Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φιλικα βασανιστηρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 19 Ιουνίου 2008.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    μου εκαναν καποια σημεια εντυπωση. δεν εισαι γκευ. οκ
    ουτε αυτοι ειναι γκευ? το οτι τους εκανε πιπα ενα αντρικο στομα και καυλωνανε και εχυναν δεν τους κανει τουλαχιστον bi? μου εχει κανει πιπα αντρας σε αρκετα νεαρη ηλικια και μου σηκωθηκε μονο οταν αρχισα να σκεφτομαι με κλειστα τα ματια χιλιαδες μουνια να τριβονται επανω μου κανοντας νιαου νιαου. οταν ανοιξα τα ματια να δω τι εγινε ειδα τον τυπο να ετοιμαζεται να κατσει επανω και τοτε μαζεψε με την μια. να μην πω οτι μπηκε προς τα μεσα να κρυφτει. Το αλλο που με εντυπωσιαζει ειναι οτι την μια μερα δεν ειχαν ακουσει τιποτα για το θεμα υποτακτικος / κυριαρχος και την επομενη χτυπουσαν με μανια χωρις να τους νοιαζει το οτι εκλαιγες και οτι μπορουσαν με τον αχαρο τροπο να σε μελανιαζουν , να σου προκαλεσουν και ζημιες. Ηξεραν να ξεφτιλιζουν λες και σου τα κρατουσαν χρονια. Και εσυ φοβοσουν. Για ποιο λογο τελικα το εκανες? Δεν σου αρεσε. Σε εχυσαν και συχαινοσουν. Εγω αν και ψιλο-υποτακτικης ψυχολογιας θα τους ειχα σαπισει στη σφαλιαρα. Αλλα το λεω αυτο γιατι δεν εχω την δικη σου ψυχοσυνθεση και τσαντιζομαι. αυτα! Τιμωρια λοιπον για το τιποτα. μου θυμιζει ενα αλλο νημα αυτο σχετικα με την τιμωρια. Χαιρομαι αν σου αρεσε. Δεν φαινεται στην περιγραφη παρα μονο στον θαυμασμο του γεγονοτος.
     
  2. darknight

    darknight Regular Member

    κατ' αρχην χαιρομαι να βλεπω κριτικη σαν του προλαλησαντα. ειναι κριτικη για κατι που δεν καταλαβαινει. δεν ειναι ομως επιθετικη. οι ανθρωποι αυτοι, οι κυριοι μου κ οι αφεντες μου για αρκετο καιρο. ναι πραγματι δεν γνωριζαν για αυτα εκτος απο τον εναν. ελπιζω να βρω τα κουραγια να διηγηθω απο τα υπολοιπα θεωρω σπουδαια. ο ενας που ηξερε στον μηνα που περασε μεχρι να το αποφασισουν τους επεισε και τους εδειξε μερικα πραγματα. ναι μερικα πραγματα, οπως στην αρχη, με εδερναν πολυ σχεδον βαναυσα εκλαιγα και ουρλιαζα. η αληθεια ειναι οτι με προσεχαν. ο ενας ο μιχαλης ο μεγαλος ειναι γιατρος τωρα. τοτε στο τεταρτο ετος της ιατρικης ηξερε ποσο αντεχα και πως να με φροντιζει. αυτη η βιαιοιτητα του εναντιων μου κατα την εκπαιδευση δεν τον κανει κακο γιατρο ή μισανθρωπο. το θεμα των πεοθυλασμων εβγαινε πανω στη καυλα. για εμενα και για εκεινους σε συζητησεις μας δεν εγινε για το σεξ αλλα για την ταπεινωση και την πληρη υποταγη και την ικανοποιηση της καυλας τους. ξερετε οταν εισαι σαδιστης και δερνεις ερε8ιζεσαι το ιδιο και ο μαζοχιστης αλλα αυτος σπανια ικανοποιειται. στην τελικη αυτο που δν καταλαβαινω ειναι οτι κανουμε bdsm και οτι ειναι διαφορετικο απο τα προτυπα μερικων κατακρινεται, τελικα μηπως κι εμεις οι ιδιοι που ανηκουμε στον χωρο δεν εχουμε τα ικανα μυαλα για να ανηκουμε πραγματικα σε αυτον?

    ο παναγιωτης και ο ιχαλακης τλειωσαν για αλλη μια φορα με ειαν κανα κλαψω. με ειχαν φερει σε τετοιο σημειο πονου που οι κραυγεσ μου και τα δακρυα βγαιναν μαζ. ομως τωρα εδω σε τον χωρο ηταν καλυτεργια εμνα , δεν χρειαζοταν να κλεινω τον πονο μεσα μου, μεσα στο φιμωτρ, εκλαιγα φωναζα δυνατα ειχα γινι κι εγω μερος των βασανιστηριων τωρα το παιχνιδι ηταν και για εμενα.

    ο μιχαλης ηρθε απο πισω μου ειχε παρει τη ζωνη και την χτυπαγε ακριβως στην σχισμη του κωλου μου πανω στην κωλοτρυπηδα εντονοπονος πονος που εμπαινε μεσα μου. βογγαγα σαν γυναικα που την βιαζαν δεν εκλαψα σε αυτον ο εντονος πονος που μου προκαλουσε δεν προλαβαινα να κλαψω. δεν ξερω πως εγινε αλλα καταλαβα οτι τελειωσε πιο γρηγορα αυτη τη φορα. με ελυσαν.
    εκατσαν στους καναπεδες.

    ο γιωργος πηρε τον λογο

    '' σκλαβε , ελα να σταθεις μπροστα μας'

    εκανα οπως ειπε. εμεινα μπροστα τους ειχα καυλωσει κοιτουσα το πατωμα..
     
