Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψεύτικες Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Anteleme, στις 8 Ιουλίου 2007.

  1. Anteleme

    Anteleme New Member

    δεν είμαι πολύ καιρό εδώ αλλα έχω την εντύπωση βάση τις απλής ερευνας που έκανα στους users πως ιδιαιτερα οι female M είναι ψεύτικες και κρύβονται πίσω από κάποιο τίτλο η κάποιο παρώνυμο έχω γράψει ήδη μερικά pm σε μερικές αν και ξέρω πως με τον τρόπο που εκφραστικά ίσος διαγράφω και πω τους admin δεν με ενδιαφέρει όμως μιας και μια ζωή ήμουν αληθινός και εκφραζόμουν ελευθερα!
    Είμαι λάθος?
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    πως το συμπερανες αυτο δηλαδη με μερικα pms που εστειλες ?
     
  3. Anteleme

    Anteleme New Member

    Πως συμπέρανα πιο? πως θα με κάνετε ban! η πως είναι fake οι Mistress?
     
  4. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: ψεύτικες Mistress

    Ακριβως το ιδιο θα ηθελα να ρωτησω κι εγω. Εχεις περιπου 1 μηνα εδω, εχεις 9 μονο μηνυματα, και περιμενεις καποια να κανει τον κοπο να σε πεισει για την ύπαρξή της επιδη εσυ της εστειλες pm...

    Μπορει να υπαρχουνε ψευτικες, δε λεω, αλλα δε νομιζω οτι μπορεις να τις ανακαλυψεις ευκολα και γρηγορα.

    Θα μπορουσες επισης να κανεις τον κοπο να δεις το νομισμα και απο την αλλη του πλευρα: ψευτικα προφιλ ανδρων που ανικουν σε γυναικες για να μην τις ζαλιζουνε καποια "λαγωνικα" στα pm's.
     
  5. capeaway

    capeaway Regular Member

    Καλα, μιλαμε η ερώτησή σου ηταν αυτο που λεμε "ερωτηση-παγιδα"! Δε θα μπορουσε με τιποτα να ξεφυγει, παρα μονο να αποκαλυφθει...

    Ειμαι περιεργος για το τι σου απαντησε...

    Και καλα τους εκανες και τους τα 'χωσες... ακους εκει να το παιζουν ιστορια και στην πραγματικοτητα να ειναι αντρες πισω απο αυτα τα προφιλ...

    [... εχω πατηθει στο γελιο...]


    Παντως, προσωπικη μου εκτιμηση, εαν χρησιμοποιουσες αυτα τα pm's για καμακι, περισσοτερο τοπο θα επιαναν.

     
     
    Last edited by a moderator: 9 Ιουλίου 2007
  6. Kits

    Kits Contributor

    Σοβαρα μιλας?????? υπαρχουν τετοια πραματα εδω???????
    α πα πα πα .....

    Ευτυχως που εισαι εσυ εδω AnteLeme και μας εσωσες.... πω πω τι μπορουσαμε να παθουμε!!
     
  7. Striker

    Striker Regular Member

    Re: Απάντηση: ψεύτικες Mistress



    Υπαρχουν τοσες καφετεριες τριγυρω αντι να χανει κανεις τον χρονο του να αναρωτιεται πανω στο συγκεκριμενο μεσα απο pms. Ειναι ενας τροπος.
     
  8. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ψεύτικες Mistress

    Λιγο-πολυ ολοι θυσιαζουμε καποιο μερος απο τον ελευθερο χρονο μας για να ασχοληθουμε με το forum μας.
    Το θεμα ειναι, οταν ειμαστε εδω, πως καταμεμουμε το χρονο αυτο στις εδω δραστηριοτητες.
     
  9. undead

    undead Regular Member

    ψευτικες δεν ξερω,σιγουρα υπαρχουν αφεντρες που διαφημιζουν εμμεσα στην πραματια τους
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Πολύ ύποπτη μου φαίνεται όλη αυτή η παραφιλολογία που ξεσηκώθηκε επειδή στα ξαφνικά ανακαλύψαμε τα βαθιά πιάτα. Ανακαλύψαμε δηλαδή πως στον χώρο μας κάποιοι κάνουν βίζιτες.

    Το έχουμε πει πολλάκις πως σε αυτό το χώρο ο καθένας μας ότι έχει δείχνει.

    Άλλος προσφέρει την οξυδέρκεια του άλλος, άλλος την καλλιέργεια του, άλλος την απολλώνια κορμάρα του άλλος το κωλαράκι του , άλλος τα μπουτάκια, άλλη τα βυζάκια της. Ότι τέλος πάντων έχει κάποιος το προβάλει.

    Δεν είμαι βέβαιος πως αν είσαι έξυπνος κάνεις πιο πολύ χαρτί από το αν έχεις ωραία κωλομέρια

    Πάντως, καθαρά βανίλα σκοπιά μιλώντας, παρατηρώ πως ένας μάστερ που έχει μυαλό (ξουράφι) μπορεί να πάει άπατος, ενώ αντιθέτως μια μίστρες με καλλίγραμμο κωλαράκι και δυο φουσκωμένα βυζιά μπορεί να κάνει πάταγο.

    Για λόγους λοιπόν πολιτικής οικονομίας και μόνο δεν κακίζω τα κορίτσια που αυτοπροσδιορίζονται ως μίστρες και έχοντας κορμάρα την πουλάνε.

    Κακίζω όμως τους μάστερς που είναι και καλά διανοούμενοι και πανέξυπνοι και πουλάνε το μυαλό μα και τη συνείδησή τους.

    Βίζιτα είναι KAI το να εκδίδεσαι.... στον ίδιο το διάολο.
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress


    Μαριάννα μαζώξου σε παρακαλώ. Η αυτοσυγκράτηση είναι ίδιον των κυριάρχων.

    Και άσε τη μύγα κάτω...
     
  12. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    αμα εσενα σου εστελνε αισχρα πμς φον κλαιστ δεν θα απανταγες?θα τον αφηνεις να σε βριζει!ε!και τη μυγα δεν την αφηνω κατω τη μυγα εγω θα τη λιωσω!!!!το καταλαβες