Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

υγιεινη πρωκτου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος toto9, στις 5 Μαϊου 2010.

  1. SiberianWolf

    SiberianWolf New Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    Ισως και μια μονιμη λυση για δασυτριχους ισως να ειναι και το λεϊζερ.Αν και λιγο περισσοτερο τσουζει στην τιμη παρα στην διαδικασια
     
  2. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    Ε ναι, για σιβηριανούς λύκους θα κοστίζει κάτι παραπάνω. Έχουν γούνα, τη χρειάζονται.
     
  3. SiberianWolf

    SiberianWolf New Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    Μπα..Δεν θα ηταν ωραια να εβλεπες την γουνα και μετα απο ενα σημειο κενο.Θα ηταν λες και τον μαδησαν  
    Αλλα για ανθρωπινη τριχα ουτε που θα προσεξουν την αφαιρεση
     
  4. marianda_cd

    marianda_cd New Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    toto9 κάνω αποτρίχωση στον πρωκτό με ξυραφάκι και αφρό και δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα. θέλει ενα καθρεπτακι στο πάτωμα και εσένα από πάνω για να βλέπεις τα πάντα με ακρίβεια, ελπίζω να βοήθησα.

    Για το θέμα της καθαριότητας, μπορείς να ακολουθήσεις τις συμβουλές της Queen_of_Wands. Είναι οτι πρέπει. Μπορείς μαζί με ζεστό νερό ενδιάμεσα να χρησιμοποιήσεις και ζεστό χαμομήλι.
    Αν θέλεις να εισαι καθαρή πάντα προτείνω αυτό που κάνω, έχω καταργήσει το χαρτάκι τουαλέτας και κάθε φορά κάνω κλίσμα με ζεστό νερό και καλό σαπούνισμα μέχρι μέσα με αφρόλουτρο DOVE. Αν το δοκιμάσεις είναι σαν να καίει λίγο αλλά εμένα με ερεθίζει τρελά και είσαι πεντακάθαρη μέχρι να το ξεπλύνεις
     
  5. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    ααα....με τόση εξάσκηση θα σε μαλώσω!!... θα έπρεπε να το κάνεις και χωρίς καθρεφτάκι... εγώ από την αρχή το έκανα έτσι σε όρθια στάση,ευτυχώς ατύχημα δεν είχα ποτέ..  
     
  6. crysis

    crysis New Member

    καλησπέρα ...εχω βρει μια αισθητικο και σκεφτομαι να κάνω με κερι αποτριχωση και στον πρωκτο και μπροστά,,,αλλά στα @@ γίνετε..? λέτε να υπάρχει κανενα προβλημα κλπ...περα απο τον πονο..ευχαριστω!
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δεν υπάρχει κίνδυνος, αλλά πως θα πιάσει το κερί στα αρχίδια ? και βρήκες αισθητικό που θα σου κάνει τα αρχίδια ? σε κάθε περίπτωση για τις περιοχές αυτές παίζει και το veet.
     
  8. crysis

    crysis New Member

    Ναι βρηκα μια παλια μ γνωστη ...και κανονισαμε για την εβδομαδα που μας ερχεται!
     
  9. cd_tsoulaki

    cd_tsoulaki New Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    κλισμα,τι αλλο?και καθαρεισμος καλος με ζεστο νερο
     
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    Καλά ξυρισμένος γυναικείος κώλος ....είναι "όλα τα λεφτά".
    Η σύντροφός μου το κάνει πάντοτε με προσοχή και δεν έχει κοπεί ποτέ μέχρι σήμερα.
    Νομίζω ότι είναι θέμα πείρας και δεν χρειάζεται βιασύνη.
     
  11. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    Εγώ πως και δεν έχω δει τρίχες σε κώλο συντρόφου μου???

    LooooL δεν είχα ιδέα.
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου



    Θα αποκτήσεις ιδέα μεγαλώνοντας ...και εσύ ....και .....οι ερωτικές σου ....σύντροφοι ....