Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι Δεν είΝαι BDSM;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 23 Ιουνίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν απαντάς ξεκάθαρα τόση ώρα το φέρνεις γύρω-γύρω..
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    Τα νννννόχι.
    Το "γύρω-γύρω όλοι".
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτό το ννννόχι, μα, -ναι- μας έχει καταστρέψει γλυκάκι. <3
     
  4. rea..

    rea.. Contributor

    Η μεθοδολογία της σχέσης δεν λειτουργεί ως εργαλειοθήκη? Τα δεδομένα του περιεχομένου της σχέσης και τα χαρακτηριστικά της, δεν αρκούν για να προσεγγίσουν το πεδίο ορισμού του τι (δεν) είναι βδσμ?...
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Από εδώ το πάω από εκεί το πάω αλλά αυτό το "η ενοχικότητα είναι ζητούμενο" δεν μου κάθεται καλά. Το να νιώθεις ενοχές για τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις είναι πρόβλημα όπως και αν το πάρεις. Είτε είναι παράνομες και νιώθεις ενοχές για το γεγονός αυτό, είτε δεν είναι παράνομες αλλά ντρέπεσαι γι αυτό που είσαι.

    Και στις δύο περιπτώσεις πρόβλημα είναι, πώς μπορεί να είναι το ζητούμενο;
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Ως Κ πως αντιμετωπίζετε κάτι τέτοιο αν σας προκύψει;
     
  7. Iagos

    Iagos Contributor

    Ίσως και να αρκούν, αλλά πως θα κάνουμε το κομμάτι μας πως είμαστε κουλτουροδιαβασμένοι;
    Αμάν πχια
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όσον αφορά εμένα το ξεπέρασα όταν ανακάλυψα το BDSM. Όσον αφορά το "υ" η απάντηση είναι δεν ξέρω καθότι δε μου έχει προκύψει.
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    υπάρχουν διάφοροι τρόποι να παίξει κανείς, ερωτικοποιόντας προβλήματα η 'προβλήματα'...
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν πας να ξαπλώσεις καμιά ωρίτσα?  
     
  11. Iagos

    Iagos Contributor

    Δεν σας έχει προκύψει ενοχικό υπό;

    Λοττο παίζετε; να παίξετε....
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό δεν χωράει στο *δικό μου* BDSM. Το θεωρώ σκαιό και απάνθρωπο.