Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σχεδιασμός σκηνικόυ "βιασμού"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος consuela, στις 3 Δεκεμβρίου 2016.

  1. consuela

    consuela New Member

    Χιλιοσυζητημένο θέμα το ξέρω. Εδώ και κάτι αιώνες επεξεργάζομαι ένα τέτοιο σκηνικό, όμως τα "logistics" που απαιτούνται για να γίνει σωστά κάνουν το μυαλό μου να βράζει. Από τη μία χρειάζεται να προσυμφωνηθούν σαφή όρια. Από την άλλη η πολύ συζήτηση χαλάει ενετελώς το νόημα. Προφανώς δε θέλω να γίνει κάτι που θα με ξενερώσει, αν όμως όλα γίνουν σύμφωνα με τα γούστα μου, φαντάζομαι ότι η σκηνή δεν θα έχει γέυση.
    Σε αυτό το thread δε με αφορά τόσο να αναπτύξουμε αυτούς τους προβληματισμούς θεωρητικά, αλλά να πάμε σε πιο πρακτικά θέματα. Με άλλα λόγια θέλω να μοιραστείτε τις εμπειρίες σας, καλές ή κακές, πως το σχεδιάσατε/πως προέκυψε, αν υπήρξαν προβλήματα, αν σας άρεσε, πόσο κοντά ήταν σε αυτό που είχατε φανταστεί κλπ
     
  2. Noardos

    Noardos Regular Member

    Ο κίνδυνος... μεγάλη υπόθεση, όπως και στον έρωτα, αν αφαιρέσεις όλα αυτά τα άγρια, τα ζωώδη, τα επικίνδυνα, τα ρισκαδόρικα, όλα αυτά τα αν...
    εν τέλει καταντά κάτι πλαδαρό, βαρετό και δίχως νόημα.