Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι θελει η πλειοψηφια των γυναικων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. agent!

    agent! Regular Member

    Ποιος πιστευετε ικανοποιει καλυτερα μια γυναικα που της αρεσει απλα να πηδιετε? Ολοι θα απαντησετε ο κυριαρχος. Δηλαδη να αισθανετε ασχημα ο υποτακτικος? Η αληθεια ειναι πως στις περισοτερες κοπελες αρεσει ο κυριαρχος.κι ενας Κ μπορει να κανει πολυ πιο ευκολα σχεση γιατι η πλειοψηφια των γυναικων δε γνωριζουν το μπι ντι ες εμ και απλως θελουν καλο σεξ. Οποτε ο υ πρεπει να ψαξει πολυ για να βρει κοπελα-μιστρες. Ποια ειναι η αποψη σας σε αυτο το θεμα?
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Νομίζω έχεις ανοίξει το νήμα σου σε λάθος μέρος .. Την άποψη τους, όσοι θα ήθελαν να κάνουν τέτοια κουβέντα για το ότι οι γυναίκες δεν γνωρίζουν και θέλουν καλό σεξ κλπ, θα μπορούσανε ενδεχομένως να την εκφράσουνε, εφόσον μετακινήσεις το νήμα από το "Introduce Yourself" και πάει κάπου αλλού (π.χ. στο Discussion) ..
    Φιλικά, manos291
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ο Κ ή ο γαμιάς;!

    Αυτό είναι το ερώτημα...  
     
  4. agent!

    agent! Regular Member

    Δηλαδη ο υποτακτικος στην απ'εξω?  
     
  5. agent!

    agent! Regular Member

    Εχεις δικιο.. ειμαι νεος εδω και δε τα πολυξέρω.
     
  6. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Μια κοπελα που απλα θελει σεξ, την ικανοποιει καλυτερα αυτος που μαζι του κανει καλο σεξ για τα γουστα της και κολλανε, ουτε Κ ουτε υ ουτε τιποτα. Η κυριαρχια και η υποταγη ειναι κατι πολυ βαθυτερο απο ενα σεξακι, οποτε δεν τιθεται θεμα.
     
  7. agent!

    agent! Regular Member

    Με έκανες πολύ χαρουμενο με την απαντηση σου..οντως ετσι ειναι. Οποτε ολοι εμεις τα μελη του γκρικ μπι ντι ες εμ πρεπει να ψαχνομαστε μεταξυ μας για την πληρη ικανοποιηση μας. Εκανα σχεσεις για σχεσεις και χωρισα για το λογο οτι η κοπελα μου ηθελε απλα σεξ τιποτε αλλο. Ουτε καν γλυψημο ποδαρακι. Μου το επερνε και ξενερωνα. :") του ελεους   αντε ψαξε τωρα μεσα στη κοινωνια και βρες ατομα που ασχολουνται με μπι ντι ες εμ.
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αδερφέ αγάπη θέλουν μόνο αγάπη......
     
  9. alex85

    alex85 Regular Member

  10. agent!

    agent! Regular Member

    Αν οι γυναικες ηθελαν αγαπη...τωρα θα ειμουνα παντρεμενος. Καποτε ειπε ο ον
    Φιλε. Αν εισαι πλουσιος η γυναικα θα λιώνει για τη παρτη


    Η απαντηση ειναι σε αυτο το βιντεο για το τι θελουνε οι γυναικες. :")
     
  11. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Δλδ εμείς που έχουμε λεφτά να πεθανουμε ε...? Χαχσχσχ
    Μήπως υπερβάλεις λιγο...?
     
    Last edited: 10 Ιουλίου 2016
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Πωπω, τι ήθελα και ξαναμπηκα στο φόρουμ...