Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σκλαβος τασακι ....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος subone, στις 30 Αυγούστου 2009.

  1. subone

    subone New Member

    μετα απο πολλα χρονια που γυροφερνε στο μυαλο μου το δοκιμασα προσφατα ο ιδιος.

    γονατιστος μπροστα σε μια πανεμορφη ρωσσιδα μου εκαιγε τη γλωσσα μου με το τσιγαρο που καπνιζε και τιναζε στο στομα μου τη σταχτη .... απιστευτο συναισθημα ...απλα απιστευτο.

    το κερασακι ηταν οταν απο μονη της αρχισε και με εκαιγε στις ρωγες μου και σε ολο μου το σωμα και χαμογελουσε ....

    το συνιστω ανεπυφιλακτα...
     
  2. Absolut

    Absolut New Member

    Για να πω και του στραβού το δίκαιο, εκτός από το να τινάζει την στάχτη πάνω μου τις ημέρες που αποφασίζουμε ότι είμαι απλά το σπερματοδοχείο του, δεν έχουμε δοκιμάσει κάτι παραπάνω..

    Όταν λες ότι σε έκαιγε?
    Πίεζε το τσιγάρο ή το έσβηνε κανονικά πάνω σου?

    Αν και μου αρέσει η ιδέα, το βρίσκω κάπως extreme αφότου είδα live τις πληγές από το τσιγάρο που είχε μία φίλη μου στο στήθος και πραγματικά μου ήρθε να βάλω τα κλάμματα..
     
  3. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: σκλαβος τασακι ....

      σβησμένα τσιγάρα;      
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: σκλαβος τασακι ....

    σου εσβυνε στη γλωσσα το τσιγαρο?
     
  5. Absolut

    Absolut New Member

    Re: Απάντηση: σκλαβος τασακι ....

    Θέλω να πιστεύω ότι απλά ακούμπαγε σε πολύ κοντίνη απόσταση το τσιγάρο της..
     
  6. zou

    zou

    Απάντηση: σκλαβος τασακι ....

    ευτυχως που απαγορευεται το καπνισμα σε κλειστους δημοσιους χωρους...

    ποσο καλη μπορει να ειναι η καταποση του καπνου?
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    Absolut, το σβήσιμο του τσιγάρου στο σώμα προκαλεί περίπου τον ίδιο πόνο με την τυχαία επαφή ενός πυρακτωμένου αντικειμένου όπως π.χ. ενός σκεύους σερβιρίσματος. Πέρα από αυτό, θα πρέπει να ξέρεις ότι η τήρηση μιας πηγής θερμότητας όπως το τσιγάρο, τόσο κοντά στο δέρμα, μπορεί να προκαλέσει μακράν μεγαλύτερο πόνο από το άμεσο σβήσιμο. Ένα ενδιαφέρον πείραμα που μπορείς να κάνεις είναι η παρατήρηση της συμπεριφοράς της επιφάνειας μιας τεχνητής ρητίνης αφενός όταν σβήνεις σε αυτή ένα τσιγάρο, αφετέρου όταν αφήνεις ένα αναμμένο τσιγάρο επάνω της για δύο ή τρία λεπτά.
     
  8. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Απάντηση: σκλαβος τασακι ....

    Όταν πλησιάζει το τσιγάρο, όντως παράγεται μια ενδιαφέρουσα αίσθηση. Όταν το σβήνει το τσιγάρο στο σώμα, τότε έχουμε βαρβάτο έγκαυμα και σημάδι. Αρκετά εξτρεμιστικό.
     
  9. orgasmatron

    orgasmatron New Member

    οποίος-όποια ενδιαφέρεται να δοκιμάσει την εμπειρία αυτή ας μου στείλει μήνυμα....
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: σκλαβος τασακι ....

    Θα καπνίζεις πολύ μάλλον, έ;



     
  11. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Απάντηση: σκλαβος τασακι ....

    skeftomai
     
  12. orgasmatron

    orgasmatron New Member

    Re: Απάντηση: Re: σκλαβος τασακι ....

    οχι πολυ, μονο οσο πρεπει!!!!
    οσο για την ειρωνια... θα το παραβλέψω, δε βρισκω το λογω ουτε να γινομαι εριστικος αλλα ουτε και να παρασυρομαι σε ατερμονες συζητησεις για το αν καπνιζω πολυ η λιγο... ας δει ο καθενας την καμπουρα του και ας αφησει τους αλλους με την δικια τους...