Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φετιχ με "αγνα" κοριτσια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 16 Αυγούστου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε ξέρω καμία. ^-^
     
  2. agent!

    agent! Regular Member

  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το είδα το βιντεάκι, μια τύπισσα που για πρώτη φορά παίζει με έναν καυλιάρη( αμφιβάλλω) του τραβάει μια μαλκια και γεμίζει το πρόσωπό της "μπεμπελακ", ποιος καυλώνει με τέτοια ακόμα?
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Φανερότατα είναι η πρώτη της φορά, φαίνεται από την αμηχανία της #not
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    64.009 views , τρομερό. Λολ.
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Στο βίντεο την κοπελα δεν την λες και αθώα αλλά τέλος πάντων.
    Αυτό το φετίχ εμένα μου αρέσει επίσης και καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Μια κοπέλα αθώα στην ουσία με όσο λιγότερες εμπειρίες (απο πολλές απόψεις) απέναντι στον ανδρικό πληθυσμό τόσο το καλύτερο.
     
  7. agent!

    agent! Regular Member

    Με πιάνειιςς...  
     
  8. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Αφήστε μωρέ τη νέα γενιά να βρει το δρόμο της. Σαν τα μούτρα μας θέλετε να γίνει κι αυτή;
     
  9. agent!

    agent! Regular Member

    Εχει βάθος το θέμα.   το ανθρώπινο μυαλό ειναι πολύ περιπλοκο. Σκεψουυ οτι μπορει να τον ειχε δεμένο κ αλλα πολλά   αλλά μην πας μακριά επικεντρωσου στην αντιδραση της κυριως οπως ειπε κ ο φιλος.. η αμηχανία της.  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Βάθος ςςςς σίγουρα ναι.   
     
  11. agent!

    agent! Regular Member

     
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πσσσ, σωστά, όλα αυτά που κάνουν όσες μέχρι τότε δεν είχαν καμία σεξουαλική παράσταση στη ζωη τους.
    #μεαμηχανίαβεβαίως