Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χρυση μπορα (νερωμενη)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος extreme32, στις 21 Φεβρουαρίου 2008.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    προσωπικά σιχαίνομε να είμαι αξιολάτρευτος καλλίτερα να με μισούν ή να καυλώνουν με έμενα

    είναι η χειρότερη κατάρα να είσαι αξιολάτρευτος ,αηδία ...
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    δεν εχεις αδικο. το παλιό μου ψευδονημο ηταν mpliax. και το εβρισκαν αξιολατρευτο κι αυτο τα κοριτσια. με φωναζαν μπλιαχουλίνι και αλλα τετοια ομορφα απο αυτα που σε ξενερωνουν.  και αξιολατρευτος λοιπον και αηδίας.
     
  3. anton7

    anton7 New Member

    παιχταρα μου αν ειναι αληθεια εισαι πολυ τυχερος............
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

    δηλαδη φαντασου να ημουν ατυχος τι θα ειχα τραβηξει..... σορρυ σε ποια φαση αναφερεσαι? το πιο τυχερο ειναι το τελευταιο με τον αη βασιλη αλλα δεν ειπα λεπτομεριες,,,
     
  5. Eri

    Eri

    Αντε βρε, επιτελους.....

    Μηπως και κοψεις λιγο κ την γκρινια.....  
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    δεν την κοβω. ηταν ξαφνικο κι αποτομο. δεν προλαβα να το καταλαβω. γι αυτο δεν εβαλα και λεπτομεριες. γιατι δεν εχει πλακα. Ο Βεγγος πιο πολυ θα το ειχε ευχαριστηθει.

     
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: χρυση μπορα (νερωμενη)

    μωρο τα καταφερες? σε κατουρησαν σωστα? μπραβο!!!! 
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κοίτα χαρά!!!
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Έκλεισα τα 35!!! Μεγάλωσα πια. Ενα πραγμα δεν είχα κάνει μέχρι τώρα. Να βρεθώ σε κλειστό χώρο με δύο

    θηλυκά για να κάνουμε βρωμιές. (απο τις καλές βρωμιές). Παιδική φαντασίωση πολλών πιστεύω. Με τα

    χρόνια είχε μπερδευτεί λίγο στο μυαλό μου γιατι απο τη μία η φαντασίωση ήθελε πολλές γυναίκες

    ταυτόχρονα, απο την άλλη η λογική μου έλεγε οτι δεν θα λειτουργώ σωστά και φυσιολογικά όταν κανω κατι

    σε μία και βλέπει η άλλη. Ενα απλό παράδειγμα. Έχω πιάσει τον εαυτό μου την ώρα που κάνω στοματικό σε

    μια γυναίκα, να έχω περίεργη στάση. Ε , να είναι τώρα η άλλη απο πίσω και να βλέπει τον πωπό μου;

    Γελοίο θέαμα. Θα το έχω στο μυαλό μου και δεν θα λειτουργώ σωστά. Θα ασχολούμαι με τη στάση.

    Μαλακία. Πέρα απο αυτό, όταν η μία απο τις δύο γυναίκες είναι η αγαπημένη μου και η άλλη είναι μια φίλη

    της; Τί κάνω; Πως αντιδρώ; Λέω στη μία "αχ, ναι, θεε μου, τέλεια, καύλα" και στην άλλη "αγάπη μου, μωρό

    μου, λατρεμένη μου, ζωή μου"; Κι αν μπερδευτώ και φιλάω και τις δύο με το ίδιο πάθος; Δεν θα νοιώσει

    άσχημα το μωρό μου; Ολες αυτες λοιπον οι παπαριές έκαναν πάρτυ στο μυαλό μου και σιγα σιγα το θέμα

    ξεχάστηκε. Μέχρι που το μωρό μου (η Χρυσούλα) μου το πρότεινε. Δεν ήθελε να το κάνει μόνο σαν "δώρο" σε

    μένα. Ηταν κάτι που ήθελε η ίδια. Γαμώτο. Δεν ήξερα τι να κάνω. Το ήθελα πολύ. Αλλα αν το έλεγα και της

    το θύμιζα κάθε τόσο, ή προσπαθουσα να το κανονίσω, μήπως άρχιζε να νοιώθει οτι μόνο αυτό με έτρωγε;

    Οι γνωστές παπαριές. Αποφάσισα λοιπον να το αφήσω στην τύχη του. Αν υπήρχε κάποια αναφορά στο

    θέμα, βουρ. Υπήρχαν λοιπον συχνα οι αναφορές. Υπήρχε και η φίλη (η Δρακουλιάρα) που η Χρυσούλα την

