Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. lakedaemon

    lakedaemon New Member

  2. Master NK

    Master NK Regular Member

    Μακαρι να το ειχε στο ικεα ετοιμοπαραδοτο θα γλυτωνα πολλα!....χαχαχα!
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ι see some very tough and smart guys...
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Kαι ανορθόγραφους επίσης...
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Μαστίγωμα με ζώνη μουλιασμένη στο ξύδι...Το κλάμα έρχεται μόνο του! 
     
  6. el pastigio

    el pastigio Bis vivit qui bene vivit

    Εγώ πάλι προτιμώ τις ψυχοσωματικές τιμωρίες.....ψυχικά εκπαιδεύεις σωματικά πονάς.......
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Με τέτοια φορολόγηση που υφιστάμεθα για να μπορέσεις να βγάλεις ένα ικανοποιητικό ποσό το ποσοστό που παίρνουν οι λοιποί παρατρεχάμενοι θα έπρεπε να ανέρχεται περίπου στο 15%. Το προϊόν 5%, ο deliveras 2% και 1% ως μπόνους διότι θα είναι μπροστινός σε περίπτωση που γίνει κέντα 5% το παρακράτος και 2% τα διάφορα κινήματα για να κάνουν τα στραβά μάτια. Οπως κάνουν τόσα χρόνια. Αρα σου μένει ένα 85% για να πεις και εσύ ότι θα ζήσεις σαν άνθρωπος.
     
    Last edited: 6 Δεκεμβρίου 2016
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Κάποιοι και κάποιες δήθεν υπερασπιστές, ( @subwhat, @vussinada , @folha, @Beyonder, @dina, @halkidikiotis και άλλοι) τσουτσεκίζουν, κατά της υγιούς επιχειρηματικότητας της λευκής σαρκός   και προτάσουν τα στήθια τους, απέναντι στους τίμιους έμπορους-επενδυτές αυτής, σαν και του λόγου μας  

    Ενα εχω να πώ συντροφε, κάποιοι θα χάσουν τον ύπνο τους και κάποιες τις ρωγίτσες τους  
    Μπρρρρρρρρρρρρρ.
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Τη δεξιά ρώγα ακόμα την κλαίω...
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν πειράζει. Τουλάχιστον έχεις το αριστερό πλευρό να κοιμάσαι  
    Τιμωρήθηκες σκληρά  
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Εγω δεν κατάλαβα γτ έχω χάσει και τα δύο??????????????????  
     
  12. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Εγω παλι που δε καταλαβα τιποτα γενικως;