Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χρυση μπορα (νερωμενη)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος extreme32, στις 21 Φεβρουαρίου 2008.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Δίνει ενα φιλί στο στομα στη Δρακουλιάρα και φεύγει. Εχω μείνει μαλακας.
    Κάθομαι και κοιταζω για λίγα δευτερόλεπτα το μουνί της Δρακουλιάρας. Με κοιτάζει κι αυτό. Παει να εμφανιστει ενα συννεφακι:" ναι αλλα πως θα το θελει; Αυτο το μουνί το βλέπεις για πρώτη φορα. Απαλά; Αργά; Γρηγορα; Με τη γλωσσα να..." ...α γαμήσου συννεφακι. Ασε με να κανω τη δουλειά μου. Πρέπει να χαλαρώσω την Δρακουλιάρα η οποια ειναι ακίνητη και αμίλητη. Αρχικά (απ οτι θυμαμαι, γιατι καλα ως εκεινη τη στιγμη, μετα αρχιζει να θολωνει το μυαλο) της το φιλάω. Απαλά με τα χείλη μου στα δικά της. Ειναι ζουμερο, ομορφο και υγρο εντελως ξυρισμενο*. Το φιλαω και το μυρίζω. Είναι άοσμο (ακομα). Αρχιζω να παιζω με την γλωσσα μου κατα μήκος. Ειναι γλυκό. Βυθιζω την γλωσσα μου οσο πιο μεσα της μπορω, και βγαζοντας την στεκομαι στην κλειτορίδα της.... Ανταποκρίνεται... μου πιανει το χέρι και περναει τα δαχτυλα της στα δικα μου. Είναι αυτες οι στιγμές που καταλαβαινεις τελικά τo πού βρισκεται το ομορφο. Ηταν σοφοι οι παλιοι που τα εκαναν με διαφορετικοι σειρα. Και ευτυχως που καποια πραγματα εχουν περασει στο DNA μας γιατι φοβαμαι οτι τα παιδια μας δεν θα ζουν αυτα τα κλικς. Μεχρι εκεινη τη στιγμη την ειχα φιλησει σταυρωτα στο μαγουλο. Και μετα ειχα βαλει την ακουραστη γλωσσαρα να δουλευει μεσα στο μουνι της. Κι ομως. Ενω της ειχα γλυψει ποδια και μουνια, οταν μου επιασε το χερι εγινε το κλικ που επρεπε να γινει.

    Ηταν πολυ ομορφο. Ηταν το "φυσιολογικο" επομενο βημα. Με οποια σειρα κι αν γινουν δηλαδη τα πραγματα , το κλικ θα γινει εκει που πρεπει. Η Χρυσουλα μου δεν ξερω αν βλεπει απο καπου. Θελω να βλεπει. Ξερω οτι της αρεσει. Ξερω οτι πρεπει να ακουσει κιολας. Οι γλωσσα μου αλλαζει ταχυτητα, και εκεινη μου χαϊδευει τα μαλλια. Η ανασα της γινεται σιγα σιγα φωνη. Το χαδι αρχιζει και μου δειχνει αλλα πραγματα. Μου εχει πιασει το κεφαλι και το πιεζει επανω της. Ενα τρεμουλιασμα σε ολο το μερος γυρω απο τη γλωσσα μου ξεκιναει να απλωνεται σε ολο της το σωμα.

    Τωρα εχω ολη τη γευση της και ολη την μυρωδια της στο στομα μου. Την αφηνω να χαλαρωσει φιλοντας την απαλα στα λευκα (μην ξεχνιομαστε) μπουτια. Μου δινει γλυψια στο μουτρί (!!!!!!). Προσπαθω να προλαβω την γλωσσα της με τη δικη μου καθως περναει γρηγορα διπλα απο το στομα μου. Γυριζει μονη της και ψαχνει τη δικη μου. Με φιλάει (δευτερο κλικ!! αυτη ειναι η σωστη σειρα. τωρα κσνονικσ μπορουσα να ξεκινησω το γλυφομουνι αλλα ... δεν γαμιεται...γαμάτα ήταν και με αυτή τη σειρά). Ερχεται η Χρυσούλα μου. Μου γλυφει το μουτρι (θεε μου δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις αυτη τη γλυψια).
    Χρ: Παμε μεσα. Εδω δεν έχει χώρο.
    Εξ: Χωρο; Τι χώρο; Για ποιο πραγμα; ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕΕΕ(με σπαραγμο το "κανετε"); εγω..... να σας εξηγησω....δεν..
    Δρ: Σκασε. Θα τιμωρηθεις....
    Εξ: Α. Οκ!

