Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

το βλεπες ..το παίξες??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 12 Μαϊου 2017.

  1. Και Ναι το έπαιξα αγαπημένοι μου φανς ! Ακριβώς επειδή το έβλεπα και έχω και ένστικτο και είμαι και έξυπνη και διορατικη και τα πάντα όλα το έπαιξα ! Έτσι λοιπόν έβαλα ένα στοιχηματακι με τον κύριο μου και το κέρδισα πανηγυρικά και δίκαια και καμία αμφισβήτηση δεν δεχομαι επ αυτού !(στοίχημα ποδοσφαιρικού περιεχομένου για όσους τους τρώει το μαράζι !)
    Ο κύριος μου είχε ζητήσει κάτι πολύ συγκεκριμένο από μένα ,που δεν χρειάζεται να αναφέρω ,σε περίπτωση που κέρδιζε ..Εγώ από την άλλη ως έξυπνο μπρατιδιο του είχα πει θα του το ανακοινώσω αν κερδίσω!
    Φτάνουμε λοιπόν παιδιά μου στο σήμερα όπου πρέπει να του ανακοινώσω τι ακριβώς θέλω από αυτόν !Επειδή τελευταία με σύγχυσε λιγάκι με κάτι που έκανε νομίζω ότι είναι καλή ώρα για ένα πιάτο που τρώγεται κρύο ..!
    Καταπιεσμένες του κόσμου σουμπες ενωθείτε !πανέξυπνα μου μπρατιδια ήρθε η ώρα να μου δείξετε πόσο υποχθόνια και σατανικά μπορείτε να γίνετε !Αφήστε την φαντασία σας να οργιασει και προτείνετε μου σενάρια που
    α .Δεν θα περιέχουν βια , αίμα ,
    β. Δεν θα εμπλέκουν άμεσα τρίτα άτομα
    γ.Δεν θα έχουν μακροπρόθεσμες συνέπειες
    και θα μπορούσαν να φέρουν έναν κ σε πολύ δύσκολη άβολη θέση !

    Υ .Γ.προφανώς και δεν θα τιμωρηθω για ότι κάνω Γιατί θα είναι στα πλαίσια του στοιχήματος ! Άρα η νίκη θα είναι διπλή !

    Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα εμπειρίες κ που τιμωρήθηκαν από τα Υ τους ..Πώς ένιωσαν πως το διαχειρίστηκαν και αν το ξεπέρασαν ποτέ  
     
  2. Last edited: 12 Μαϊου 2017
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Δεν μπορώ να μην ανταποκριθώ στο κάλεσμα μιας αξιεράστης δεσποσύνης!..

    Λοιπόν, είναι πολύ απλό.
    Θα αξιώσεις να κάνει αυτοκριτική μπροστά σου.
    Γονατιστός.
    Για ένα δίωρο, μίνιμουμ.
    Και στο τέλος να ζητήσει συγνώμη για τα λάθη του.
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Φορώντας και σφήνα με ουρά...!
     
  5. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Να τριγυρνάς με σέξυ διάθεση,να τον προκαλείς συνέχεια χωρίς να τον αφήνεις να σε πλησιάζει.
    Όταν πρωτοκάνει κίνηση θα πεις
    "Έχασες το στοίχημα"
    Αυτό για λίγες μέρες είναι καλή τιμωρία πιστεύω,διασκεδαστική μόνο και μόνο για το ύφος που θα βλέπεις
     
  6. Daiana

    Daiana B R A T........

    Χαχαχαχαχ εισαι αστερι @sokolata ....συμφωνω απολυτα με την @dina και @underherfeet ..... Χαστουκια εννοειται (πω τρελαινομαι και μονο που το σκεφτομαι)
    Στα 4 μπροστα στα ποδια σου....και ξεκινα να τον βομβαρδιζεις με οτι γουσταρεις κοπελια....μετα πεσε λιγο στο επιπεδο που εχει ερθει (τουτεστιν) σκυψε να δεις την φατσα του αλλα πιο πολυ να δει την ικανοποιηση στα ματια σου και εσυ την δικια του 
     
  7. skia

    skia Contributor

    Κινδυνευεις να μπεις στη μπλακ λιστ του χωρου.Υπο να κανει χιουμορ με την αδεια του Κυρη της... πας καλα; ωωωω , παναια μου, βοηθα. Σεισμοι και καταποντισμοι....
     
  8. Είμαι η μαύρη λίστα προσωποποιημένη ! Δεν περίμενα από κανέναν να με βάλει !
     
  9. skia

    skia Contributor

    Ε, τωρα θα μπεις σε ακομη πιο μαυρη  
     
  10. Λοιπόν αγαπητά μου παιδιά σκέφτηκα κάτι καλό νομίζω .σκέφτηκα να του κάνω αποτρίχωση .. θα τον κάνει να κλάψει από πόνο πιθανότατα και εντάξει δεν θα γίνει καμία μόνιμη ζημία !επίσης θα είναι η αίσθηση ότι υπομένει κάτι που δεν θέλει προφανώς , ένα ξεφτιλικι νομίζω θα το νιώσει , άμα κυλάει το δάκρυ κι εγώ πεθαίνω στα γέλια νομίζω θα γίνει ακόμα χειρότερο για εκείνον ! τι λέτε ?
     
  11. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Να αλλάξεις στάτους... 
     
  12. Daiana

    Daiana B R A T........

    Χαχαχαχαχα κλαιω και μονο που το σκεφτομαι.......παντου;;;;;λες να αντεξει;