Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φιου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 22 Ιανουαρίου 2015.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    μα δεν έχω κάνει τίποτα λάθος, τίποτα, όλα τα έκανα όπως μου ζήτησε...

    χλαατττςςςςςςςςς

    -ΑΑΑΑΑαααααααααααχχχχχχ

    χλαατςςςςςςς

    -Ααααααχχχχχχ

    συνέχισα ν' αναρωτιέμαι καθώς τα χτυπήματα από το single tail της Έφης γίνονταν πιο δυνατά πιο γρήγορα

    Γυμνός, δεμένος από τις αλυσίδες που κρέμονταν από το ταβάνι μες τη μέση του σαλονιού.. Μόλις είχε γυρίσει από την έξοδο της, μπήκε μέσα στο σπίτι με άρπαξε από το μαλλί και με οδήγησε στις δέστρες, δεν έβγαλα άχνα, ούτε εκείνη παρά με κοίταζε γεμάτη αηδία μέχρι που πήρε το αγαπημένο της μαστίγιο.

    Σε κάθε χτύπημα του, τυλίγονταν γύρω από την πλάτη μου, αφήνοντας τα σημάδια του στο κορμί μου και γίνονταν πιο δυνατά πιο γρήγορα

    χλααττςςςςςςςς

    'Αααχχχχχχχχ


    άρχισα να δακρύζω... Ήρθε κοντά μου μόνο και μόνο για να μου φορέσει το ball gag , είχε αυτό το βλέμμα, το σκληρό, έκανα να της μιλήσω και με χαστούκισε δυνατά με το δεξί της χέρι κάνοντας το πρόσωπό μου να μουσκέψει από τα δάκρυα και να γυρίσει η ματιά μου στο πάτωμα, πήγε πάλι από πίσω μου κι άρχιζε το μαρτύριο μου

    χλααττττςςςςςςς
    χλατσσσσςςςςςςςςς
    χλαττςςςςςςςςςςςς

    πολλά πολλά δυνατά και γρήγορα χτυπήματα, όλα στην πλάτη μου, έσφιγγα τους μυς μου για ν΄αντέξω τα λυσσασμένα κτυπήματα της.

    Γύρισε λίγο την τροχαλία από τις αλυσίδες, σταμάτησα να πατάω στις μύτες, με τράβηκε από το κεφάλι μου ελαφρώς προς τα μπρός με τέτοιο τρόπο ώστε να τουρλώσω τον κώλο μου μπροστά της, το αριστερό της χέρι άρχισε να τραβάει και να στρίβει τα αρχίδια μου προς τα κάτω, κάνοντας τον πόνο να κυλάει προς τα πάνω στο κορμί μου φθάνοντας στον εγκέφαλο μου και στο άλλο χέρι πήρε το leather paddle της

    χλαααααπππππ
    χλααααππππππ


    το δυνατό σπανκινκγ μόλις άρχιζε, ενώ τα αρχίδια μου υπέφεραν στο χέρι της, δεν σταμάτησε καθόλου, άκουσα το λαχάνιασμα της, οι κραυγές μου πνίγονταν στο σαλιωμένο φίμωτρο μου... Σταμάτησε για λίγο την άκουσα να γδύνεται, να πετάει, ρούχα της στο πάτωμα...

    και τότε ακούστηκε ο ήχος...

    χοοοουυυυππππππ σλααααςςςςς

    Η βίτσα προσγειώθηκε με δύναμη στον κώλο μου

    χοοοουυυυππππππ σλααααςςςςς


    ξανά και ξανά χωρίς να σταματά στο ίδιο σημείο....

    χοοοουυυυππππππ σλααααςςςςς


    ένιωθα το αίμα μου να τρέχει


    χοοοουυυυππππππ σλααααςςςςς


    Σταμάτησε, ξέσπασα σε κλάματα, δεν είχα κάνει οτιδήποτε να την στεναχωρήσω, τίποτα και όμως είχε νεύρα ή έτσι νόμιζα..

    Με άφησε μόνο για μερικά λεπτά την ένιωσα από πίσω μου, με ακούμπησε με το στραπ όν της, καταλάβαινα τι θα έρχονταν, το στραπ ον της χωρίς λιπαντικό... Άρχισα να το νιώθω να μπαίνει μέσα μου, να με σκίζει καθώς πέρναγε τα πρώτα σημεία που πονούν περισσότερο, ολοένα και πιο βαθειά μου, πιο μέσα μου, άρχισε να με γαμάει, καθόλου ήρεμα, σκληρά, έμπηγε τα νύχια της στην πλάτη μου και με σφαλιάριζε στο κεφάλι, με έπιασε από το κεφάλι , άρχισε να μου δαγκώνει τον λαιμό και ψιθύρισε...


    ''Αυτό είσαι ο σκλάβος μου και θα σε βαράω και θα σε γαμάω όπως θέλω εγώ, όπου θέλω εγώ, για πάντα..''
     
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    1) Βρίσκω απαράδεκτο, ανήθικο και αταίριαστο να γράφονται τέτοιες ακραίες ιστορίες σε ένα φόρουμ, όπως το παρόν! Παρακολουθούν και βανίλλες!

    2) Δεν μπορώ να σας καταλάβω εσάς τους άνδρες ποταχτικούς! Την ώρα που σε χτυπούσε δεν ήθελες να σηκώσεις το κεφάλι και να την στείλεις να τηγανίσει καμιά πατάτα;

    3) Αυτή που τα 'κανε αυτά δεν ήταν αυθεντικιά βουδουσούμερ! Άκου εκεί να σε τιμωρεί χωρίς λόγο! Αυτό δεν είναι βουδουσουμού, είναι απλά κίνκυ πήδημα!


    Αυτά μου 'ρχονται πρόχειρα και τα γράφω μαζεμένα, για να γλιτώσω από τον κόπο τους αποδέλοιπους.
    Κατά τ' άλλα, keep on going!
     
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    σε ευχαριστώ για τα υπέροχα λόγια σου

    πάντως αν προσέξεις λίγο είμαστε στο bdsm art and literature                
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ένα πράγμα είναι αληθινό, η Έφη που είναι σκυλόμουνο!!
     
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Παρόλα αυτά είναι απαράδεκτο να αναρτώνται τέτοιες βίαιες σκηνές σε ένα φόρουμ, όπως αυτό!  

    Αγαπάμε σκυλόμουνα κι ας δαγκώνουν!  
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ντρέπομαι κι εγώ.. για λογαριασμό μου.
     
  7. τι σημαινει φιου?
    ας μου λυσει καποιος την απορια με τον τιτλο για να μιλησω για το κυριως θεμα μετα...
     
  8. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member




    ...φιου είναι ο ήχος που κανεις μολις καταλαβαίνεις ότι το κείμενο επιτέλους τελειώνει.
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    @Koproskylo έχει μπερδέψει το φιου με την αγαπούλα τον Πιου....