Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φιλικα βασανιστηρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 19 Ιουνίου 2008.

  1. darknight

    darknight Regular Member

    πριν μερικα χρονια στα 19 μου, σπουδαζα σε μια επαρχιακη πολη. εκει ειχα 4 φιλους τον Μιχαλη, τον Γιωργο, τον Παναγιωτη και τον Μιχαλακη ο μικροτερος ξαδερφος του Μιχαλη. ειχα ανακαλυψει την υποταγη μου λιγα χρονια νωριτερα αλλα ακομα δεν ειχα πραγματοποιησει κατι. στα παιδια επειδη ημουν φιλοσ απο το δημοτικο πηρα το θαρρος μια μερα να πω τις αποψεις μου οτι οι ανθρωποι χωριζονται σε κατηγοριες κυριαρχων ουδετερων και κατωτατων. οτι εγω ανηκω στους τριτους και οτι φανταζομουν εναν ιδεατο κοσμο υποταγης και κυριαρχειας, η αληθεια ειναι οτι με πηραν στη πλακα. βεβαια ολοι μου απαντησαν οτι αν ηταν μελλη αυτου του κοσμου θα ηταν κυριαρχοι και το πολυ να με ειχαν να τους κανω δουλειες και γελουσαν. εγω αισθανομουν ταπεινωση απο αυτο το πραγμα και μια χαρα απεριγραπτη. μετα τους εδειξα τα βιντεο και τις φωτο στον υπολογιστη απο διαφορα οπως owk ανδρες αφεντες γυναικες σκλαβες και ολα τα πιθανα ζευγαρια. αυτο που πετυχα ειναι να φουσκωσουν τα παντελονια τους.
    επειτα απο ενα μηνα..

    ηταν κυριακη πρωι... εκανα μπανακι και ημουν με το μπουρνουζι μου... χτυπησε το κουδουνι. ηταν ο Μιχαλης. ο μεγαλος της παρεας τοτε ηταν 24. δεν τον περιμενα. περασε μεσα. μου ειπε να φερω το ντιβανακι που ειχα το σιδερενιο και να αφαιρεσω το στρωμα του. το εκανα χωρις να ρωτησω γιατι.

    '' λοιπον Ανδρεα, αυτα που μας ειπες περι υποταγης μας επηρρεασαν ολη την παρεα εχθες το βραδυ βγηκαμε ολοι χωρις να στο πουμε αποφασισαμε οτι θελουμε να δοκιμασουμε και να σε κανουμε σκλαβο μας''

    δεν πιστευα τι ελεγε. χαμογελασα.
    με πλησιασε και μου εριξε ενα γερο χαστουκι κ μετα αλλο ενα.

    τα ειχα χασει.

    '' δεν θελω να ακουσω κιχ απο εσενα, ηρθα εδω για να σε προετοιμασω για τους αλλους. ως μεγαλυτερος που ειμαι θα υπακους σε εμενα πρωτα. ''

    οπως τα ελεγε αυτα ειχα σκυψει το κεφαλι μου ειχα κοκκινησει απο ντροπη και κοιταζα το πατωμα.
    ''οτι σε βρηκα με το μπουρνουζι και εισαι καθαρος μου λυνει τα χερια, βγαλε το μπουρνουζι σου''

    το εκανα χωρις σκεψη. εμεινα γυμνος μπροστα του.

    '' μπραβο χαιρομαι που υπακους αμεσως. αυτο που θελω απο εσενα τωρα ειναι να ξαπλωσεις στο κρεββατι στο σιδερο επανω να βαλεισ το πουλι σου μεσα απο μια τρυπα να κρεμεται και να αφησεισ τον εαυτο σου ελευθερο. μην φοβηθεις θα ειναι χειροτερα για εσενα''

    ''μαλιστα αφεντη'' αποκριθηκα

    ξαπλωσα στο κρεββατι βολεψα και το πουλι μου. εβγαλε ταινια και φιμωσε το στομα μου. μετα ειχε σκινι μαζι του με το οποιο εδεσε τα χερια μου στο πανω μερος του κρεββατιου και τα ποδια μου κατω ελαφρως ανοιχτα. σχηματιζα ενα μικρο χ. αρχισα να νιωθω κατι σαν κρεμα στο κωλο μου εβαζε αφρο ξυρισε τις κωλοττριχες μου και μετα εβαλε κρεμμα απο πανω να μην ερεθιστω.

