Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

10 ερωτήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 27 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Οι ερωτήσεις που ανέφερα, το ξανά-τονίζω είναι διερευνητικού χαρακτήρα.
    Το εύρος των απαντήσεων, είναι σαφώς ποικίλο. Όπως εξάλλου και οι
    αντίστοιχες ενδείξεις που απορρέουν.
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Οι ερωτήσεις σας μπορεί να έχουν οποιονδήποτε χαρακτήρα, αλλά στην απάντησή αυτή δεν απευθυνθήκατε ούτε στις παρατηρήσεις μου περί συσχέτισης τους με bdsm συνευρέσεις, ούτε στην ερώτησή μου.
     
  3. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Κατ' αρχάς δεν είναι δυνατόν με το που θα γνωρίσεις το άτομο, να το μουρλάνεις στις ερωτήσεις. Δώσε λίγο χρόνο. Γιατί όλο αυτό το άγχος? Δεν υπάρχει χρόνος για "χάσιμο" και τα θέλουμε όλα γρήγορα?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το είχα ξεχάσει αυτό το νήμα.

    Χωρίς άγχος @S/M Healing , μην τρελαίνεσαι.  
     
  5. S/M Healing

    S/M Healing Et Ιn Arcadia Εgo

    Δεν τρελαίνομαι, απλα αυτο το :"Δεν έχω χρόνο είμαι μπίζι, το λένε κάποιοι και κάποιες και το υπερηφανεύονται. Το ζητούμενο είναι να καταφέρνεις να έχεις χρόνο (και ενέργεια).  
     
  6. KingLelex

    KingLelex Quod Submissio Release

    Υπάρχουν 2 σετ ερωτήσεων που κάνω, το πρώτο αφορά κοινωνικά θέματα

    1. Ποιες είναι οι κοινωνικές σου δεσμεύσεις και τι επιπτώσεις έχει αυτό για το παιχνίδι μας (γάμοι, παιδιά, προσδοκίες, εργασία, χόμπυ)
    2.Ποιο επιθυμείς να είναι το επίπεδο κοινωνικής μας γνωριμίας, φίλοι, εραστές, κανένα κλπ
    3.Ιατρικές και διατροφολογικές διαταραχές που πρέπει να ξέρω - ψυχιατρικές διαταραχές ή ψυχολόγος, αν γνωρίζει την δραστηριότητα αυτή και αν συμφωνεί
    4.Ποιο είναι το πρόσωπο εμπιστοσύνης που θα γνωρίζει τι κάνουμε και θα πρέπει να μπορώ να έλθω σε επικοινωνία αν κάτι συμβεί και το αφήγημα που γνωρίζει για την σχέση μας.
    5. Διαθέσιμοι πόροι για το σπορ. Από το αν μπορει να αγοράσει μια τυρόπιτα η να παρει ένα εισιτήριο λεοφωρειου αν μπορει να χρησιμοποιήσει αμάξι κλπ. Μια τάξη μεγέθους εξόδων που δεν της είναι βάρος.

    Προσώπικες ερωτήσεις
    1. Να μου περιγράψει μια ερωτική της στιγμή που απόλαυσε πλήρως . Αλλά άσχετα απο την συναισθηματική φόρτιση.
    2.Να μου αναφέρει αγαπημένο τρόπο αυνανισμού, αν έχει χρησιμοποιεισει παιχνιδια και ποια.
    3.Να μου αναφέρει τι δυσκολεύετε να απολαύσει στο σεξ και γιατι ή τι πιστευει οτι δεν θα τις άρεσε.
    4.Περιέγραψε μου μια μέρα που όλος ο κόσμος είναι ρομπότ και εσυ ο μόνος άνθρωπος τι κάνεις. 24ωρο σε τίτλους μισαωρου - σαν παιχνίδι περνάμε μια μέρα σε μισάωρα τι κάνεις αν όλοι ζουν για να σε υπηρετούν
    5.Περιεγραψέ μου πως ξοδεύεις ένα εκατομμύριο ευρώ σε ένα μήνα, ανά ημέρα κοστολογημένα. Πως ζεις την ζωή σου αν το χρήμα και ο χρόνος δεν είναι θέμα.

    Όλα μας τα session θα έχουν παιχνιδια ρόλων και στοιχεία φαντασίας από τα δυο τελευταία

    Αν μου φανεί ενδιαφέρουσα και δω ότι έχει νόημα... Εχω άλλες 10 που αφορούν ηδονές μόνο
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ωραιος ο λελεξ, βρίσκει τον τρόπο να μην αφήνει μάρτυρες
     
  8. KingLelex

    KingLelex Quod Submissio Release

    Εφυές σχόλιο, η αλήθεια όμως της χρησημότητας της πληροφορίας είναι ποιο απλή - και νόμιμη. Ραντεβού σε ξενοδοχείο , ατυχήμα όχι στο σέξ αλλά απ έξω στο γλυστερο απο το χιόνι πεζοδρόμιο. Ενά κινητό σμπαράλια ... όχι το δικό σου. Ενάς άνθρώπος στο ΚΑΤ. Εσύ ο μονος συνδετικός κρίκος. Η σχέση παράνομη, όχι για σένα. Καλως ηρθές σε μια παράλογη νυχτα που πρέπει να εξιγείσεις σε μια αγνώστη στο FB οτι είσαι με την φίλη της στο νοσοκομείο. Η εμπειρία διδάσκει.
     
  9. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    κάθε sub ειναι ξεχωριστός/η ....και το πεδιο των ερωτησεων διαφορετικο...απο απλες ερωτησεις που σου δειχνουν μια απλη ¨ταυτοτητα¨του αλλου , σεξουαλικης φυσεως, πνευματικης ή ψυχολογικης φυσεως....με αυτην ή οχι την σειρά
     
  10. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Απαντώ ως άσχετος στον χώρο οπότε ας μην κριθώ αυστηρά.

    1- χαίρομαι που θες μόνο να περνάμε καλά, έτσι δεν είναι;
    2-σε πειράζει να συναντώ κι άλλες όσο είμαι μαζί σου;
    3-ξέρεις να γαμιέσαι ή να ενεργοποιήσω τις καβάτζες;
    4-τα πίνεις ή θα τα δίνω αλλού;
    5-δέχεσαι κάπου κάπου χαστούκια στον κώλο και στο πρόσωπο ή να φύγω από τώρα;
    6-θες πολύ πόνο ή βολεύεσαι με νορμάλ καταστάσεις;
    7-έχεις λύσει τα προβλήματά σου ή θα με ζαλίζεις;
    8-έχεις χόμπυ ή όλη μέρα θα μου κωλοτρίβεσαι;
    9-θα έχεις άποψη ή θα με τσαντίζεις και θα σε κάνω ρόμπα όπου βρισκόμαστε;
    10-Κυριακές έχω την πάρτη μου, δεν πιστεύω να σε πειράζει;
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Ξέχασες να ρωτήσεις κάτι πολύ βασικό
     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Ας μην το κάνεις μελοδραματικό ούτε να δώσεις έμφαση ή απάντηση σε δύο χρόνους.
    Αυτά τα κάνουμε στο βόλευ όταν πέφτει το καρφί σε δευτερο χρόνο μετά την πάσα.

    Μην πάρεις στραβά το μήνυμα, είναι περισσότερο χιούμορ απαξίωσης με εσάνς ασχετοσύνης...κι όπως βγει στην οθόνη!