    Με οδηγουν σε ενα άλλο δωμάτιο. Στη μεση του δωματιου κρεμονται κατι σχοινια. (Εκανε καποια πατεντα η Χρυσουλα μου). Σηκωνω τα χερια μου. Τα σχοινια τυλιγουν τους καρπους μου. Με σφίγγουν δυνατα και τα χερια μου σηκώνονται τωρα μόνα τους. Η γυναικες πισω μου διαλεγουν τα παιχνιδια τους. Ενα flogger και ενα single tail πιο μεγαλο απο του Indiana Jones. H Δρακουλιαρα παιρνει το πρωτο, κι ερχεται απο μπροστα μου. Η Χρυσουλα απο πισω μου ρίχνει το πρωτο χτύπημα. Ενα τσουξιμο δυνατο με τρομαζει, και η Δρακουλιαρα αρχιζει σχεδον ταυτοχρονα να με χτυπαει στο στηθος με το flogger. Mου χτυπησε και το πουλι ευτυχως απαλα. Γελουσε. Επαιζε το Δρακουλινι. Η Χρυσουλα με εντυπωσιαζει. Με χτυπαει πιο δυνατα απο καθε προηγουμενη φορα. Πρεπει να συγκεντρωθω και να χαθω στο παιχνιδι τους. Σε καποια στιγμη η Χρυσουλα ριχνει μια δυνατη αλλα αστοχει παραδιπλα.
    Εξ: You Missed!
    Xρ: Τι ειπες;
    Εξ: (ωχ ρε πουστη μου την εβαψα) Εγώ; Τίποτα!
    Χρ: Τι ειπες; (Ανεκφραστη)
    Εξ: Μα δεν ειπα...
    Χρ: ΤΙ ΕΙΠΕΣ;
    Εξ: Να , για αστειο ομως ειπα γιου μισντ δηλαδη αστοχ....

    Αυτο ήταν. Με σαπισε στο ξυλο η γλυκεια μου η Χρυσουλα....
    Αρχιζω να χανομαι μεσα στον πόνο, εχω κλεισει τα ματια μου και η ανασα μου εχει παρει γρηγορους ρυθμους συντονισμενους σε καθε χτυπημα απο τα ομορφα χερια τους... Ειναι η στιγμη που ο πονος γινεται μουδιασμα και γλυκεια απολαυση.... και μετα νιωθω τα χερια τους να με χαϊδεύουν απαλα. "Κοιτα τι ομορφα που κοκκινιζει." - "Μμμμμ δεν ειναι υπεροχο;" Ενα φιλι στην πλατη απο την Χρυσουλα μου με τιναζει σαν υγρο ρευμα.

    Χρ: Παμε μεσα στο κρεβατι... Δρακουλιαρα , ελευθερη για τσιγαρο μεχρι να σε φωναξουμε.

    .....συνεχιζεται.......
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Πηγαίνουμε στο κρεβάτι. Η Χρυσουλα μου έχει τωρα μεταμορφωθει στο πιο γλυκο, ερωτικό , αισθησιακό

    πλάσμα. Με φιλάει. Με φιλάει και θελω να της πω ποσο την αγαπω, μα δεν υπάρχουν αυτες οι λέξεις που

    μπορούν να περιγραψουν αυτο που αισθανομαι εκεινη τη στιγμη...δεν τις εχει ανακαλύψει κανείς ακομα.

