό ποσό ικανό να τη δελεάσει και να αποκτήσει έτσι τα ποθητά της πόδια. Όμως μάλλον αθέμιτο

    Σε μια υποθετική περίπτωση MasterPerris όπου επιθυμούσες να κατακτήσεις μια γυναίκα, θα δεχόσουν να γίνεις υποτακτικός της εάν γνώριζες οτι με τον τρόπο αυτό θα την αποκτούσες;  
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα


         
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Αν μπλέξουμε το χρήμα με την ηδονή το χάσαμε το παιχνίδι αγαπητή μου, η ουσία είναι να βρει ο φίλος έναν τρόπο που να γουστάρει και η κοπελιά, έναν τρόπο του είπα και εγώ, αν κρίνει ότι είναι λάθος ας μην τον δοκιμάσει.



    @kati, αν μου άρεσε μια γυναίκα εμφανησιακά που δεν ήταν υποτακτική, σκλάβα, μπότομ, μαζοχίστρια, και ήταν βανίλα ή κυρίαρχη, θα πήγαινα μαζί της απλά να κάνω βανίλα σεξ και αυτό για λίγες φορές γιατί μετά βαριέμε το βανίλα σεξ χωρίς κυριαρχία, σαδισμό από μέρους μου και υποταγή, μαζοχισμό από μέρους της, όμως σαν υποτακτικός δεν θα μπορούσα να λειτουργήσω ούτε εγκεφαλικά, ούτε σεξουαλικά και ας ήταν η ομορφότερη γυναίκα του κόσμου, οπότε δεν θα είχε νόημα να δεχθώ να γίνω υποτακτικός για να την κατακτήσω.

    Υγ. Ασε τον νηματοθέτη να δοκιμάσει την μέθοδό μου, που ξέρεις, ίσως καταφέρει να πάρει το επιθυμητό και εγώ με την παρέα μου να κερδίσουμε το κέρασμα του φαγκρόπουλου...   
     
    Last edited: 8 Ιουλίου 2011
  6. seth_1970

    seth_1970 New Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Η κοπελα ξερει ηδη οτι ειμαι σκλαβος και ψαχνω για αφεντρα.
     
  7. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα



    Eφόσον με την κοπέλλα είσαι τόσα χρόνια μαζί και ξέρει ότι ψάχνεις για αφέντρα, ενώ η ίδια δεν είναι, αλλά και δεν θέλει να λειτουργεί ως αφέντρα, η μόνη σου επιλογή είναι να προσπαθήσεις χαλαρά με την μέθοδο που σου πρότεινε το "Μαύρο Άλογο" στο # 47.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    ρωτας εναν αντρα μεχρι που θα εφτανε για να πηδηξει ? ....... αααα καλο εεε ?  
     
  9. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    ο Perris απάντησε
    σειρά σου....
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    εχω ηδη απαντησει ....
    δεν ειναι θεμα εγωισμου ή ανδρισμου το πως θα την βρει ο καθενας .... αμα σου κατσει και η εξπερισα στο ειδος της , θα εισαι χαζος να μην δοκιμασεις ....
    το θεμα ειναι οτι εγω διαπραγματευομαι με το γνωστο ρομαντικο ροπαλο ....
    το πολυ μπλα μπλα με ξενερωνει ....
    σκοπος ειναι με το που θα σε δει η αλλη να θελει σαν τρελη να σου κατσει γιατι της εχεις κανει κλικ αλλιως ισχυει το σοφο λαικο , παρακαλετο μουνι , ξυνο γαμησι ...
     
  11. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    αχ γλυκό μου ρόπαλο.... 
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    είναι θέμα πανουργίας, κάνεις τα πάντα για την χαλαρώσεις (σπιτάκι,κρασάκι,ημίφως,γλυκόλογα) ,συνέχιζεις με φιλάκια κλπ
    μετά υπάρχουν δύο επιλογές, κατευθήνεσαι στα πόδια με ένα εντελώς φυσικό τροπό ή πας με πιό "βάρβαρο" τρόπο να νιώσει πως δεν έχει άλλη επιλογή(αρέσει στις γυναίκες αυτό..)

    απλό ε;  

    βλακιούλες, μεταξύ μας να αγαπιόμαστε ...