Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψεύτικες Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Anteleme, στις 8 Ιουλίου 2007.

  1. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Αυτά τα "δεν παύει να είναι άντρας" και "δε σημαίνει ότι πρέπει να χάνει το ρόλο της σα γυναίκα" είναι τόσο βαθιά στερεοτυπικά όσο κ η (κυρίως αντρική) φαντασίωση της μοιραιας-σαγηνευτικης-κουκλαρας-κυριαρχικης (μην ξεχνιόμαστε) γκομεναρας που "παγιδεύει" το αρσενικό κ τον κάνει ότι θέλει (ή που αφήνεται να την κάνει ότι θελει-σε άλλες περιπτώσεις).

    Δεν υπάρχουν στάνταρ ρολοι.
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το:
    - Είμαι η ... και είμαι σούμπμισιβ..!
    συμπληρώθηκε πέρσι από το
    - Ειμαι ο ... και είμαι μάστερ..!

     
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μα γιατι το λες αυτο???σε ενα επεισοδιο του Animal Planet η αρσενικη αραχνη ακομα δεν καταλαβε απο που της ηρθε 
     
  4. KATA τη δικη σου γνωμη! ομωs υπαρχουν ΑΡΚΕΤΟΙ αντρεs που εχουν διαφορετικη αποψη απο τη δικη σου!
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Παλι φωναζεις. Ολο φωναζεις. Γιατι ? Κουφοι ειμαστε ?

    Φυσικα και ειναι κατα τη δικη του γνωμη. Λες να σου πει τη γνωμη του... Θαναση και να εχει αλλη για δικη του ?

    Το 70% των αντρων ειναι υποτακτικης φυσης. Σιγουρα εχει πολλους. Αφθονους.
    Και σιγουρα θα βρεις 5-6 να συμφωνουν με αυτα που λες.
     
  6. ΚΑΙ εσυ τι κανειs τον δικηγορο? αν νιωθειs οτι εισαι κουφοs δικο σου θεμα και δεν φωναζω απλα πραγματα!
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Η μεγαλη πλακα ειναι, οτι το θεμα αφορα "ψευτικες" μιστρεσσες, δηλαδη καποιες "κυριες" που δεν το'χουν.
    Ειναι υποτακτικες ή βανιλλια και το παιζουν σκληρες, κυριως για τα λεφτα. Σαν ρολο.
    Αυτο αφορα το θεμα.


    Ολα τα αλλα ειναι , λεμε για να λεμε.

    Φιλακια.
     
  8. η απαντηση σου σε αυτο που σου ειπα ειναι αυτο?? ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ακριβως. Ουτε τσακωνομαι αλλα ουτε και ανοιγω διαλογο, εκει που δεν υπαρχει λογος ή θεμα.

    Ειπα "φιλακια" που σημαινει "αουφ βιντερσεν, γεια".
     
  10. ΕΣΥ? καλα.....