Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

του κουτιου τα παραμυθια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Severin, στις 23 Νοεμβρίου 2009.

  1. Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    Τον εξίταρε το βλέμμα της, φαινοταν να έχει άγνοια κινδύνου, και αυτό τον ερέθισε πολύ. Έβγαζε κάτι αυθάδικο, παρόλο που βρισκόταν σε ...δύσκολη θέση, έμοιαζε τόσο ανυπότακτη... Εκεί κρυβόταν η ομορφιά της.

    Έφτασε μπροστά της ρουφώντας με λαιμαργία την τελευταία του τζούρα, χωρίς να πάρει το βλέμμα του από πάνω της.

    Δεν την απασχολούσε τόσο η σωματική της διέγερση, είχε εξοικειωθεί με αυτό, μπορούσε να το διαχειριστεί. Αυτό που της τρέλαινε τον εγκέφαλο, ήταν αυτή η πρωτόγνωρη αίσθηση. Λες κι χώθηκε ολόκληρος μέσα της, άπληστος πυρπολητής. Ένιωθε πως λεηλατούσε κάθε εκατοστό του κορμιού της, μέσα κι έξω. Ήταν μπροστά της πια, την έκανε να τρέμει, αλλά αποφάσισε να μείνει ακίνητη, και δεν σκέφτηκε ούτε για μία στιγμή να αποχωριστεί την ματιά του. Το στήθος του ανεβοκατέβαινε. Αποφάσισε να κρατήσει την αναπνοή της, για να απολαύσει τον ήχο της δικής του...​
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    Σαν συναυλία των stomp ήταν η αναπνοή του. Η Αλίκη έριξε μια λοξή ματιά στον Υπερκυρίαρχο Γλάρο της, μόνο και μόνο για να διαπιστώσει ότι την κοιτούσε, για πρώτη φορά, λάγνα. "Λύσ' την", ακούστηκε το επιτακτικό κρώξιμο Του Γλάρου. Το Πλάσμα τσακίστηκε να υπακούσει χωρίς δεύτερη σκέψη. "Λύσ' την και φόρεσέ της το strap-on. Απόψε η δούλα μου θα με πάρει από πίσω, πεθύμησα λίγη ηδονή από τον προστάτη. Δώσε της κι εκείνο τον ψαλμό από την Αγία Γραφή, να κολλήσει τη σελίδα στην πλάτη μου και να μου ψέλνει λόγια λατρείας την ώρα που θα με ικανοποιεί"...
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    Η Αλίκη, κατασυγκινημένη, ζώστηκε το μαύρο στραπόν και πλησίασε τον ΥπερΑφέντη της?
    "Κύριε, Σας ευχαριστώ για την υπέρτατη τιμή που μου κάνετε να σας απαυτώσω".
    "Σκάσε, σκατό, και πήδα με" ούρλιαξε από αδημονία ο Γλάρος. Και τότε η πανώρια κόρη, ονόματι Αλίκη, ίππευσε ως αμαζόνα το Γλάρο της. Το υπόλοιπο είναι ακατάλληλο για ανηλίκους και πολύ φοβάμαι ότι είναι ακατάλληλο και για bdsmers. Αναφερουμε εδώ για την ακρίβεια της ιστορίας μας ότι η Αλίκη, με φωνή δραματικής σοπράνο έψαλλε το πρώτο ψαλμό του Βασιλέως Δαυίδ... "Μακάριος ο άνδρας..." ενώ ο Γλάρος της με φωνή στεντόρεια, κρατούσε το ίσο...

    Όταν ο ψαλμός τελείωσε και μαζί τελείωσε και ο Γλάρος αναφωνόντας κατανυκτικά 'Αλληλούιαααα"...ο Γλάρος, στράφηκε στην Αλίκη και της είπε:
    "Τέκνον μου...
     
