Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι Δεν είΝαι BDSM;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 23 Ιουνίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Η ερώτηση μου είναι απλούστατη και ξεκάθαρη.

    Εκφραστείτε ελεύθερα, no trolling allowed. :- )​
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    οτι είναι βανιλα...
    συμμετρικό...
    χωρίς συναίνεση...
     
  3. K.G

    K.G New Member

    και ασυνείδητο...
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    ευχαριστώ
     
  5. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Τις πιότερες φορές, ό,τι διαλαλεί πως είναι.
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    έξυπνη απάντηση!!!
     
  7. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Ακόμα κι αν εμπεριέχει στοιχεία του χώρο, ό,τι καταπατά το SSC.
     
  8. Iagos

    Iagos Contributor

    Εκείνη: "μώρο μου !!! αύριο θα πάω με τις φίλες μου για μπανάκι"

    Εκείνος: "όχι αύριο ρε μωρό μου. Θα είμαι μόνος και θέλω να κάνουμε παιχνιδάκια. Εκείνο το μαστίγιο που αγοράσαμε αγκαλίτσα από το sex shop το έχουμε χρησιμοποιήσει μόνο δυο φορές ρε μωρό. Και θέλω αύριο να σε δω και να καυλώσουμε ρε μωράκι"

    Εκείνη: " έλα ρε μωρό μου τώρα !!! το έχουμε κανονίσει με τα κορίτσια."

    Εκείνος: "ναι ρε μωράκι αλλά μια Κυριακή έχουμε και εμείς. Τις άλλες μέρες τρέχω πολύ με την δουλειά και το ξέρεις'

    Εκείνη: " καταλαβαίνω ρε μωράκι μου αλλά χώρισε η Έφη και είπαμε με τα κορίτσια να μην την αφήσουμε μόνη. Να πάμε για κανένα μπανάκι να μην κάτσει σπίτι μοναχούλα μωρέ"

    Εκείνος: " Αμάν ρε μωρό μου με τις φίλες σου πια. Εμένα δεν με σκέφτεσαι;"

    Εκείνη: " μωρό μου, μην με καταπιέζεις. Η Έφη έχει πρόβλημα και δεν γίνεται να μην βγω με τις φίλες μου.. Και δεν σου φταίω εγώ που δουλεύεις δυο δουλειές και δεν μπορείς τις καθημερινές."

    Εκείνος: " Αμάν ρε μωρό με τις φίλες σου πια. Εγώ που ήθελα να πάω γήπεδο την προηγούμενη Κυριακή με τους φίλους μου και δεν πήγα για να περάσουμε τη μέρα μαζί; δεν μετράει αυτό;"

    Εκείνη: " δεν σου φταίω εγώ που δεν πήγες μωρό μου. Και να σου πω κάτι; δεν θα με πείραζε αν ήθελες να πας"

    Εκείνος: " τι λες ρε μωρό; όταν σου έιχα πει ότι θα βγω να τα πιούμε ένα βράδυ με τον Κώστα δεν έγινε της πουτάνας;"

    Εκείνη: " άλλο αυτό με τον Κώστα και άλλο το γήπεδο. Που ξέρω εγώ τι θα κάνατε μέσα στα μπαρ τις νύχτες"

    Εκείνος: "Και που ξέρω εγώ τι θα κάνεις εσύ στις παραλίες με τιςι φίλες σου"

    Εκείνη: " Με αμφισβητείς; και να σου πω και κάτι; τον τελευταίο καιρό όλο αυτό το μαστίγιο σκέφτεσαι.Είπαμε να το αγοράσουμε για ένα παιχνιδάκι. Και εσύ όλο εκεί το έχεις το μυαλό σου. Εγώ μωρό μου δεν μπορώ να κλείνομαι συνέχεια μέσα. Θέλω να βλέπω και τις φίλες μου. Και να σου πω και κάτι άλλο; Δυο εβδομάδες σε παρακαλώ να πάμε για ένα μπανάκι αλλά εσύ εκεί το κόλλημα σου. Να μένουμε μέσα και να μου ζητάς συνέχεια να με δέρνεις. Ενώ ένα μπανάκι που το έχω ανάγκη; πότε θα με πας; Έχεις παράπονο από εμένα; Δεν τα φροντίζω όλα; ενώ εσύ μόνο να γκρινιάζεις ξέρεις."

