Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

στο διπλανό θρανίο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος devine_sub, στις 5 Νοεμβρίου 2010.

  1. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Έχασα επεισόδια, τι έγινε, αποδείχτηκε ότι δεν ήταν στιγμιαίο λάθος;

     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μιλαω πολυ σοβαρα 
     
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...καλά τα λένε ότι είναι πολύ ερωτικοί ο Βιζυηνός και ο Προβελέγγιος
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ναι η εφουλα τον Βιζυηνο ειχε στο μυαλο της χεχεχε
     
  5. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    "Έβαλε ένα χεράκι.... για να μη μείνει έγκυος"
    -Αριστομένης Προβελέγγιος

     
  6. misses

    misses New Member

    Ποιες ήταν οι BDSMικές φαντασιώσεις των εφηβικών σας χρόνων;
    Ειχα μια φαντασιωση μικρη... απο πολυ μικρη το θυμαμαι ομως... με ειχαν απαγαγει λεει και αυτος μου εκανε αγριο σεξ με πολυ βια (χαστουκια και τετοια), τωρα τι να πεις???

    Ποιες ήταν οι πρώτες σας εικόνες φετίχ;
    κορσεδες... παντα μου αρεσαν....

    Ποιες ήταν οι κινήσεις που σας σημάδεψαν και κουβαλάτε μαζί ως τον τάφο;
    μπα.... εχω καιρο ακομα (για το ταφο)

    Ποιες ήταν οι συμμαθήτριες / συμμαθητές που σας κάνανε να ονειρεύεστε άτακτα;
    Ηταν ενας κουκλος στο λυκειο... αχ τον εβλεπα και ηταν σαν να κοιτουσα σοκολατακια (ως ειδικη στη ζαχαροπλαστικη πιστεψτε με ηταν σημαντικο) αλλα τελικα τωρα που τον ξαναειδα απορησα με εμενα...

    Ποιες ήταν οι καθηγήτριες / καθηγητές που σας κάναν να χάσετε τον ύπνο σας;
    και τον υπνο μου και τον ξυπνιο μου αλλα.... δεν τον αφησα... την πραγματοποιησα την φαντασιωση μου για χρονια...

    Ποιες ήταν οι αναμνήσεις που ξύπνησαν σε μεγαλύτερη ηλικία και χαμογελάσατε εξαιτίας τους;
    πολλες... παρα πολλες...
     
  7. danos

    danos Regular Member

    με τέτοιες φαντασιώσεις το mistress πως σ προέκυψε ????
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    1)Ποιες ήταν οι BDSMικές φαντασιώσεις των εφηβικών σας χρόνων;

    Μια από τις φαντασιώσεις που είχα, και δεν έχω κάνει ακόμα πράξη, είναι σε κάποιο πάρτυ να βρίσκομαι μεσα σε ενα κουτι με ολες τις τρύπες μου εκτεθειμένες προς χρήση χωρις να εχω οπτική επαφή με το ποιος με χρησιμοποιεί η πόσοι βρίσκονται γύρω μου.

    2)Ποιες ήταν οι πρώτες σας εικόνες φετίχ;

    Η πρώτη φετιχιστικη εικόνα που θυμαμαι ήταν ο κάπτεν Χαρλοκ .
    Το σημαδεμένο πρόσωπο, η στολή, το μακρύ μαλλί ήταν εικόνες που με είχαν στοιχειώσει για πολλά βράδυα...

    3)Ποιες ήταν οι κινήσεις που σας σημάδεψαν και κουβαλάτε μαζί ως τον τάφο;

    Κάποια στιγμή ως έφηβη είχα την ευκαιρία για τρίο και λακισα. Θα το μετανιώνω μέχρι να πεθάνω.

    4)Ποιες ήταν οι συμμαθήτριες / συμμαθητές που σας κάνανε να ονειρεύεστε άτακτα;

    Δεν με ενδιέφεραν ποτέ οι συνομήλικοι μου . Μόνο με ένα αγόρι ήμουν ερωτευμένη στο Γυμνάσιο. Εκείνος ήταν στο Λύκειο. Είχε μια μεγάλη τομήαπό το φρύδι μέχρι το μάγουλο.. .
    Δεν τόλμησα ποτέ να του μιλήσω.
    (Βάλτε το κι αυτό σε αυτά που μετάνιωσα που δεν έκανα. Ήμουν πολύ ντροπαλό παιδί. Γεμάτη ταμπου)

    5)Ποιες ήταν οι καθηγήτριες / καθηγητές που σας κάναν να χάσετε τον ύπνο σας;

    Μόνο ένας καθηγητής μου μου έγινε "μανία " γιατι ειχε μηχανή και τον φανταζόμουν παντα με την στολη.

    6)Ποιες ήταν οι αναμνήσεις που ξύπνησαν σε μεγαλύτερη ηλικία και χαμογελάσατε εξαιτίας τους;

    Κατά καιρούς σκέφτομαι όλες μου τις αθώες επιθυμίες και πως τις φανταζόμουν που τώρα μετά από την πραγματοποίηση τους και την απομυθοποίηση τους χαμογελώ και περιμένω τις επόμενες φαντασιώσεις να γίνουν εμπειρίες που θα δημιουργούν χαμόγελα.
     
    Last edited: 10 Αυγούστου 2018
  9. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Αληθινη ιστορια 15χρονης
    Ημασταν ερωτευμενοι και πονηροι. Πρωτη λυκειου σε ενα σχολειο στα βορεια προάστεια.
    Ημασταν και καλοι μαθητές και ανα περιοδους μας εδινε η υπευθηνη ταξης τα κλειδια μεχρι την επομενη ωρα ως επιμελητες.
    Το αποτελεσμα.. στα διαλείμματα να το κανουμε στην ταξη και κυριως στην εδρα οσο προλαβαιναμε. Μας χτυπουσαν οι συμμαθητες οταν ειχε χτυπησει το κουδουνι. Δεν θυμαμαι να σχολίαζαν η μαλλον δε με ενοιαζε.
    Αδυναμια ειχαμε και στον ημιοροφο διπλα στην ταρατσα, αλλα εκει μας πετυχε καποτε καθηγήτρια. Φοβηθηκα και εφυγα και τον αφησα μονο του. Επειδη ηταν πανεξυπνος τα εβγαλε περα και δεν εγινε κατι.
    Και αλλες πολλες αντίστοιχες ιστοριες...

    Θα σε θυμαμαι για παντα Ν.
    Only loughter left for my baby.