Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πως πειθεις μια γυναικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος seth_1970, στις 30 Ιουνίου 2011.

  1. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Xα χα χα χα .....!!! Και μετά μου λες για γάμους ...  
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    καθε αποψη ειναι σωστη οταν παραμενει ανοιχτη .
     
  3. takhs12

    takhs12 New Member

    παιδια εχω τρελαθει με τα ποδια της θειας μου πως θα μπορεσω να τα γλυψω?καμια ιδεαα
     
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ναι αμέ, κάνε ένα κρύο ντουζ
     
  5. λοιπον ειναι πανευκολο... πας μια μερα στην θεια σου με ενα κουτι μελι (κοιτα να διαλεξεις μερα που φοραει φουστα..) το ριχνεις ολος τυχαια στα ποδια της απανω....(μην το κανεις καλοκαιρι θα σας φανε οι μελισσες)....και μετα με αθωο και λαγνο βλεμα της λες πω πω ζημια θα το μαζεψω αμεσως... και επειδει δεν εχουμε κουταλια θα το μαζεψω με την γλωσσα και ξεκινας.....(καλο θα ειναι απο πριν να εχεις κανει προπονηση στο τρεξιμο και στο παρκουρ ειδικα αν μενει σε ψηλους οροφους......) αν λεω αν σε σβερκωσει ο θειος εχεις 2 εναλακτικες η πρωτη ειναι να βιωσεις μια καλη εμπειρια στο βδσμ και ειδικα στο σπανκινκ και το κλοτσομπουνιδιν..... η δευτερη ειναι να ανακαλυψεις την θηλυκη πλευρα του εαυτου σου ......και που ξερεις μπορει να σου αρεσει....   
     
  6. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    φερε την κουβεντα στο τι αρεσει στις γυναικες υστερα ρωτα αν της το χουν κανει αν θα το ηθελε πες για μια πρωην σου που της αρεσε κ σιγα σιγα πες της να το κανεις αυτο μονο για να δοκιμασει.σε ολες αρεσει απο εσενα εξαρταται αν θα την καταφερεις
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εμένα δεν μου αρέσει
     
  8. Δεν αρέσει σε όλες
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

  10. Kyry

    Kyry New Member

    h
     
  11. 1xristos

    1xristos Regular Member

    καλησπερα,η αποψη μου ειναι οτι αυτος που θελει να γλειψει τα ποδια μιας γυναικας πρεπει να ξεκινησει απο τους μηρους της, μετα γαμπες και στο τελος να κανει αυτο που του αρεσει...στην γυναικα θα αρεσει το γλυψιμο τα χαδια και τα φιλια στους μηρους της ενω στις γαμπες και στις πατουσες θα την αφηνουν αδιαφορη.
     
  12. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αν ακούσει για πρώην θα τζασει το έχω πάθει..