    ρώτησε αν θα ήθελε να παίξουμε όοοολοι μαζί. Και ήθελε το χρυσό μου. Υπήρξαν μια δυο αναβολες λόγω

    τεχνικών προβλημάτων (πωπω βλέπω τον παπαμηχαήλ με το μπουζουκι στην τηλεόραση, και την

    Καλογεροπούλου να τον κοιταζει με λατρεία, και σκεφτομαι οτι όλο αυτό που θα γράψω δεν έχει καμία

    σχέση , τέλος πάντων , ελπίζω πως και άλλοι σκεφτονται τετοια φευγάτα χαζά...). Κάποια στιγμή έφτασε η

    μέρα. Είχαν ταιριάξει όλα. Χρυσούλα στο σπίτι της, η Δρακουλιάρα μαζί της, και το άλλοθι μου (ο Μίκυ) θα

    μου έφτιαχνε το αρμόνιο που έβγαζε βόμβο εκείνο το όμορφο πρωινό......

    Χρυσή μπόρα #4 , η σταγόνα που έλειπε διακοπές στην Φολέγανδρο. ΄
    (εναλλακτικός τίτλος: Η Χρυσούλα, η Δρακουλιάρα και ο Μίκυ..)

    Συντομα κοντά σας.......
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ναι, πλέον έχω πάντα άλλοθι. Δεν παλεύτεται να θες να κάνεις τις πιτσικουλιές σου και να έχεις

    κουτσουρεμένα διωρακια. Κάτι γίνεται και γύρισε η τύχη μου και εμφανίζονται πολλά άλλοθια. (μην

    ακουσω σχόλιο για τα άλλοθια). Αυτη τη βδομάδα έπρεπε να φτιάξω επιγόντως το αρμονιακι μου γιατι

    επαιζε ότι ήθελε χωρίς να με ρωτάει. Κανονίζω λοιπον πέμπτη πρωί να περάσω απο το εργαστήρι του Mίκυ

    στη Γλυφάδα να του το αφήσω. Ε να μην χρειαζόταν κανένα πεντάωρο να το φτιάξει; Πλήκτρα, κουμπάκια,

    τακάκια, λάδια..... Παω , του δίνω οδηγίες και την κάνω για Βούλα που συμπτωματικα μενει η Χρυσούλα.

    Εκεί αρχίζει το μυαλό να σκεφτεται γρήγορα, να ανησυχεί, να γουστάρει, να ταράζεται και να ηρεμεί στο

    πρώτο χάδι της Χρυσούλας. Ένα φιλί απο εκείνα και η απόλυτη γαλήνη. Ξαφνικά εμφανίζεται η

    Δρακουλιάρα. "Γεια σου Εξτριμάκο, ματς , μουτς." Το μυαλο αρχιζει παλι τα δικά του. Ματς μουτς; Δεν λέω

    έχει τη χάρη του το απότομο. Απο το ματς μουτς ,ξαφνικα θα βρεθει η μουρη μου αναμεσα στα μπουτια

    της..... Οοοοοχι, θα παραμείνω ήρεμος και χαλαρός. Τα έχω συζητήσει με την Χρυσούλα. Επειδή θα

    ντρέπομαι και θα κομπλάρω, δεν πρόκειται να κάνω τιποτα αν δεν μου ζητηθεί. Η Χρυσούλα μου δίνει και

    τη χρυσή βροχή της. Είναι κάτι που της αρέσει με τον ίδιο τρόπο που αρέσει κι εμενα. Τον

    αισθησιακοερωτικό. Όχι τον εξευτελιστικό. Μου τη δίνει δηλαδή όσο μπορεί γιατι ως γνωστόν κατέχω τον

    κατουροδιώχτη (παγκόσμια πατέντα) που δεν αφήνει σε καμία περιθώρια. (βλ. χρυσες μπόρες 1, 2 και 3).

    Ξέρω λοιπόν οτι δεν έχει πρόβλημα αν της τη δωσει να μου ρήξει κι ένα, ξέρω οτι μπορεί να γλύψω και την

    Δρακουλιάρα αλλα δεν ξέρω , τι , πως, και πότε. Αφου λοιπόν συζητάμε τα χίλια άσχετα, εμενα απο πανω

    απο το κεφάλι ηταν αυτο το συννεφάκι που δείχνει τη σκέψη μου και που το συννεφάκι αυτο ευτυχως δεν το

    έβλεπε καμία, γιατι ηταν γεμάτο βυζα, μουνια, μαστίγια κλπ. !!! Ξαφνικά η Χρυσούλα μου λεει τη μαγική

    φράση.
    "θες να πας να κάνεις ένα μπανάκι;"
    Χμμμμμ.... μπανάκι ,ε; Οκ λοιπόν. Πάω. Μου δίνει πετσετούλα και κλείνω την πόρτα. Βγάζω τα παπουτσια,

    το μπλουζακι, το παντελόνι, μποξεράκι, μπαίνω στην μπανιέρα κι αρχίζω να πλένω ότι προλάβαινα.