    Last edited: 25 Δεκεμβρίου 2009
  4. engelsblood

    engelsblood Regular Member

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    ...νομίζω ότι έφτασε η ώρα να πας...
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    Να φορέσεις ένα μεγαλύτερο στραπ και να με ξανά γαμησης , ‘’τσακίσου πατσαβούρα ‘’
    Της είπε , ρίχνοντας της ένα δυνατό χαστούκι .
    Έτσι η Αλίκη με σκυμμένο το κεφάλι πήγε για …………………
     
  6. engelsblood

    engelsblood Regular Member

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    ...στραπον και βγήκε ξυρισμένη...
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    και με ξυρισμένο κεφάλι, έδωσε και κατάλαβε του Αφέντη της για άλλη μια φορά... Όμως εδώ πρέπει να πούμε ότι η ταλαίπωρη ηρωίδα μας, δεν τις έφταναν οι κακουχίες, τώρα είχαν αρχίσει και οι φιλοσοφικές αναζητήσεις...
    "Θεε μου, φώτισέ με," παρακαλούσε από μέσα της, "Πες μου, είναι Αφέντης, όποιος ζητάει από τη σκλάβα του να τον γαμίσει και μάλιστα δίς?" Θεούλη μου εσύ που τα βλέπεις όλα από εκεί ψηλά, πές μου εγώ είμαι σκλάβα, καρασκλάβα, είμαι σαδίστρια, είμαι μαζοχίστρια, τί είμαι επιτέλους?"
    Φυσικά ο θεός δεν της απάντησε, διότι είχε πιο σημαντικές δουλειές να κάνει.
    Ο Γλάρος, αποκαμωμένος από το γλέντι το έριξε στον ύπνο ενώ η Αλίκη ξαπλωμένη δίπλα του κοιτούσε το ταβάνι δειρωτώμενη για την πορεία αυτού του κόσμου... όταν ξαφνικά...
     
  8. engelsblood

    engelsblood Regular Member

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    ..πετάχτηκε απ τον ύπνο της νιώθοντας ένα χέρι να της κλείνει το στόμα και ένα να της ακινητοποιεί με δύναμη τους καρπούς.έντρομη προσπάθησε να απελευθερωθεί,ή να φωνάξει,αλλά μετά σκέφτηκε"τουλάχιστον αυτός ίσως έχει μεγαλύτερη φαντασία από έναν ανισόρροπο γλάρο" και έτσι....
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    ...προσπάθησε να αφεθεί. Εκεί ξύπνησε!

    "Μαλάκα μου τι όνειρο ήταν αυτό που είδα;"

    Όσο το σκεφτόταν τόσο λιγότερο νόημα έβγαζε. "Μάλλον πρέπει να κόψω τα ναρκωτικά", κατέληξε.
     
  10. ..."Εξάλλου, αν είχα ένα δικό μου κόσμο, όλα θα έμοιαζαν ανόητα. Τίποτα δε θα ήταν αυτό που είναι, γιατί θα υπήρχε ό,τι δεν υπάρχει. Και λογικά, ό,τι υπάρχει, δε θα υπήρχε. Και ό,τι δεν υπήρχε, θα υπήρχε. Καταλάβες;" ["Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων"]
    Κι αφού καθησύχασε τον εαυτό της με αυτές τις σκέψεις, βλέπει έναν πανεέμορφο λαγό ντυμένο με μαύρο δερμάτινο γιλέκο και μαύρα γυαλιστερά γάντια να περνάει από μπροστά της.
    "Πάλι θ' αργήσω! Πρέπει να προλάβω!" τον άκουσε να φωνάζει...
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    "Περίμενέ με να πάμε παρέα!, του φώναξε η Αλίκη. "Και ποια είσαι, εσύ?, τη ρώτησε ο λαγός χωρίς να σταματήσει το τρέξιμο. "Η Αλίκη" απάντησε η Αλίκη. Και συμπλήρωσε. "'Ημουν γατούλα, έγινα κορίτσι, πήδηξα έναν Γλάρο, ξύρισα το κεφάλι μου και να με" Ο λαγός δεν την ξανακοίταξε. "Βιάζομαι", της είπε. "Αν μπορείς ακολούθα με αλλά μη με πρήζεις. Δεν έχω όρεξη για κουβέντα"
    Κα έτσι δρόμο παίρνανε, δρόμο αφήνανε μέχρι που...
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: του κουτιου τα παραμυθια

    ...βρεθηκαν σ'ενα ξεφωτο ,οπου υπηρχε μια μικρη ξυλινη καλυβα.Μπηκαν μεσα.Πανω σ'ενα τραπεζι υπηρχε ενα λαπτοπ. Ο λαγος συνδεθηκε στο ιντερνετ και πληκτρολογησε μια διευθυνση στο γκουγκλ:"www.greekbdsmcommunity.gr"......