Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Τώρα παιδιά, θα πω εγώ ότι ψηλή κοντή δεν κάνει διαφορά, αρκεί να κάνει αέρα ή να φτάνει το remote του κλιματιστικού.

    Γνώμη μου.
     
  2. Master NK

    Master NK Regular Member

    Αυτό είναι το μοντέλο με τα μεγαλύτερα πόδια στον κόσμο (φωτό)
     
    To μοντέλο Lauren Williams από το Τέξας των ΗΠΑ διαθέτει τα μακρύτερα πόδια στην αμερικανική ήπειρο, με το μήκος τους να φτάνει το έ

    να μέντρο και 25 εκατοστά.

    Η ύψους 1 μέτρου και 92 εκατοστών κάνει θραύση με πολλές εταιρείες αθλητικών ειδών και ειδών κολύμβησης να προσφέρουν αρκετές χιλιάδες δολάρια για να την εντάξουν στο δυναμικό τους.


    Δείτε φωτογραφίες στο AthensMagazine.gr

     

      

     

      

      



    ΑΤΕΛΙΩΤΕΣ ΠΟΔΑΡΕΣ ΓΙΑ ΑΤΕΛΙΩΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ....ολως τυχαιως κι Εγω Ειμαι 1,92....βρες λες???? 
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

     
    Ωραιες φωτος μαστερ νικος αλλα κ αυτη π ειναι ενα κ πενηντα να την αφησουμε ν παει χαμενη?
     
  4. Master NK

    Master NK Regular Member

    Βρε την ατιμη κοιτα με τι ανεση τακτοποιει το τελευταιο ραφι...μμμ!..θελω να την δω πως θα κανει το ιδιο και στο πιο χαμηλο ραφι....χεχεχεχεχεχε!!!!
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Επιθεσηηηηηηηηηη
     
  6. Master NK

    Master NK Regular Member

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....παλι πεινασες?...ωρα για μασα!
     
     
  7. Master NK

    Master NK Regular Member

     
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το λοιπόν, προτείνω σ' όποιον/α "ψάχνεται" ( και καλά κάνει ), να βάλει εδώ τα στοιχεία του/της ( ηλικία, διαστροφές, σεχουαλικό προσανατολισμό, οικονομική επιφάνεια, τόπο κατοικίας, μουσικά γούστα, θρησκευτικές πεποιθήσεις, ιατρικό ιστορικό, hobbies - βελονάκι, μαγειρική, άρμεγμα λαγού, κούρεμα χελώνας κλπ -, πεϊκά/γουνικά "χιλιόμετρα", ευχέρεια για session/πήδο λευκό με σταφίδες ή άνευ/σχέση/γάμο για πάντα/γάμο με σίγουρο διαζύγιο/polyglamorous καταστάσεις ) και τελευταίο το ύψος - έτσι λύνεται το ζήτημα του ρατσισμού -.
    Καθώς και τι θα προτιμούσε, κοντή/ο/ψηλή/ο ελευθέρας βοσκής, ψηλή/ο/κοντή/ο εκτροφείου - με όλες τις πιθανές σάλτσες δίπλα στο ύψος -.

    Πως γίνεται άλλο ένα ελαφρύ νήμα ( και αυτό ήταν τ' ωραίο του, η χαλαρή κουβεντούλα πάνω σε κάτι light ), να καταντήσει Μεσανατολικό, μόνο ο στραπονεφέντης το ξέρει.
    Κοιτάξτε μονάχα να ξεπεράσει σε σελίδες και κείνο, θα είναι μέγα όνειδος χαχα...  
     
    Last edited: 13 Αυγούστου 2016
  9. tithon

    tithon Contributor

    στα τέσσερα αμβλύνονται οι ταξικές ανισότητες.
     
  10. voluptas

    voluptas Regular Member

    Συμφωνώ είναι πολύ σημαντικό το ζήτημα, προτείνω να καταργηθεί δια νόμου και να επιβληθεί η απαγόρευση οποιασδήποτε έκφρασης άποψης επί του θέματος, να το πούμε και στον ... να το εισαγάγει στο νέο αντιρατσιστικό νόμο γιατί υποφέρει ο κόσμος.

    Α και κατάργηση δια νόμου όλων των σχετικών ρήσεων περί μπουκαλακίων και τυχόν υπαινιγμών, έτσι θα χτυπηθεί ο ρατσισμός στη φλέβα.
     
  11. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Αν και ειμαι κοντος και θα ηθελα οι μικροκαμωμένες γυναικες να υπερτερούν δεν μπορεί να αποτελέσει αυτό κανόνας και αξίωμα (οι κοντές για έρωτα και οι ψηλές για παρέλαση). Εχω απογειωθεί πολλές φορές με ψηλές γυναικες που ήταν άσβηστο ηφαίστειο. Ίσως τους αρεσαν οι κοντοι ανδρες και τα εδιναν ολα σε εμένα..... Επίσης μου εχουν τυχει κοντές που μου ήταν αδιαφορες...
     
  12. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αχ κοντουλες αθανατες.. Σας ξεχασαμε..