    Βγαίνω. Και τώρα; Πως θα βγω; Αν έβγαινα τσιτσιδος θα ηταν προκλητικό. Σαν να τους ελεγα οτι τωρα που

    βγηκα πρεπει να κανουμε κατι. (μα γι αυτο θα εβγαινα.. αλλα δεν μου αρεσε ο τροπος.) Αν εβγαινα με το

    μποξερακι; Χάλια. Βαζω και το παντελόνι. Και να βγω εξω με την τρίχα; Βαζω και το μπλουζακι. Τα

    παπουτσια δεν τα εβαλα!!   Βγαίνω και κάτι έχει αλλάξει στο σκηνικό. Το ηλιόλουστο σαλόνι που

    καθόμασταν πριν, είναι στα μαύρα σκοτάδια.Οι πονηρούλες είχαν σχέδιο. Έρχεται η Χρυσούλα δίπλα μου. "μου αρέσει που ντύθηκες"

    μου λέει γελόντας. Ε πως; Είναι μεσα και η ξένη κοπέλα... Με φιλάει και μου βγάζει μπλούζα και

    παντελόνι. Εμφανίζει απο το πουθενα σαν τον Μάικ Λαμάρ ένα φουλάρι. Το δένει στα μάτια μου. Το σφίγγει

    δυνατά γιατί ξέρει οτι κρυφοκοιτάζω. Ερχεται πίσω μου και με καθοδηγει. Της λέω να παμε αριστερα που

    είναι η κουζίνα. Αυτή όμως με πάει δεξια που είναι το σαλόνι. Είναι πιο πονηρη απο μένα. Συνεχίζει να με

    καθοδηγεί και ακούω διάφορα ψου ψου ψου. Με σταματάει και με κατεβάζει προς τα κάτω. Πάω να καθίσω.

    "Όχι μη κάθεσαι. Γονάτισε" . Εκτελώ. Μου ρίχνει μία καλη γλυψιά στο μουτρί. (βλ. avatar)

    "Και τώρα κάνε αυτό που ξέρεις καλά." Μου τραβάει τα μαλλιά και μου

    πηγαίνει το κεφάλι λίγο μπροστά και λίγο χαμηλά. Μέχρι που τί συναντησε η μύτη μου; Μια πατούσα!!!!!!
    Για να είμαι σίγουρος αρχίζω να σκέφτομαι αν μπορει να είναι αυτη η πατούσα της Χρυσούλας. Την

    επεξεργάζομαι. Εκτός οτι είχε διαφορετικά δάχτυλα, τεχνικά ήταν δύσκολο γιατι η Χρυσούλα ήταν πίσω

    μου. Ναι, ήταν της δρακουλιάρας. Διάφορα ψου ψου ψου και γέλια ακούγονται. Νοιώθω κάτι στον πωπό

    σαν crop. "τσαφ"! Προσπαθώ να δώ αλλα δεν βλέπω τίποτα. Το έδεσε καλά αυτή τη φορά το παλιοφουλάρι.

    ......... συνεχίζεται........
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: χρυση μπορα (νερωμενη)