    Last edited: 25 Ιουνίου 2008
  3. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Εγώ θα έβρισκα εξαιρετικά αιρεθιστική την ιστορία αν στην θέση των βασανιστών ήταν βασανίστριες. Αν μάλιστα οι βασανίστριες ήταν και φίλες μου ή γενικότερα από το περιβάλλον μου θα είχε ακόμα περισσότερο ενδιαφέρον γιατί η ξεφτίλα θα ήταν μεγαλύτερη. Δυστυχώς όμως ξέρω ότι αυτό το όνειρο (είτε με φίλες είτε με άγνωστες βασανίστριες) δεν θα έχω την τύχη να το ζήσω ποτέ. Γιατί άραγε δεν υπάρχει ζήτηση για σκάβους;
     
  4. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Το θεμα δεν ειναι οτι δεν υπαρχει ζητηση για σκλαβους. Ειναι οτι υπαρχουν πολλοι σκλαβοι, και ετσι μπορουμε να διαλεγουμε τους καλυτερους, η αυτους που μας κανουν καλυτερα.
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εμ'γι'αυτο οι υποτακτικοι ειναι σοσιαλιστες.
    κολλεκτιβοποιηση στις αφεντρες ρε!!
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: φιλικα βασανιστηρια

    κοψε κατι... σε λιγο θα μας πεις και για τα δικαιώματα του σκλαβου:crazy:
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Αγνωστες βασανίστριες,ε? χμμμ καλο ακουγεται. για μισο να σκεφτω μια παραλλαγη

    H Ατζελα ξαναπηρε τον λογο

    '' σκλαβε τα πηγες καταπληκτικα εκτος απο την αρχη που με στεναχωρησες και τωρα θα παρεις το εχτρα που σου υποσχεθηκα, επειδη πονας παρα πολυ και ειναι αρκετο το ξυλο για αρχη τα κορίτσια μου ειπαν να το αφησω για αλλη μερα''

    ημουν χαρουμενος που ο πονος σταματουσε καπου εδω..

    '' ομως εισαι ακομα στην αρχη και παρακουσες για αυτο επεισα και τις φιλεναδες και η τιμωρια σου θα συνεχιστει ενας τροπος υπαρχει να μη σε δειρουμε αλλο, σε καθε μία που θα φιλας τα ποδια τωρα και θα την ευχαριστεις να της κανεις κι ενα γλυφομουνι"

    τρελλαθηκα οταν το ειπε αυτο

    ''οχι αυτο κυρια σας παρακαλω, συχαινομαι"

    μου αστραψε ενα γερο χαστουκι

    '' ουτε εμεις σε γουσταρουμε αλλα τωρα θελουμε να μας ευχαριστησεις με αυτον τον τροπο η θα το κανεις η 8α σε δειρουμε μεχρι να το κανεις''

    ηξερα οτι δεν ειχα αλλη επιλογη...

    πηγα στην Γαβριελα πρωτα.. τα χερια μου δεθηκαν πισω στη πλατη τοποθετηθηκε ενας κουβας απο κατω μου εκλεισε τη μυτη για να ανοιξω εντελως το στομα εχωσα την ακουραστη γλωσσαρα μεσα και αρχισε να πιεζει το κεφαλι μου με δυναμη το εκανε δυνατα ,ενιωθα να πνιγομαι και τα υγρα της πολλα τελειωσε στο στομα μου και μετα αρχισε να με κατουραει και οσα δεν προλαβαινα να καταπιω επεσαν και στο κουβα μετα η Ατζελα η Μικαελα και στο τελος η Κικίτσα τελειωσαν αφου εφαγα και τις τριχες απο τις ζουμερες μουναρες τους και με εκαναν μπανιο με γαλα γαιδαρας τις ευχαριστησα ολες φιλωντας τα βυζια τους. ηταν οτι πιο σκληρο μου ειχε συμβει μεχρι τοτε εκλαιγα και ποναγα η Σουζανα που ηταν και χοντρουλα με τεραστια υπεροχα βυζια που σε εκαναν να θες να πεθανεις μεσα τους 8α εμενε μαζι μου το βραδυ...τελος.

    ΑΝΑΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΠΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΤΑΙΝΙΑ!!!!! το θεμα ειναι τελικα να τα βλεπεις ολα απο την δικη σου οπτικη γωνια.
     
    Last edited: 1 Ιουλίου 2008
  8. extreme32

    extreme32 Regular Member

    darknight ελπιζω να μην θυμωσεις με αυτο που εκανα. Δεν ειχα σκοπο να γελιοποιησω την ιστορια σου. ενα αστειο πηγα να κανω το οποιο οντος για καποιον που δεν ειναι μυημενος σε τετοιες καταστασεις δειχνει οτι αν κατι σου το κανει γυναικα συνηθως ειναι πιο ομορφο. Οτι κι αν ειναι αυτο. απο το να σου κανει ενα καφε, ενα ναζι,μια γατουλιά, μια γκρινια, μεχρι και να σε πλακωσει στο ξυλο. Ο θεος ήξερε τι εκανε και πως το εκανε. Και παλι συγνωμη φιλαρακο αν σε τσαντισα.
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    πρεπει να λειπει διακοπες ο φιλος μου. Ελπιζω να περναει καλα. (τον καλοπιανω)
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: φιλικα βασανιστηρια

    0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα δεν πεζεσε με τιποτα
     
  11. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: φιλικα βασανιστηρια

    Θα γλύτωνε και το ξύλο που έφαγε με το κιλό.    Καλύτερα να τους έλεγε ότι θέλω να πλακωθούμε στο ξύλο.
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art