    τοτε χτυπησε η πορτα. ηρθαν τα παιδια. με ειδαν δεμενο και ξυρισμενο. η ντροπη μου ειχε χτυπησει κοκκινο. ο παναγιωτης ηρθε και μου ειπε στο αυτι οτι ηταν δικη του ιδεα αυτο. μεσα μου παντα ηθελα τον παναγιωτη να με κανει σκλαβο του.

    μου ελυσαν τα ποδια και με γυρισαν ανασκελα τους εβλεπα.
    δεν μιλουσαν ειχαν συννενοη8ει απο πριν εβαλαν αφρο στο στηθος μου στισ μασχαλες και στο πεος μου και στα ποδια με ξυρισαν παντου. μου ελυσαν τα χερια. το σπιτι ηταν ισογειο μονοκατοικια και απο πισω ειχε αυλη δεν μας εβλεπε κανεις εκει. με πηγαν εξω ανοιξαν το λαστιχο και με επλυναν ενω γελουσαν μαζι μου κι εγω εκλαιγα απο ντροπη. με ξαναεφεραν μεσα.

    ο γιωργος πηρε τον λογο ενω με ειχαν γονατιστο στη μεση του δωματιου.

    ''' σημερα και απο εδω και περα θα ειμαστε οι αφεντες σου, σημερα ομως θελουμε να σε δειρουμε μετα θα μαθεις και τα υπολοιπα. θα σου βγαλουμε την ταινεια απο το στομα οταν τελειωσουμε τα βασανιστηρια και τοτε θα εισαι ελευθερος να μιλησεις και να μας γλυψεις τα ποδια μεχρι τοτε θα σε λιωσουμε στο ξυλο , εγω προσωπικα με την ζωνη μου θα σε μαυρισω''

    οι αλλοι δεν μιλησαν με τοποθετησαν στο κρεββατι μπρουμυτα και με εδεσαν σφιχτα..... να συνεχισω?
     
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Συνεχισε, ειναι ωραιο!!
     
  3. darknight

    darknight Regular Member

    αρχισα να φοβαμαι ακουσα τις ζωνες που ελυναν απο τα παντελονια τους εψαξαν και το σπιτι βρηκαν δυο δερματινες ζωνες μου μια μικρη μπαλαντεζα για να με δειρουν με το καλωδιο της κουταλες και βουρτσες για τα μαλλια. σιγουρα ηθελα να με δειρουν ομως ποσο πολυ.

    ο Μιχαλακης ηρθε διπλα μου αρχισε να πιανει τον κωλο μου '' λοιπον δουλε πρωτα θα σε δειρει ο Μιχαλης ως μεγαλυτερος, η ποινη που διαλλεξε ειναι τιμωρια με την ζωνη για τα επομενα 10 λεπτα θα σε δερνει ο ξαδερφος μου''

    ο μιχαλης με πλησιασε μου ψυθιρισε στο αυτι να μην φοβαμαι.

    πηρε τη ζωνη του και αρχισε να την χτυπαει με δυναμη στο κωλο μου αρχισα να φοβαμαι και εκλαιγα σταματησε '' σου ειπα να μη φοβασαι, αυτο που εκανες θα εχει εχτρα τιμωρια στο τελος''

    ξαναπηρε τη ζωνη του και με μαεστρια αρχισε να χτυπαει τον κωλο μου παρα πολυ δυνατα το ενα χτυπημα μετα το αλλο στο ιδιο σημειο, εγω απλα εκλαιγα απο πονο αυτη τη φορα ημουν καλα ασφαλισμενος δεν μπορουσα να κουνηθω. τα χτυπηματα του αρχισαν να γινονται τοσο ασταματητα ενιωθα τον κωλο μου να καιει. σταματησε αποτομα ειχε ιδρωσει με εδερνε πεντε λεπτα συνεχομενα. ειχε αλλα πεντε. ηλπιζα οτι θα με αφηνε να ηρεμησω.