    Εκείνος: " Δεν γκρινιάζω ρε μωράκι. Σε αγαπώ και σε θέλω μωρέ"

    Εκείνη: " Και εγώ σε αγαπώ μωρουλίνι μου αλλά αύριο θα πάω για μπανάκι. Εντάξη;"

    Εκείνος: " Εντάξη ρε μωρό αλλά......"

    Εκείνη: "Γιώργο μην με καταπιέζεις. Αύριο θα πάω για μπάνιο με τις φίλες μου. Τέλος"

    Εκείνος: " Εντάξη ρε μωράκι, μην φωνάζεις"

    Εκείνη: "Θα φωνάζω γιατί με αμφισβητείς και με καταπιέζεις. Και να σου πω και κάτι; τελικά δεν μου αρέσει αυτό το μαστίγιο. Το δοκίμασα. Δεν θέλω άλλο. Κακώς το πήραμε. Έχεις φάει κόλλημα. Ανώμαλος είσαι; Οι ανώμαλοι θέλουν συνέχεια τέτοια. Εμείς το πήραμε για ένα παιχνιδάκι όχι για να το έχουμε συνέχεια."

    Εκείνος: " όχι μωρό μου δεν είμαι ανώμαλος, αλλά......"

    Εκείνη: " Τότε να το ξεχάσεις, γιατί εμένα αυτοί οι ανώμαλοι δεν μου αρέσουν"

    Εκείνος: " Εντάξη ρε μωρό τώρα, καμιά φορά, μια στο τόσο δεν το θες; μαζί με τις χειροπέδες δεν ήταν καύλα; Δεν σου άρεσε;"

    Εκείνη: " Μου άρεσε. Αλλά όχι και συνέχεια. όταν το θέλω πάλι θα στο πω. Δεν θα το κάνουμε και μόνιμο"

    Εκείνος: "καλά ρε μωράκι. όπως θες. αλλά όταν θες να μου το πεις. Εντάξη;"

    Εκείνη: " θα στο πω αγαπουλίνι μου. Μωρέ μην γίνουμε σαν τους ανώμαλους. σε φιλώ τώρα. γεια"

    Εκείνος: " Φιλάκια μωρό μου".

    Το τηλέφωνο κλείνει.

    Εκείνος μένει μόνος με το μαστίγιο στο... χέρι.

    Μπαίνει σε δίκτυο bdsmικής δικτύωσης μέσα στην λύσσα.

    Βρίσκει το προφίλ oniroparmeni

    Εκείνος: " gia sou ti kanis? pou eisai tora? ti foras? eimai afentis kai exo ena mastigio. thes na to dokimaseis?".............

    Και η bdsmική ζωή συνεχίζεται.... με λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και το αγόρι μου.



    Iagos
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2016
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ... κάνοντας "εφφέ" ανεξαρτήτως στάτους.
    Θα επανέλθω.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  11. Soraya

    Soraya Guest

    πονοκεφάλιασα, γέλασα, και σκέφτηκα... "πόσο αληθινό τελικά"
    μπράβο για ακόμη μια φορα
     
  12. gaby

    gaby Guest

    BDSM δεν είναι η σχέση που κρατά τη μορφή και το πλαίσιο αλλά δεν έχει το περιεχόμενο ή σταδιακά υποκαθιστά το S/M περιεχόμενο με βανίλλα στοιχεία.

    BDSM δεν είναι οι κάθε λογής πασαρέλες σε BDSM ηλεκτρονικές πλατφόρμες και αλλού, χωρίς περαιτέρω λεπτομέρειες.

    BDSM δεν είναι οι kinky πειραματισμοί και οι τουριστικοί περίπατοι στον χώρο, αν και μπορεί να υπόσχονται πράγματα, εφόσον αναπτυχθεί κάποια συνειδητότητα.

    Φυσικά, κανένας άλλος πλην αυτών που ζουν τη σχέση δεν μπορεί να έχει άποψη για το τι είναι BDSM και τι δεν είναι  

    Σπουδαίο θέμα