Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

το βλεπες ..το παίξες??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 12 Μαϊου 2017.

  1. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Νομίζω ότι αυτό θα ήτανε το πιο βάναυσο μέσο εκδίκησης....ειδικότερα αν ανήκει στην δίκη μας κατηγορία να είναι λάτρης της αυτοκίνησης.. προσωπικά ούτε να το σκεφτώ δεν θα ήθελα και είμαι σίγουρος ότι κάπου εκεί θα τερμάτιζε και η σχέση!! Μου σηκώθηκε η τρίχα λέμε...Να απαγορευτει καθολικά στο φόρουμ η αναφορά η παρακινηση σε τέτοιου είδους ειδεχθές πράξεις!!  
     
  2. Συγνώμη για την ενόχληση ! Συνέχισε την έρευνα σου !Η οποία δεν ξέρω καν τι θέμα έχει Αλλά καλή επιτυχία !
     
  3. Αχ όχι .. θα ήταν δύσκολο και για μένα αυτό .. το θέμα είναι να δυσκολευτεί Μόνο εκείνος !
     
  4. Αυτό θα ήταν αιτία χωρισμού βασικά !Είναι στις κόκκινες γραμμές του .
     
  5. Συμφωνώ θα ήταν βάναυσο .προτιμώ την εναλλακτική που έδωσα εγώ .πχ να του το λερωσω να το καθαρίσει και στο καπάκι να του το ξανά λερωσω Γιατί όχι !
     
  6. conner

    conner Contributor

    Ευχαριστώ!!!
     
  7. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Είναι καλύτερα έτσι!
     
  8. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Τέσσερις γραβάτες κατά προτίμηση μεταξωτές, δέσιμο στο κρεβάτι, μέλι, γλύψιμο, διεισδυτικό σεξ, το πιο απλό, με εσάς από πάνω και να λέτε ό,τι θέλετε. Μέχρι να χύσετε όσες φορές σας αρέσει χωρίς πίεση. Να προλάβει ίσα ίσα το αεροπλάνο / σύσκεψη κλπ  

    ΥΓ. Εννοείται ότι δεν χύνει  
     
  9. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Αμαν.... εχθές καιγόμουν και έχω χάσει τέτοιο νήμα!
    Φτου μου! Και σήμερα τρέχω και δε φτάνω.

    Λοιπόν, σοκολατένια...

    Θα παίξω λίγο με ιδέες που ήδη δόθηκαν, θα τις μεταποιήσω λίγο.

    1. @underherfeet Ωωωω... αυτοκριτική, γονατιστός, 2ωρο! ΤΕΛΕΙΑ ιδέα... Ένα σεξάκι μετά θα το έκανα στα σίγουρα. Μη σου πω μπορεί να με έπαιρναν και τα ζουμιά γιατί είμαι ευαίσθητο πλάσμα μωλιέ. Μου αρέσει πάντως!

    2. @sokolata αποτρίχωση ρε συ;;; όχι τον άνθρωπο! Είπαμε! Δεν ξέρω πόσο M/S ειναι η σχέση σας... αλλά άουτς! Εγω δε θα το έκανα ποτέ στον κύριό μου. Άσε που μετά θα μου γύριζε μπούμερανγκ. Στάνταρ!

    Θα του έκανα όμως ένα αστείο και μη μονιμο...branding.
    Τώρα που'χουν πιάσει οι ζέστες και ο ήλιος, μαύρισμα πλάτης όπου θα του κάνω καρδούλες στην πλάτη και μία μεγάλη με το αντιηλιακό, ώστε να μη μαυρίσει εκεί καθόλου. Και μετά να το κυκλοφορήσω όλο αυτό το χειροτέχνημα στην παραλία.  

    3. @gaby_m
    οι γραβάτες μου άρεσαν πολύ, αλλά όχι για να του κάνω όλα αυτά! (σορρυ το διεισδυτικό σεξ ειναι σε εκείνον; Λίγο ζόρικο δεν ειναι ειδικά αν δεν το έχει ξανακάνει ή αν δεν το θελει; ...   )

    Θα ζητούσα να βγει βόλτα με κάποιο συνδυασμό ρούχων που θα ένιωθε άβολα. Θα καθόμασταν σε ξεχωριστά τραπεζάκια με εμένα από μακριά να δίνω παραγγελίες μέσω κινητού για τη συμπεριφορά του και να διασκεδάζω με τα αδιάκριτα βλέμματα προς εκείνον... και εκείνον μόνο του να εισπράττει και να διαχειρίζεται την αμηχανία του.
    Πχ. Πουκάμισο και δύο γραβάτες όπου θα πέφτουν στο στέρνο/κοιλια η μία δίπλα στην άλλη (σαν πετραχείλια θα'ναι! Ααχαχα)
    ή παντελώς άκυρα ρούχα. Σορτσάκι τρεξίματος κοντό, αμάνικο μπλουζάκι, λευκή κάλτσα και καλό δερμάτινο παπούτσι...
    και άλλα τέτοια...
     
  10. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    @Winter's Dew για σένα θα είναι το σεξάκι  
     
  11. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Αααα οκ... Λέω και γω! Με τρόμαξες ντε! Γιατί αυτοί οι πειραματισμοί ή εμπειρίες αν δεν έχουν ξαναγίνει δεν ειναι για τέτοιο πλαισιο, ούτε υπό τους όρους ενός στοιχήματος.

    Αλλά με το σεξάκι δε θα νιώσει καθόλου άβολα εκείνος, μια χαρά θα του κάτσει (κάτσω)... αχαχαχα, πιο πολύ σαν επιβράβευση βλέπω τη μέθοδό σου δηλαδή  
     
  12. Καλέ αυτό το κάνουμε έτσι κι αλλιώς ! Απλά χύνει κιόλας ! Με μένα από πάνω να του κάνω όλα αυτά τα τσαλιμακια δεν είναι τιμωρία αλλά θείο δώρο !άσε που θα χύσει στάνταρ άμα ερεθιστεί Δεν είπαμε να τον επιβραβεύσουμε !

    @Winter's Dew αυτό με τα ρούχα τα άσχετα κάτι μου κάνει αλλά τους ξέρεις τους άντρες μωρέ βάζουν έτσι κι αλλιώς ότι να ναι και δεν τους καίγεται καρφακι!Δεν θα αγχωθεί και ιδιαίτερα !

    Σας ευχαριστώ πολύπάντως και τις δύο για την προσπάθεια σας !