    Μόνο με το φιλί μου μπορω να της δείξω αυτο που δεν μπορω να της πώ. Ερχεται απο πάνω μου και μου

    προσφέρει το γλυκό της μουνί στο στόμα μου, ενω με γλυφει κι αυτη. (Ναι το 69 περιγραφω αλλα κι αυτο το

    νουμερο ειναι εντελως ξενερωτο μπροστα σε αυτο που ζουσα εκεινη τη στιγμη.) Το γευομαι επιτελους. Τα

    υγρα της ειναι το πιο γλυκο ξεδιψασμα. Της χαϊδέυω τον κώλο και σε καθε μου χάδι νοιώθω ενα τρελλό

    μούδιασμα σε όλο μου το σώμα. Ολα λειτουργουν τρελλα εκεινη την ώρα.
    Χρ: Θες να φωνάξουμε την Δρακουλιάρα μωρο μου;
    Εξ: Οτι θες εσυ αγαπη μου.....

    Την φωνάζει κι εκεινη έρχεται. Κάθεται δίπλα μας και μας βλέπει. Παλι νιωθω περίεργα. Μα είναι σωστο

    να χαμουρευομαστε μπροστα στο κορίτσι; Πως να φαινομαι αραγε που προσπαθω να φτασω με την γλωσσα

    μου τον κωλο της Χρυσουλας; Λες να ειναι ηλιθια η μουρη μου ετσι οπως βγαζω την γλωσσα; Να χαϊδεψω

    λίγο την Δρακουλιαρα; Ετσι μονη που καθεται....αλλα .... μηπως πει "καλα ο μαλακας γλυφει τη φιλη μου

    και χαϊδεύει εμενα; Τί απατεωνας που ειναι...." Δεν ξερω πραγματικα ποσο αληθινος και αφθορμητος

    πρεπει να ειμαι σε μια τετοια στιγμη. Μαλλον τωρα πια ξερω. Τοτε δεν ηξερα. Οτι γινοταν εκεινη την ωρα

    ηταν αληθινο. Ημασταν οι τρεις μας και μπορουσαμε να κανουμε ερωτα και οι τρεις χωρις εκπτωσεις και

    παρεξηγησεις.

    Χρ: Μωρο μου τι γίνεται; Ντρεπεσαι;
    Εξ: Ναι... που το καταλαβες;

    Φυσικα το καταλαβε. Μαλλον εγλυφα σαν ερασιτεχνης (ενω δεν ειμαι!!!!) ή μαλλον έγλυφα διαφορετικα.
    Ανασηκωνεται λίγο....Θεε μου.... χρυση βροχή;;;; Χρυση μπορα;;;;;; Εστω χρυση ψιχάλα;;;;;; Χρυσο

    κατιτίς;;;;;; Μπααααααα, σιγα μην μου ερχοταν οτιδηποτε χρυσο....αφου τα'χουμε πει. Ομως η κίνηση αυτη

    καπως μου ήρθε. Ο τρόπος που ετριβε το μουνι της στο προσωπο μου απλα με τρελανε. Είχα γίνει

    πυραβλος.


    Χρ: Ναι μωρο μου. Τωρα δεν ντρεπεσαι πια. Τωρα με γλυφεις οπως πρεπει.... Γλυφε με....
    Σε λιγα δευτερολεπτα εχει τελειωσει και εχω ξεδιψασει. Ειμαι σε άλλη διασταση..

    Χρ: (στη Δρακουλιαρα) Θες κι εσυ;
    Δρ: (θελει)
    Χρ: πρεπει να ανεβεις στο προσωπο του.

    Η χρυσούλα με γλύφει, η Δρακουλιαρα σκαρφαλωνει πανω στο προσωπο μου. Δεν ξερω που βρισκομαι. Τα

    έχω χασει. Νιωθω εκει που με γλυφει η αγαπημενη μου να πλησιαζει μια έκρηξη. Νιωθω εκει που γλυφω την

    Δρακουλιαρα να πλησιαζει άλλη εκρηξη. Νομιζω οτι θα λυποθιμησω .......και ακουω μια μουσικη.....γνωστη

    μουσικη.....οχι ρε πουστη μου. Το τηλεφωνο. Πεταγεται η Δρακουλιαρα απο το προσωπο μου.... πεταγεται

    και η Χρυσουλα και μου φερνει το κινητο μου. Παω στο διπλα δωματιο....

