Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

1ο βήμα... και μετά?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος rea.., στις 19 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Ναι, συμφωνούμε πως είναι διαφορετικά πράγματα.
     
  2. rea..

    rea.. Contributor

    οκ  
     
  3. Zaira

    Zaira New Member

    Τα κουμπάκια του block θα ήταν μαγικά εάν λειτουργούσαν!!!Σε εμένα δεν λειτουργούν πουθενά -ούτε στα μέιλ,ούτε στο τσατ,ούτε από το προφίλ.Σνιφ.
     
  4. rea..

    rea.. Contributor

     ...
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Ο Κυριαρχικός;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
     
  6. rea..

    rea.. Contributor

    ...τι να σου πω..και εγω μπερδεύτηκα με το παράδειγμα, άλλο έλεγε- άλλο κατάλαβα ..
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Αν ο Κυριαρχικός άνδρας κάνει πράγματα στα οποία "δεν συναινεί", τότε καλά θα κάνετε να του κρεμάσετε κι ένα κουδουνάκι στο κολάρο του, ώστε όταν σέρνεται στο δρόμο, να τον προσέχουν και να μην τον τσαλαπατούν οι περαστικοί.

    Περαστικά κι άλλο κακό να μην σας τύχει.      
     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2017
  8. kinkynik

    kinkynik Guest

    τα block buttons δεν παίζουν ούτε και για μένα, δεν ξέρω αν είναι feature του forum που δεν είναι ενεργό.
    Πάντως, ναι θα ήταν χρήσιμα.

    Στο θέμα τώρα, @rea.. η πράξη απο την θεωρία απέχει. Οπότε εκτός απο το θεωρητικό που σε προέτρεψαν ορθώς τα παιδιά εδώ, δες και το πρακτικό της υπόθεσης για να δεις τι σου ταιριάζει κιόλας.
     
  9. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχα... νομίζω πάντως πως το παράδειγμα δεν μιλούσε για Κυριαρχικό, αλλά για ρόλο
     
  10. rea..

    rea.. Contributor

    εμένα δουλεύουν, μια φορά το έχω χρησιμοποιήσει και αυτό καταλάθως ..ουγκ!

    επί του θέματος συμφωνώ απόλυτα  
     
  11. kinkynik

    kinkynik Guest

    Ε, και το block βασικά και που δεν δουλεύει δεν πειράζει. Αν θες να τον αγνοήσεις τον άλλο, απλά τον αγνοείς και τέλος.
     
  12. rea..

    rea.. Contributor

    ε ναι βέβαια... εκτός από περιπτώσεις που ξεφεύγουν από τα όρια