    εδωσε εντολη να με λυσουν. με ελυσαν και σηκωθηκα ορθιος ο παναγιωτης και ο γιωργος με κρατουσανκαι ο μιχαλακης μου τραβαγε τις ρωγες ο μιχαλης αρχισε να χτυπαει με τη ζωνη το πεος μου εκλαιγα ουρλιαζα απο τους πονους. χτυπησε το ρολοι με επεστρεψαν στο κρεββατι με εδεσαν παλι..

    ο μιχαλης ηρ8ε στο πλαι μου '' ειναι καταπληκτικο να τον δερνεις, μη του δειξετε ελεος''


    ηταν τωρα η σειρα του ξαδερφου του

    ο μιχαλακης με πλησιασε

    '' οταν σε χτυπαγε ο ξαδερφος μου ο ηχος της ζωνης και ο τροπος που τρανταζονταν το κορμι σου με εκαναν να θελω παρα πολυ να σου προκαλεσω πονο, εισαι ο καλυτερος μου φιλος για αυτο θα σε δειρω οσο περισσοτερο σκληρα γινεται ο κωλος σου εχει ενα υπεροχο βαθυ κοκκινο χρωμα που νομιζω σημερα θα γινει μαυρο, ομως εγω θα ασχοληθω με την πλατη σου... κουραγιο φιλε μου''

    πηρε τη ζωνη του μια χοντρη καφε δερματινη ζωνη με σιδερακια σαν καρφακια. αρχισε να την χτυπαει με ολη του τη δυναμη στη πλατη μου δυο βηματακια πισω για φορα και δυνατο χτυπημα. αυτο σημαινε πονος οξυς και συνεχομενος ενιωσα οτι εφευγε το δερμα μου απο πανω ο μιχαλακης δεν σταματησε παρα μονο για να βγαλει τη ζωνη του. το καλογυμνασμενο του κορμι ειχε ιδρωσει και με χτυπουσε με μανια. οπως μου ειπαν μετα ειχα κοκκινησει οι κραυγεσ μου γινονταν βογγητα λογω του φιμωματος και η πλατη μου γεμιζε γραμμες το ρολοι χτυπησε. ομως ολοι συμφωνησαν να συνεχισει για αλλα 10 λεπτα. η τιμωρια γινονταν εξωπραγματικη. μου εβγαλαν το φιμωτρο και οι κραυγες μου ακουγονταν μετα απο 20 λεπτα σκληρου μαστιγωματος σταματησαν. εκλαιγα σαν μικρο παιδι.
    ολοι ειπαν μπραβο στο μιχαλη ηταν καταπληκτικος.

    ''σκλαβε θα κανουμε ενα διαλλειμα τωρα , ομως εχουμε ενα προβλημα το οποιο το συζητησαμε κι εχθες, με αυτα που σου καναμε εχουμε καυλωσει απιστευτα, αυτο που θα σου κανουμε για αρχη ειναι να σε βαλουμε να σταθεις στα γονατα και καθε εναν μας θα σε χυσει στη μαπα''

    οχι αυτο ελεγα στον εαυτο μου... ο πονος στην πλατη μου ελεγε να μη μιλησω.

    με τοποθετησαν στη μεση του δωματιου γονατιστος τα χερια δεμενα πισω.

    πρωτος ηρθε ο γιωργος εβγαλε το καυλι του εξω το επαιξε με δυναμη και εχυσε στο προσωπο μου η χειροτερη μου εμπειρια μολις αρχιζε.

    το εκαναν ολοι με εχυσαν στη μαπα και αφησαν τα χυσια εκει για 20 λεπτα ενω επιναν το ποτο τους.....εγω εκλαιγα.....
     