    αναλαφρο και δροσιστικο,σαν καλοκαιρινο θαλασσινο αερακι
    εξτρημακο,εχεις ταλεντο!(πολυπλευρο).
    συνεχισε να το καλλιεργεις!  
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    H Δρακουλιάρα με χτυπάει τόσο γλυκούτσικα (πλατς πλατς πλατς) που μου έρχεται να γελάσω. Να της πώ "άχου μωρε μωρέ τί καλό που είναι το Δρακουλίνι!!!".Δεν το λέω απλά χαμογελάω και απολαμβάνω τη στιγμή. Δεν ξέρω αν είδε αυτό το χαμόγελο γιατί δεν έβλεπα Χριστό. Γλύφω τα δαχτυλάκια προσπαθόντας να της δώσω ικανοποίηση (πλατς πλατς   ) Βάζω τα μισά δάχτυλα στο στόμα και περνάω τη γλώσσα ανάμεσα απο τα δάχτυλα ρουφώντας απαλα. Ξαφνικά νιώθω κάτι να στάζει στην πλάτη μου. Είναι η Χρυσούλα μου η οποία έχει φέρει νερό και το ρίχνει πάνω μου για να με βασανίσει. Άχου τί καλή που είναι και η Χρυσούλα (όλες καλές και γλυκούλες μου φαινόντουσαν. Ήταν μέχρι να μου ρίξουν το σκατόξυλο μετα). Ναι ευτυχώς δεν ήταν απο το ψυγείο. Περνάει κανένα πεντάλεπτο και αρχίζουν τα συννεφάκια σκέψης να οργιάζουν. Είχε και ησυχία. Η Δρακουλιάρα δεν ήταν εκδηλωτική...Τα συννεφάκια άλλαζαν ένα ένα. " Λες να το κάνω χάλια; Λες να σιχάνεται; Λες να έχει σκυλοβαρεθεί τόση ώρα σουρπ σουρπ; Της γέμισα σάλια την πατούσα. Δεν έχει και πολλά να κάνω. Της έγλυψα την φτέρνα τον αστράγαλο, το μεγάλο δάχτυλο, έβαλα όοολο το πόδι στο στόμα.... Ε τί άλλο να κάνω;;;;;" Και η Δρακουλίαρα κάνει τη μαγική κίνηση. Τραβάει το πόδι . Περιμένω με αγωνία τι θα συμβεί. Βάζει το άλλο πόδι.....Κακό κορίτσι....Συνεχίζω με λιγότερο άγχος... Η Χρυσούλα περιφέρεται. Μου βγαζει το φουλάρι. Ουφ. Βλεπω.. Εγώ ψάχνω παραλλαγές για να μην βαριέται η Δρακουλιάρα. Της χαϊδεύω τα ποδια. Κάποια στιγμή η Χρυσούλα ξαπλώνει στον διπλανό καναπέ :"Κάνε τώρα το ίδιο και σε μένα." Ωραία.... το ξέρω αυτό το πόδαρακι. Αρχίζω με πάθος μα... ακούγεται ένα τηλέφωνο....ΦΤΟΥ..... Είναι ο Μίκυ!!!!!! Μου δίνει το τηλέφωνο να απαντήσω. "Βρεεεεε τον Μίκυυυ. Τί κάνει ο Πλούτο;;;" Η Χρυσούλα βαζει ιδέες στην Δρακουλιάρα η
    οποία αυτοσχεδιάζει....Αρχίζει και μου στάζει νερό "ΑΑΑΑχχχχ Μίκυ..." - " Εξτριμόπουλε το αρμόνιο σου είναι για τον πούτσο. Το ανοιγω που λες κι αυτό μετά απο λίγο σβήνει". Η Δρακουλιάρα όπως είμαι στα τέσσερα έρχεται και με χουφτώνει ύπουλα απο πίσω. "Ναι έ; κι εμεεενα μου το εκανεεεεεεεεε στο σπίτι! " Η Δρακουλιάρα αρμέγει το πλί το οποίο βέβαια είναι νεκρό απο την ντροπή μου. "Δεν ξέρω ρε συ αν φτιάχνεται. Πέτα το καλύτερα.... " Η χρυσούλα μου τρίβει την πατούσα στη μούρη.. "Έλα βρε Μικάκο. Θα τα καταφέρεις εσυυυυυ ... σόρρυ που μιλάω και λίγο σαν μαλάκας αλλα υπάρχει λόγος...." " Οκ δεν πειράζει , θα το παλέψω. Γεια σου." - "Γεια σου Μίκυ. Φιλιά στον Γκούφη. Τσίουυ (κλικ) ΕΙΣΤΕ
    ΚΑΚΕΣ ΚΑΙ ΣΑΤΑΝΙΚΕΣ!!!!!!!!!!!"
    Χρ: Βγάλε παντελόνι και εσώρουχο Δρακουλιάρα
    Δρ: Μαααααα.....
    Χρ: ΤΩΡΑ!
    Η Δρακουλιάρα βγάζει αυτα που της είπε. Η Χρυσούλα με τραβάει απο τα μαλλιά και με αφήνει με την μουσούδα ανάμεσα στα λευκά απαλά μπουτια της Δρακουλιάρας.
    Χρ: Γλυψε την και κάντο καλά. Πάω λίγο μέσα. Θέλω να την ακούω για να καταλαβαίνω οτι το κάνεις καλά.
    Εξ: οκ
    Χρ: Δεν άκουσα
    Εξ: ΜΑΛΙΣΤΑΑΑΑΑ (κακιά. Αφου έτσι κι αλλιώς ...θα τιμωρηθώ.)

    (συνεχιζεται....)