    Εξ: ,,,,,,,Ναι;;;;;;
    Μ: Γιαννακη μου; Τι κανεις;
    Εξ: Μαμά; Τι να κανω; Τριο με την Χρυσουλα και την Δρακουλιαρα αλλα σταματησα γιατι δεν μπορουσα
    να μιλησω με το μουνι στο στομα.

    Οχι ψέμματα. Δεν ειπα ετσι..

    Εξ: Μαμα; Καλά είμαι. Τι γίνεται; Ολα καλα;
    Μ: Ναι . ετσι πηρα να δω αν είσαστε καλα.
    Εξ: Καλα , καλα!!!!
    Μ: Πηγες απο τον θείο σου το πρωι;
    Εξ: (γκρρρρρ) ναι μαμα. πηγα. όλα οκ.
    Μ: Α οκ. Γι αυτο πηρα. Ποτε θα φυγετε;
    Εξ: Την Παρασκευή....(γαμωτο)
    Μ: Αντε. Ωραια. Γεια σου παιδι μου.
    Εξ: Γεια σου μαμα.

    Γιατι το σηκωσα ο παπαρας; Ας μου πει καποιος γιατι. Παω μεσα στο δωματιο. Η Χρυσουλα και η

    Δρακουλιαρα με κοιταζουν με αγωνια στα ματακια.

    Εξ: Η μαμα.....(τι ντροπη...)
    Ξαπλωνω στο κρεβατι (τι θρασος)
    Εξ: Που είχαμε μείνει; (δεν το πιστευω οτι το ειπα)

    Η Δρακουλιαρα ανεβαινει στο προσωπο μου με την μια. Η Χρυσουλα συνεχιζει να με γλυφει. Περιμενα οτι

    θα φυγουν και οι δυο για τσιγαρο και μετα θα με στειλουν σπιτι. Ομως... τι ευτυχια....συνεχισαν απο εκει

    που ειχαμε σταματησει. Καθως γλυφω την Δρακουλινα αρχιζω να ανεβαζω τα χερια και χαϊδευω γενικά.

    Ξαφνικα πιανω κατι βυζαρες. Μια φωνη ακουστηκε μεσα μου. "ξεχνα το , τις εχασες αυτες. Ας τις επαιρνες

    χαμπαρι πιο πριν. Τωρα τι θα κανεις; Σκασε και γλυφε." Η Δρακουλιαρα κοντευει να χυσει. Αρχιζει να

    τρεμει οπως πριν και η γευση της αλλαζει. Κολλαει το μουνι της στη μουρη μου και δεν μπορω να παρω

    ανασα απο πουθαινα. Που και που ελευθερωνω ενα ρουθουνι και οτι προλαβω. Δεν θελω να την κοψω. Η

    Χρυσουλα μου με στελνει στον παραδεισο , και χρειαζομαι οξυγονο. Ομως μου αρεσει. Νοιωθω τον οργασμο

    της Δρακουλιαρας στο στομα μου. Νοιωθω και το οξυγονο να επιστρεφει.... Σηκωνεται και καθεται διπλα

    στο κρεβατι.
    Η αγαπημενη μου ερχεται πανω μου. Μπαινω μεσα της. Η λυτρωση μας. Βλεπω το προσωπο της και το

    μονο που μπορω να κανω ειναι να το γεμισω με φιλια. Ανοιγει το στομα σε καθε μου κινηση κι εγω της

    γλυφω τα χειλη σαν να το χρειαζομαι για να ζησω. Την αγαπω. Τελειωνουμε μαζι μεσα σε ενα βαθυ φιλί....

    Την κοιταζω στα ματια.......
    Κανω το χερι μου διπλα να πιασω λιγο Δρακουλιαρα....
    Πιανω κατι τρίχες......

    Γυριζω να δω την Δρακουλιαρα....

    Ομως.... δεν υπαρχει Δρακουλιαρα...

    Βλεπω εναν κακο μαστερ με θυμωμενα φρυδια να με κοιταζει και να μου λεει...

    "σα δε ντρεπεστε ολοι σας"

    .....και ξυπνησα τρομαγμενος....

    Τ Ε Λ Ο Σ

    (καπου ειχα βαλει ενα αστερακι)

    * γαμωτο...
     
