Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. gaby

    gaby Guest

    ευχαριστώ, το απόλαυσα   το ποστ...
     
    Last edited by a moderator: 26 Ιανουαρίου 2007
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τι εννοεις ? ... σνιφ !! ... οχι πες μου τι εννοεις ?....  .... 
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Αυτό που καταλαβαίνεις  
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood αυτό πιο πολύ για ευχαρίστηση μου κάνει, παρά για τιμωρία.
    Τυχερή η σκλαβίτσα σου  
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ενταξει ... ενταξει .... το καταλαβα ....   ... μου το φυλαγες απο τον Αλβανο ...    
     
  6. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    Κρίμα! Όχι πως έχουμε οργανωθεί να πάμε σε κανα club του χώρου στην Αθήνα, αλλά τέσπα. Με την ευκαιρία, η καινούρια υπογραφή σου μας διασκεδάζει!  
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    Eμένα να δεις  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    πέρσι πήγα κατεντολής... ευτηχώς όχι μόνος...
    εγώ που αρέσκομε σε industrial/goth/rock άντε και από ελληνικά ρεμπέτικα ή παλιές ροκίες το Λάμβδα ήταν αίσχος ακουστικά...
    για εμένα που πρώτη φορά πήγαινα σε κάτι τέτοιο ναι ήταν σχετικά άγρια ίσως παλαιότερα να ήταν πιο...

    anyway με βάση αυτά που είδα πιστεύω θα μπορούσε να υπάρχει και κάτι ανάλογο σε bdsm βάση ,δηλαδή σκωτεινά ή έστω κλειστά δωμάτια για πίο ρευστές γνωριμίες ... χεχ

    anyway και πάλι το να θίξεις από έναν str8 τον αντρισμό του δημοσίως, είναι από τα χειρότερα βασανιστήρια...
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood οξύθυμη είμαι, κακιά και καμήλα όχι  
     
  10. peterpan

    peterpan New Member

    Τι καλύτερο από εγγεφαλική και ψυχική ταπεινωση...
    πχ. σε μία παρέα, η Κυριαρχική συννροφος διαφωνεί έντονα με τον υποτακτικό σύντροφό της σε κάποιο θέμα και λέγοντάς του "λές βλακείες" μπροστά σε όλους, βγάζει τα παπούτσια της , τον ρίχνει κάτω από το τραπέζι της συζήτησης και του προσθέτειειρωνικά και με νάζι μπροστά σε όλες-όλους "μωρό μου , καλύτερα να πιπηλάς από το να μιλάς..."... Ααααχχχ.....
     
  11. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Αν η τιμωρία είναι σκληρή, πιστεύω πως όταν το υποτακτικό άτομο "ξέρει" τι το περιμένει τότε ταπεινώνεται ακόμα περισσότερο. Πάντως, κακά τα ψέματα, οι σκλάβες πολλές φορές επιλέγουν την τιμωρία τους.
    Μια φορά σε μια σχέση που είχα, ενώι δεν είχαμε ποτέ μιλήσει για bdsm, κάποιοα στιγμή έφτασε εκεί η κουβέντα και η γυναίκα μου εξέφρασε την σκέψη ότι ήθελε να κάνει την σκλάβα αλλά ντρεπόταν να το πει!!!!
    Ηθελε λέει να νοιώσει "ταπείνωση και εξευτελισμό"! (Και βρήκε τον άνθρωπο ε?!)
    Η πρώτη τιμωρία της ήταν να την γδύσω όρθια, να την βάλω να σκύψει έτσι ώστε να την έχω απο πίσω ανοιχτή. Αφού την κοκκίνησα με την ζώνη, πήρα μια σύριγγα (μη γελάσετε χωρίς βελόνα εννοείται) και έβαλα μέσα λίγο λάδι μασάζ.
    Την "λίπανα" και με μία κίνηση μπήκα μέσα της όσο πιο βίαια μπορούσα... η κραυγή της έφτανε. Αυτή η σχέση μεταμορφώθηκε ξαφνικά σε μια σχέση σκλάβας και αφέντη και κράτησε 2 χρόνια σχεδόν.
    Οι τιμωρίες της ήταν πολλές και διάφορες. Μα αυτό που την έκανε να τρέμει ήταν το τελευταίο χτύπημα με το μαστίγιο. Ηταν πιο δυνατό από όλα. Μόνο το τελευταίο.
    Μπορεί ενα τέταρτο να το υπέφερε, μα το τελευταίο χτύπημα ήταν πολύ σκληρό.
    Και ήταν αυτό που την έκανε και ηφαίστειο!
    Τι να πω..νάναι καλά όπου και νάναι...
     
  12. babeerass

    babeerass Guest

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    hogtied δεσιμο για αρκετη ωρα και χτυπημα στις πατουσες της