    Last edited: 19 Ιουνίου 2008
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ερεθιστικό και πολύ όμορφο.
     
  5. darknight

    darknight Regular Member

    το διαλλειμα τους τελειωσε προς εκπληξη μου εφεραν μια βρεγμενη πετσετα με σκουπισαν μου ελυσαν τα χερια και σφουγγαρισα το πατωμα

    μου εδωσαν νερο να πιω


    ο μιχαλης πηρε τον λογο ενω πρωτα με τοποθετησαν πισω στη θεση μου και με εδεσαν σφιχτα οπως πριν το φιμωμα επανηλθε.

    '' ο παναγιωτης και ο γιωργος δεν εχουν δειρει ακομα, ειναι η σειρα τους. ακολουθει ο γιωργος με τη ζωνη του. γιωργο μια συμβουλη μονο, μη του δειξεις ελεος''

    ο γιωργος χαμογελασε...

    '' σκλαβε, βρισκω καταπληκτικο οτι ειμαι στη θεση αυτη και θα σε δειρω. ο μιχαλακης εκανε καταπληκτικη δουλεια με την πλατη σου.. ομως εγω θα σκισω το κωλαρακι σου, θελω να στο μαυρισω''

    αυτο ειπε και χωρις να χανει τον καιρο του αρχισε να μου ριχνει πολυ μα παρα πολυ γερα χτυπηματα τα δακρυα επεστρεψαν στο προσωπο μου..

    σταματησε ξαφνικα...

    '' μου ηρθε μια ιδεα, λοιπον θα στο κανουμε λιγο πιο ζορικο αν συμφωνει και ο παναγιωτης εκεινος θελει να σε δειρει με το καλωδιο που απ οτι καταλαβαινω θα ποναει υπερβολικα. του προτεινω λοιπον οση ωρα δερνω το κολαρακι σου και επειδη 8α ειναι ο μονος που δεν θα χρησιμοποιεισει ζωνη μεχρι να τελειωσω με τον κωλο σου να παρει μια ζωνη και να χτυπαει μαζι με εμενα την πλατη σου''

    ο παναγιωτης το βρηκε εξαιρετικη ιδεα και δεν εχασε λεπτο

    με εδερναν και οι δυο ταυτοχρονα ο πονος ηταν οξυς βαρυς και εξαιρετικος το ρολοι καταργηθηκε για αλλη μια φορα και ο πονος εγινε αυτη τη φορα ανυποφορος επιτελους σταματησαν, τα ουρλιαχτα μου ηταν δυνατα ποναγα ολοκρληρος εκλαιγα με λυγμους ειχα ιδρωσει το σωμα μου παρακαλαγε να σταματησουν . χωρις να χανει τον καιρο του ο παναγιωτης πηρε το καλωδιο και αρχισε τα χτυπηματα σε πλατη και κωλο δυνατα σκληρα ασταματητα για ενα ακομη τεταρτο
    μου φανηκε αιωνας.... το ξυλο σταματησε... με ξεφιμωσαν και με ακουγαν να κλαιω απο πονο σαν μικρο παιδι
    με αφησαν να κλαιω με λυγμους και κα8ε φορα που ακουμπαγαν τη πλατη μου ξεσπαγα σε κλαματα ξανα και ξανα εκεινοι γελουσαν και με εβριζαν..

    με εβριζαν οχι χυδαια απλα με ελεγαν μαλακα γελουσαν και θαυμαζαν τα σημαδια μου. ελεγαν οτι ειναι το κατι αλλο και πραγματικα τους αρεσε πολυ οσο εχουν ζησει μεχρι τωρα.

    με ελυσαν και με εβαλαν παλι στη μεση του δωματιου γονατιστο.