    Last edited: 30 Ιουλίου 2009
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Να'σαι καλά, monsieur, μου έφτιαξες την διάθεση!
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: χρυση μπορα (νερωμενη)

    Βρε τι πάθαμε, ακόμη και στα όνειρα ΄ξεφυτρώνουν σαν τις τσουκνίδες αυτοί οι κακοί μάστερ για να χαλάσουν την ηδονική ατμόσφαιρα.  
    Την άλλη φορά να είσαι προετοιμασμένος, έχε κοντά σου το μπαγλαμαδάκι και τραγουδησέ του δυό φωνήεντα...''χρόνια μες την Τρούμπα, μαγκίτης κι αλανιάρης...'' αποδεδειγμένα ξορκίζει το κακό και μεταποιεί τους κακούς μάστερ σε αρνάκια  
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Και αυτο νομιζω κανει την ιδια δουλεια....

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. orfeas37

    orfeas37 New Member

    Απάντηση: χρυση μπορα (νερωμενη)

    ειλικρινά έπρεπε να ειχες γινει συγγραφεας ! ειμαι και εγω fun των golden showers
     
  7. Horche

    Horche New Member

    Απάντηση: χρυση μπορα (νερωμενη)

    Η ιστορίες σου είναι απλιθανες και ο τρόπος που τις γράφεις και μας τις μεταφέρεις καταπληκτικός!!! Έχεις ταλέντο! Είναι κανένα τέταρτο τώρα που διαβάζω όλο το thread απ'την αρχή!! Να'σαι καλά που μέ έκανες να ξεχαστώ και να γελάσω, σήμερα που το έχω τόσο ανάγκη!!
     
  8. extreme32

    extreme32 Regular Member

    ειχα και νουμερο 5 γαμωτο αλλα μεχρι να την γραψω ξεχασα τις λεπτομεριες.
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Κατεβαίνω Αθήνα έχοντας το θείο μου και τη θεία μου στο αμάξι. Μετά θα μπορέσω να την συναντήσω επιτέλους. Θα έχουμε ένα βράδυ ολόκληρο δικό μας. Το μεσημέρι της Τρίτης σαν Βέγγος θα έπρεπε να επιστρέψω στην πραγματικότητα και 360 γαμημένα χιλιόμετρα (που δεν τα χωνεύω καθόλου τα βρωμιάρικα) μακριά από την Αθήνα. Ότι μπορούσε να συμβεί για να χάσω πολύτιμο χρόνο συνέβη. Ο θείος και η θεία να τσακώνονται από πιο δρόμο θα πάμε πιο γρήγορα και τελικά πήραμε τον χειρότερο. Κάποια στιγμή φτάνουμε. Το παίζω ατάραχος. Θέλω να φύγω από κει σαν πούστης. Τους φιλώ σταυρωτά όλους. Και φεύγω με αργά και σταθερά βήματα. Μπαίνω στο αμάξι. Αρχίζω να τρέχω. Κολλάω τη φάτσα μου στο παρμπρίζ για να πάω πιο γρήγορα. Με περιμένει η Ανθούλα .

    ΧΡΥΣΗ ΜΠΟΡΑ #5
    Η Ανθούλα και ο Ιλισός .
    (Εναλλακτικοί τίτλοι :
    Οι πλημμύρες πλησιάζουν
    Η εκδίκηση της Ανθούλας)

