Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Τρόποι τιμωρίας ε;
    Χμμμμ... Ανοίξατε ένα πολύ "πιπεράτο" θέμα, κατ' εμέ!
    Λοιπόν, έχουμε και λέμε: να μου βάλει μία σφήνα στον κώλο, ή δονητή, - έτσι ώστε να αισθάνομαι "αδύναμος" και "ανυπεράσπιστος" μπροστά της- και ταυτόχρονα να μου κρατά το πέος "κλειδωμένο", για μια βδομάδα....
    Ακολουθεί ένα "γενναίο" μαστίγωμα με cat o' nine tails....
    Αμέσως μετά, με βάζει να της μυρίσω τον κώλο και στο "καπάκι" αρχίζει να κατουρά και να χέζει επάνω στ' αρχίδια μου........................................ Όλο αυτό συνοδεύεται με πρόστυχα λόγια και βρισιές....
    Ταυτόχρονα, όσο γίνεται αυτό, - θα γούσταρα- να παίζει στη διαπασόν το τραγούδι "Disturbia" της Rihanna.......
     
    Last edited: 7 Απριλίου 2017
  2. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Αναμφισβήτητα η απουσία...
     
  3. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Η απουσία και η έλλειψη προσοχής της Αφέντρας απέναντι στο σκλάβο, με δυο λόγια η αγνόηση...........
    Είναι η χειρότερη τιμωρία για μένα! Επιπλέον, να φέρνει άλλον εραστή και να το κάνουν μπροστά μου κι εγώ να βλέπω....
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2017
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Υπάρχει μεγαλύτερη τιμωρία για ένα υ από το να βλέπει την απογοήτευση ζωγραφισμένη στο πρόσωπο του Κ του;
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το να έχει παράλληλα γνώση την εκτίμηση που τρέφει το απογοητευμένο κου για το πρόσωπο ενός άλλου ου ?
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ναι.
    Και?
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    δεν θα έκανε κάτι τέτοιο την τιμωρία μεγαλύτερη και πιο επίπονη ?
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Όχι.
    Στην προκειμένη με ενδιαφέρει μόνο το ότι εγώ απογοητευσα τον Κ μου.
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Οκ.
    Δεν ρωτούσα ακριβώς επί προσωπικού.
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δε μπορώ να σου απαντήσω γενικά όμως.
    Φαντάζομαι όμως πως αν ένα υ μπει σε τρυπακι να κάνει διάφορα για να φαίνεται καλό στα μάτια του Κ επειδή υπάρχει κι άλλο υ,το έχει χάσει το παιχνίδι.
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Έχω την αίσθηση ότι ένα ου που αισθάνεται την απογοήτευση του κου ως τιμωρία (εσωτερική αυτοτιμωρία, όχι κάτι εκούσιο από την πλευρά του κου) είναι πολύ πιθανό να μπαίνει σε διάφορα τριπάκια χωρίς να υπάρχει λόγος.
    Μη το πάρεις επί προσωπικού, γενικά μιλάω.
     
  12. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Κατά την άποψή μου , αν δεις την απογοήτευση στα μάτια του ανθρώπου που θεωρείς Κύριό σου , στο μόνο τρυπάκι που μπαίνεις (αν δεν έχεις καταλάβει ήδη) είναι να αναρωτιέσαι τι έχεις κάνει εσύ λάθος για να μην το ξανακάνεις.