    ο μιχαλης ξαναπηρε τον λογο

    '' σκλαβε τα πηγες καταπληκτικα εκτος απο την αρχη που με στεναχωρησες και τωρα θα παρεις το εχτρα που σου υποσχεθηκα, επειδη πονας παρα πολυ και ειναι αρκετο το ξυλο για αρχη τα παιδια μου ειπαν να το αφησω για αλλη μερα''

    ημουν χαρουμενος που ο πονος σταματουσε καπου εδω..

    '' ομως εισαι ακομα στην αρχη και παρακουσες για αυτο επεισα και τα παιδια και η τιμωρια σου θα συνεχιστει ενας τροπος υπαρχει να μη σε δειρουμε αλλο, σε καθε εναν που θα φιλας τα ποδια τωρα και θα τον ευχαριστεις να του παιρνεις και μια πιπα''

    τρελλαθηκα οταν το ειπε αυτο

    ''οχι αυτο κυριε σας παρακαλω, δεν ειμαι πουστης''

    μου αστραψε ενα γερο χαστουκι

    '' ουτε εμεις ειμαστε αλλα τωρα θελουμε να μας ευχαριστησεις με αυτον τον τροπο η θα το κανεις η 8α σε δειρουμε μεχρι να το κανεις''

    ηξερα οτι δεν ειχα αλλη επιλογη...

    πηγα στον γιωργο πρωτα.. τα χερια μου δεθηκαν πισω στη πλατη τοποθετηθηκε ενας κουβας απο κατω μου εκλεισε τη μυτη για να ανοιξω εντελως το στομα το εβαλε μεσα και αρχισε να πιεζει το κεφαλι μου με δυναμη το εκανε δυνατα εφτανε στο λαιμο μου ενιωθα να πνιγομαι και τα χυσια του πολλα τελειωσε στο προσωπο μου και στο στομα μου ενω χυσια επεσαν και στο κουβα μετα ο μιχαλης ο παναγιωτηςκαι στο τελος ο μιχαλακης τελειωσαν αφου εφαγα και τα χυσια απο τον κουβα και με εκαναν μπανιο με καυτο νερο τους ευχαριστησα ολους φιλωντας τα ποδια τους. ηταν οτι πιο σκληρο μου ειχε συμβει μεχρι τοτε εκλαιγα και ποναγα ο παναγιωτης 8α εμενε μαζι μου το βραδυ...τελος.

    αυτη η εμπειρια μου κρατησε για 2 χρονια 8α σας πω και αλλα σκηνικα οταν μπορεσω ενω ηταν απο τα πιο σκληρα που εχω κανει αυτο που με εξιταρε και με φοβιζε παρα πολυ ηταν οτι με εδερναν ολοι μαζι και με πονουσαν ασταματητα και μετα ξανα και ξανα..
     
    Last edited: 19 Ιουνίου 2008
  6. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: φιλικα βασανιστηρια

    ..........
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Mε τόσο ξύλο που περιγράφεις, το νοσοκομείο μάλλον θα σε είχε συχνό πελάτη!

    Προσπαθώ, ματαίως, να αντιληφθώ πού βρίσκεται η τόση ομορφιά...τι ευχαριστήθηκες τελικά;
    Για τον δικό σου ερεθισμό ούτε λόγος δε γίνεται, μόνο κλάμα και κλάμα, τέτοια δυστυχία βρε παιδάκι μου, ούτε της Μάρθας Βούρτση!
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μην το λες! Αυτή έμεινε παρθένα για το παιδί της. Εδώ έγινε σκλάβος, αλλά δεν του βγήκε.
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Το βρήκα ερεθιστικό, δεν ξέρω γιατί. Μάλλον επειδή μου αρέσουν πολύ τα δάκρυα.
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κρύβεις μια Βούρτση μέσα σου!!!
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: φιλικα βασανιστηρια

    δεν μου αρεσουν οι αντρες αλλα ασχετος αυτου, αυτο που περιγραφης δεν εχει ουσια για σενα και σιγουρα εινε επικινδινο μαλον θελει λιγο προσοχη στησ επιλογες σου και στο τι πραγματικα ζητας
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Των άλλων τα δάκρυα βρε κουτό, των άλλων.