1η συνάντηση - 26/02 - Ηράκλειο Κρήτη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος Amazona, στις 26 Ιανουαρίου 2006.

1. Amazona

Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

Σας προσκαλούμε στην 1η συνάντηση στο Ηράκλειο Κρήτης, την Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2006 και ώρα 18:00.
    Η συνάντηση επιλέχθηκε να γίνει στο καφέ Armadillo που βρίσκεται στον πεζόδρομο Μινωταύρου 22 (κεντρικά ΟΤΕ). Το συγκεκριμένο καφέ είναι ένας μικρός χώρος χωρητικότητας 25-30 ατόμων, που έχει κλειστεί prive για τη συνάντηση αυτή ενώ βρίσκεται σε έναν πεζόδρομο που τις Κυριακές τα απογεύματα δεν έχει κίνηση. Επιλέχθηκε ακριβώς για αυτά τα δύο «υπέρ» που παρέχουν εχεμύθεια.
    Παρόλα αυτά δεν παύει να είναι ένας Δημόσιος χώρος, που δεν προσφέρεται για κανενός είδους έκφραση BDSM. Το μόνο θετικό είναι ότι στο χώρο αυτό θα βρισκόμαστε μόνο εμείς, αλλά και το προσωπικό της καφετέριας. Άτομα που θα θελήσουν να συμμετάσχουν έχοντας δόλιους σκοπούς θα εκδιωχθούν από την οργανώτρια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το σεβασμό στους συμμετέχοντες.

2. Konstantinos

Konstantinos Staff Member

βγάλε σε παρακαλώ το νουμερο του τηλεφώνου από την φωτό η βγάλε την φωτό. δεν είναι καλή ιδέα να δημοσιοποείς το τηλ σε ένα public forum με 1000 μέλη. μπορεί κάποιος να το χρησιμοποιησει κακόπροέρετα. αλλιώς θα πρέπει να διαγράψουμε εμείς την φωτό αφού περιέχει νούμερο τηλεφώνου

3. Amazona

Αν και το τηλέφωνο που είχε δημοσιοποιηθεί ανήκε στο καφέ και ο λόγος που δόθηκε είναι για να ζητήσουν οδηγίες άτομα που δεν ξέρουν πώς να μεταβούν στο συγκεκριμένο σημείο, κατόπιν οδηγίας διαγράφηκε από τη photo. Τα άτομα που θα συμμετάσχουν και δεν ξέρουν πού είναι το σημείο συνάντησης θα πρέπει εγκαίρως να επικοινωνήσουν μαζί μου ώστε να τους καθοδηγήσω.

4. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Χαίρομαι :)
    Θα μαι εκεί ;)

5. minoas69

minoas69 New Member

Αν όλα πάνε καλά θα είμαι κι εγώ εκεί....
    Από τις συζητήσεις που τυχόν έχουν γίνει, πόσα άτομα ασχολούνται με το BDSM στο Ηράκλειο? Υπάρχει κάποιο αξιόλογο νούμερο ή είμαστε 3 κι ο κούκος?

6. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Φίλε μου αν ξεκινήσουμε με το πόσοι και πόσες θα μαστε δεν θα ρθει κανείς...Προσώπικά και 3 και 4 και 5 να μαστε στην πρώτη συνάντηση,θα μαι ικανοποιημένος.Στην επόμενη θα μαστε περισσότεροι κοκ χωρίς να σημαίνει πως προδιατίθεμαι σε μια τέτοια προοπτική.Θα δείξει πόσοι θα μαστε...;)

7. Special_Edition

Special_Edition New Member

ΣΤΕΛΝΩ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ.ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!

8. minoas69

minoas69 New Member

Η ερώτηση ήταν γενικότερη και δεν αφορούσε μόνο την συνάντηση. Υπάρχει κόσμος στην Κρήτη που ασχολείτε γενικότερα? Έχω την εντύπωση ότι δεν είμαστε και πάρα πολλοί.
    Στην πρώτη συνάντηση σίγουρα θα είμαστε λιγότεροι από την δεύτερη κ.ο.κ.
    Καλημέρα

9. Amazona

RE: RE: 1η συνάντηση - 26/02 - Ηράκλειο Κρήτη

Ότι υπάρχει κόσμος, υπάρχει... Το θέμα είναι αν θα έρθουν. Μέχρι στιγμής μαζί με εμένα δήλωσαν πως θα έρθουν 6 άτομα. Αν έρθουν, θεωρώ επιτυχημένη τη συνάντηση...

10. minoas69

minoas69 New Member

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.

Ας ελπίσουμε λοιπόν ότι η προσπάθεια που κάνετε Amazona θα δώσει καρπούς και θα μαζευτούμε καμιά δεκαριά.
    Φάση έχει.... Prive meeting για καφέ!!!!!!

11. Amazona

Αν κρίνω από το ότι μέχρι τώρα δήλωσαν συμμετοχή 10 άτομα... πάμε καλά. Ας ελπίσουμε φυσικά να έρθουν κι όλας!

12. minoas69

minoas69 New Member

Τι βροχή είναι αυτή???? Βατράχια θα γίνουμε αν συνεχίσει έτσι!!!!!!!

Για να έλθουμε στο θέμα μας...... Απ' ότι διάβασα, και στην αντίστοιχη συνάντηση των Αθηνών είχαν δηλώσει ότι θα πάνε αρκετά άτομα αλλά τελικά πήγαν μόνο 9!!!!!
    Ελπίζω εδώ τουλάχιστον να συμπληρώσουμε 11άδα και να κατεβούμε να παίξουμε.....

Καλό απόγευμα σε όλους/ες.