Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"υποταγή με εσωτερικό κίνητρο"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Libertine SD, στις 13 Ιουνίου 2018.

  1. RAIN

    RAIN nefelibata

    Εγω που ειμαι ασχημη, κακογαμημενη, μπεμπεκα, αναξιοπαθούσα, εκφυλη, ενοχική και χαζή που να σταθώ..;;;
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Συγνώμη αλλά το αντίθετο δεν λέει το πάνω κείμενο;

    Δηλαδή εάν παραδεχθώ ότι ο βίος μου όταν ήμουν εν ζωή ήταν συνειδητή επιλογή τότε περνάω με fast pass στην "Κόλαση" (whatever that means). Η αθώωση έρχεται όταν παραδεκτώ ότι ανήκω σε μία από τις παρακάτω κατηγορίες που παρατέθηκαν;

    Δηλαδίς; Τι θέλει εδώ να πει το ποιητή;
     
  3. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Δεν ξέρω, εγώ είμαι στον παράδεισο των χαζών, μια χαρά είναι, δοκίμασε την κόλαση των έκφυλων και μου λες  

    @Stilvi κι εγώ είχα μπερδευτεί, τώρα το ξεκαθάρισα με την παρέμβαση του @Libertine SD
     
  4. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εμένα πάντως με νοιάζει το τι θα πεις  
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κι εκείνες που συνειδητά υπέταξαν ή χρησιμοποίησαν κατά το δοκούν και χωρίς κανόνες και προαπαιτούμενα τα πάντα,
    δηλαδή κατ΄ αρχήν όλες τις λαγνείες, σεξουαλικές παρεκκλίσεις, κάθε ακολασία και ανηθικότητα,
    αλλά επίσης και συνάμα πολλά άλλα που δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τον έρωτα,
    αδιάφορο τι και πόσα, τα πάντα όμως,
    στην επιθυμία τους να τεκνοποιήσουν αρχικά και να μεγαλώσουν στη συνέχεια παιδιά όσο καλύτερα προς το συμφέρον των παιδιών τους μπορούσαν στην πράξη και μπορούσαν να οραματιστούν;

    Κατά τη γνώμη του Διαβόλου αγαπητέ πού πρέπει να ανήκουν;

    Στην Κόλαση; Στον Παράδεισο; Ή κάπου αλλού;
     
  6. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Δηλωμένη η αδήλωτη παραμένω στην άποψη οτι κάνετε παρέα με την γκρίνια.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    ουδέποτε είπα τέτοια πράγματα.
     
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor


    Υπαρχει και αυτη η αποψη ......

    << έχτισα τον παράδεισό μου με τα υλικά της κόλασής σου.. >>
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Καθώς κι αυτή...

    "Ρε δεν πα' να λένε. Στο σφύριγμα της λήξης μετρά μόνο τι γράφει το ταμπλό".

     

    (Σ.Σ. Εκ των υστέρων πρόσθεσα και τη φατσούλα)
     
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    @tithon μπαμπακο αστα αυτα τα πες! κραταω σημειωσεις!!!!
    οσο αφορα το μονολογο του @Libertine SD ομολογω πως με εξιταρισε και με αφυπνισε
    ( @gaby κανονισε τι θα πεις!)
     
  11. Libertine SD

    Libertine SD Premium Member Contributor

    Με απλά λόγια, το εσωτερικό κίνητρο ακυρώνει κάθε υποταγή που εκχωρείται εξ αυτού...
    Ειλικρινά ήλπιζα να κάνετε εσείς το επόμενο λογικό βήμα που να ερμηνεύει τη δήλωση...
     
  12. Libertine SD

    Libertine SD Premium Member Contributor

    Αγαπητή μου την γκρίνια δεν την κάνω παρέα, την έχω νυμφευθεί ! Όντας δε πολύ ζηλιάρα, με αποτρέπει από το να κάνω παρέα με την βαρεμάρα, την ανοησία, την απερισκεψία,την προχειρότητα, τη φαιδρότητα, τη μετριότητα και κάμποσα άλλα κακά κορίτσια...