Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Γιατι ; θα φας και την ελια !
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @cadpmpc : συμφωνώ για το οικονομικότερο, προτιμώ όμως να είναι το υ αυτό που τρώει τις ελιές και μαζεύει τα κουκούτσια γνωρίζοντας για τι.

    Πάντα και για όλα εξαρτάται
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Ήμουν σίγουρος για το περιεχόμενο της απάντησης, έχω και μαρτύρους...  
    Προσωπικά προτιμώ την χαλαρή βόλτα...
    Δεν κρύβω βέβαια πως μού αρέσει το ποπ-κορν...

     
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Μετριέται ως τιμωρία εφόσον όταν τελειωσε η τιμωρία με το ρύζι ναι μεν ειχα πεθάνει από τον πόνο αλλά το πάτωμα έχει κάνει λιμνούλα από τα υγρά μου;
    (Δύσκολες οι μαζόχες για τιμωρίες)
     
  5. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Εμας μονο καμια στερηση του Κ παιζει να μας ταρακουνήσει, αλλα και απο αυτο ακομα φοβαμαι πως θα καυλωναμε. Αστο...
    Καμια τιμωρια.. πουθενα...
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Στέρηση φαγητού ή τσιγάρου ή αλκοόλ.
    Εκεί λιμνούλες μόνο από δάκρυα.
     
  7. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Αυτα τα εχω στερηθει τοσο που πλεον δεν τα θεωρω και τιμωρια αλλα ενα σωστο προγραμμα  
    Στην αρχη βεβαια ειναι φρικη ναι  
     
  8. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Θυμήθηκα ένα άλλο απαίσιο που είχα κάνει παλιά.
    Έπρεπε να στέλνω κάθε μισή ώρα μήνυμα από τις 11 το βράδυ μέχρι τις 8:00 το πρωί. Να, αυτό δεν είναι καυλοτιμωρια, αυτό ήταν όντως τιμωρία για εμένα.
     
  9. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Τους στερείς την τιμωρία. Σκέφτεσαι κάτι χειρότερο?
     
  10. Master NK

    Master NK Regular Member

    Ωραια!..μιας και φτασαμε τις 100 σελιδες στο νημα ας φτασουμε και στο ζουμι του θεματος...οι σχεσεις βδσμ χαρακτηρα οπως και ολες οι αλλες σχεσεις εχουν σκοπο να περνανε και οι δυο [η περισσοτεροι εμπλεκομενοι] καλα, απολαυανοντας τους καρπους της δεσμευσης τους και οχι να ξοδευονται ασκοπα στο πως & ποσο θα τιμωρισουνε ο ενας την αλλη και τουμπαλιν. Με τα τοσα που γραφτηκαν μεσα εδω ειμαι σιγουρος οτι εχετε κατανοησει οτι ουτε στον-ην Κ ειναι ευχαριστη η οποιασδηποτε τιμωρια της-ου υπο-slave αλλα αναγκαια για την περαιτερω εξελιξη της σχεσης αυτης. Τωρα σε μια εκπαιδευση υπο ειναι λογικο να υπαρξουν τιμωριες σε ποσοτητα λογω αμαθειας αλλα οταν και εφοσον γινει σκλαβα Του επερχεται η ποιοτητα και η ουσια γιατι τοτε ειναι που Τον ποναει περισσοτερο...κανονικα σε εκεινο το επιπεδο οι τιμωριες πρεπει να ειναι ελαχιστες εως μηδενικες ωστε να απολαυανουνε τους κοπους τους και οι δυο χωρις στεναχωριες και ασκοπα προβληματα...αυτη ειναι η αποψη μου, το μικροφωνο τωρα Σ/σας...
     
  11. gm-whipmaker

    gm-whipmaker New Member

    καυτερο πιπερι(κατα προτιμηση καγιεν ) στον κολπο ή στον πρωκτο και μαστιγωμα με βοιδοπουτσα..
     
  12. fatladyformaster

    fatladyformaster Αδέσποτη..

    @gm-whipmaker σου έχουν βάλει εσένα ποτέ πιπέρι να νοιώσεις την καυλα;;;; χαχα