Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φετιχ κλανιες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος theodo, στις 1 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. theodo

    theodo New Member

    γεια σας ειμαι καινουριος και εχω φετιχ με κλανιες πως μπορω να βρω καποια με το ιδιο φετιχ
     
  2. theodo

    theodo New Member

    ή να εχετε καποιες εμπειριες
     
  3. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Θες να κλανει αυτη ή να κλανεις εσυ; ή κατι αλλο; εξηγησε μας..
     
  4. theodo

    theodo New Member

    η γυναικα
     
  5. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Αν δεν με απατά η μνήμη μου με κάποιον άλλον,
    ο Όσκαρ Ουάιλντ με την σύζυγό του έπαιζαν
    κατά αυτόν τον τρόπο..

    Του άρεσε η οσμή των αερίων της..
     
  6. theodo

    theodo New Member

    θελω να.τη γλυφω και αυτη να κλανει
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ...Κάνε τη δουλειά σου σε ένα ασανσέρ φίλος, και αναζήτησε το μόνο βλέμμα που δεν θα ανιχνεύει θυμωμένα τους άλλους
     
  8. Nando80

    Nando80 New Member

    Μπορεί βρεις κάποια που στην αρχή να μη θέλει αλλά να τις βγει αργότερα.
     
  9. footslave4

    footslave4 Premium Member

    Δύσκολο φετίχ φίλε και δύσκολα να το πεις και σε κάποια που θα γνωρίσεις.
    Ελπίζω πάντως να βρεις την ιδανική παρτενέρ σου.
     
  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εχεις δικιο. Στην αρχη δεν θα θελει αλλα μετα απο το πρηξιμο θα σε εχει συνεχεια στο κλασιμο!
     
  11. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Περί τοῦ πέρδεσθαι οὐ καταισχύνει, πάντων γὰρ περδομένων
     
  12. Nando80

    Nando80 New Member

    Λοιπόν συγνώμη που απαντάω κάπως ετεροχρονισμένα αλλά γυναίκες με αυτό το φετίχ δεν ξέρω αν υπάρχουν και αυτό δεν μπορείς σίγουρα να το ξέρεις από την αρχή. Όταν γνωρίσεις μια κοπέλα είτε έχετε σοβαρή σχέση είτε απλώς περνάτε καλά μετά από λίγο καιρό όταν θα την μαθαίνεις καλύτερα , θα υπάρχει μεγαλύτερη οικοιοτητα και θα αρχίσετε να συζητάτε για αυτά τα θέματα μπορείς να της πεις ότι νιώθεις ωραία όταν αφήνεται και απελευθερώνεται. Αυτή τότε μπορεί να κολακευτει που βρήκε έναν ακομπλεξαριστο τύπο που όχι μόνο δεν έχει θέματα αλλά του αρέσει κιόλας συν τοις άλλοις θα της αρέσει που δεν θα χρειαστεί να ζοριζεται και να υποφέρει για να μην "ρεζιλευτει". Και μετά θα περάσετε και στο ερωτικό κομμάτι. Εγώ πιστεύω ότι αν της αρέσεις πολύ και είναι άνετη και ακομπλεξαριστο θα δεχτεί.