Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. liss

    liss New Member

    Ψηλες vs κοντες....ποιες εκπέμπουν τελικά την μεγαλύτερη θηλυκοτητα??
     
    Last edited: 6 Απριλίου 2016
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Κοντες κ παλι κοντεεεςςς.. Ποτε δε μου αρεσαν οι ψηλες αν κ ειμαι ψηλος ισως φταιει αυτο αλλα και απο εμπειρια με τιποτα κοντουλες οτι καλυτερο .πολυ ωραιο 69 στα μετρα μου.
     
  3. Δε νομίζω οτι υπάρχει κανόνας ή "επίπεδο" θηλυκοτητας σε σχέση με το ύψος !Εχω βρει πραγματική θηλυκότητα και σε κοντές και σε ψηλές!
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Δικιο εχεις απλα μια κοντουλα πιστευω οτι ειναι ποιο καυλιαρα απο μια ψηλουλα.αλλα οπως λες δεν υπαρχει κανονας απλα ετςι το βλεπω εγω μπορει κ να κανω κ λαθος αλλα δεν μου ετυχε καποια τοσο καυλιαρα ψηλη γυναικα οσο καποιες κοντουλες ..ενα απωθημενο εχω να παω με 1,50 . ποιο κοντουλα που οηγα ητανν 162 .
     
  5. liss

    liss New Member

    Χμμμ όσο ποιο κοντι τόσο αρσενικό αισθάνεσαι έχει κ αυτό ένα point... Με τα ελληνικά δεδομένα η κοντες έχουν περάσει....αλλά αν πας Σκανδιναβία και πεις ότι ψάχνεις ένα 1.50 θα εντιπωσιαστουν χαχα.....
     
  6. Οι ψηλές εκπέμπουν πιο δυνατό σήμα. Έχεις δει κεραία κινητής τηλεφωνίας σε υπόγειο?
     
  7. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Δεν είναι ωραίο να αξιολογούμε τους ανθρώπους με βάση χαρακτηριστικά που δεν επέλεξαν και δεν μπορούν να αλλάξουν. Με κάθε απάντηση εδώ πέρα θα πληγωθεί και κάποιος. Λίγο τακτ δε βλαπτει.
     
  8. liss

    liss New Member

    Το θέμα είναι καθαρά για μη κόμπλεξικους.....
     
  9. Πες τα!
    Εγώ τουλάχιστον αναρτώ νήματα με επιστημονική τεκμηρίωση (λέμε τώρα... )
     
  10. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    @liss Δε νομίζω ότι αυτός που δεν θέλει να τον μετράνε λες και είναι ζώο ή να τον φετιχίζουν με βάση ένα φυσικό χαρακτηριστικό ονομάζεται κομπλεξικός.
     
  11. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Το θέμα είναι να φτάνεις όσα χρειάζεσαι. Άντρας είναι αυτό; Λεξικό; Οτιδήποτε.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...είναι εργοστασιακό το θέμα.