    10 ώρες πριν
    Τουτ τουτ. Τουτ……
    Αν: Το μωρό μου είναι αυτό;
    Εξ: Αγάαααααπη μου. Το μωρό σου το αγαπημένο και το λατρεμένο . Σου είπα ότι εγώ αποδεδειγμένα πλέον σε αγαπάω πιο πολύ από σένα;
    Αν. - Εξ : Μέλια σιρόπια και διάφορα άλλα ζουζουνιάρικα που πρέπει να υπάρχουν σε κάθε σοβαρή σχέση domme – σκλαβόμουτρου.
    Aν: Και θα σε έχω όλο το βράδυ;
    Εξ: Ω ναι! Ο καημένος. Δεν πιστεύω να έχεις τίποτα βρωμιές στο μυαλό σου,ε;
    Αν: Πολλές. Επίσης θα έχω βγει από νωρίς με την Μίνι τον Γκούφη την Νταίζη και τον φάντομ ντακ για καφέ και μετά θα βρούμε τον Σπορτ Μπίλι με την Βάντα η οποία έμαθα ότι αγόρασε ένα single tail και τον έχει σαπίσει. Θα έρθεις να μας βρεις στο Sussex Inn που θα κάνουμε karaoke. Μετά θα πάμε σπίτι σου. Ξέρεις τι σημαίνει αυτό μωρό μου;
    Εξ: Τι; Τι;
    Αν: Ότι τόσες ώρες δεν θα έχω πάει για πιπί. Και δεν θα κρατιέμαι . Πίστεψέ με.
    Εξ: Αμαααααν. Ο άμοιρος!!!!! Θα με βάλεις να κάνω αυτό που σιχαίνομαι; (Yes!!!!)
    Αν: Ναι μωρό μου. Λυπάμαι.


    H Ανθούλα μου μπορεί να κάνει πιπί άνετα μόνο όταν λείπω μερικά χιλιόμετρα παραπέρα. Της αρέσει να μου δίνει την χρυσή βροχή και πλέον, γνωρίζοντας ότι καμία ούτε η ίδια μπορεί να μου την προσφέρει, λόγω του κατουροδιώχτη που έχω κάπου βαθειά μέσα μου (βλ. χρυσές μπόρες 1,2,3 και 4) ψάχνουμε τρόπους. (Mα Sussex Inn? Πού το θυμήθηκα αυτό; ) Ο ένας τρόπος είναι το πρωί όταν ξυπνάει. Δεν κρατιέται το γλυκό μου το κορίτσι. Ο άλλος τρόπος είναι όταν λείπει πολλές ώρες εκτός σπιτιού. Αυτή τη φορά θα έλειπε από το σπίτι πολλές ώρες και επίσης μέχρι το μεσημέρι της επομένης θα την είχα αγκαλιά. Δεν θα μπορούσε να ξεφύγει. Χα!

    10 ώρες μετά!
    Τρέχω ….. Περνάω τα φανάρια με κόκκινο και οι οδηγοί απέναντι βλέπουν στο τζάμι μου δύο τεράστια γουρλωμένα μάτια. Πρέπει να πάω πρώτα από την μάνα μου. Ντροπή να πάω κατευθείαν για Ανθούλα και να κλάσω την μανούλα. (μην το ξεχάσω αυτό. Μπορει να γίνει σουξέ). Φτάνω μανούλα….μπλα μπλα μπλα ……. Μπαμπάς μπλα μπλα μπλα αδερφούλα μου ανεψιά μπλα μπλα μπλα φεύγω.
    Πρέπει λοιπόν από την Ανθούπολη να πάω στην Μπιφτεκούπολη στη Γλυφάδα. Γουρλωμένα μάτια μπιιιιιιιιιιπ μπλα μπλα μπλα μπλα και παρκάρω στον Άγιο Κωνσταντίνο.
    “Φτάσαμε καλό μου μουτρί. Πάμε να δεις την αγαπημένη σου…….»
    (όλο αυτό βέβαια είναι πρόλογος. Δεν θα μπορούσα να πω έτσι απλά αν τελικά η χρυσή μπόρα ήρθε. Φυσικά δεν θα μπορούσα. Χαζομάρα μου φαίνεται….. ναι…… ναι…..συνεχίζεται……..)
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: χρυση μπορα (νερωμενη)

    Υπαρχει περιπτωση να παρκαρες ετσι ευκολα στον Αγιο Κωνσταντινο?
    Τοσα χρονια δεν το εχω καταφερει ακομα. 
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: χρυση μπορα (νερωμενη)

    extreme δεν παίζεσαι...  
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: χρυση μπορα (νερωμενη)

    Αυτό σου έκανε εντύπωση φιλενάδα; Το sussex Inn θυμάσαι πότε έκλεισε; Παρκάρισμα μπορείς παρόλαυτα να βρεις στο στενό που είναι το Hondos.