Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

10 Kανόνες για Dominants

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος miranda, στις 28 Μαϊου 2005.

  1. afentis31

    afentis31 New Member

    Σιγουρα.Συμφωνο
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Υπέροχο και υπέροχα χρήσιμο κείμενο, για το οποίο και ευχαριστώ την γράφουσα/μεταφράζουσα.
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οι κανονες οπως και οι παρθενικοι υμενες υπαρχουν για να παραβιαζονται.Περα απο την πλακα συγχαρητηρια στην γραφουσα,λειπουν τετοια κειμενα.
     
  4. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    Πολύ ωραίο το κείμενο. Ευχαριστούμε για τον χρόνο και ας ελπίσουμε ότι υπάρχει η σύνεση και η ευαισθησία να ακολουθούνται τα προαναφερόμενα!!
     
  5. Απάντηση: 10 Kανόνες για Dominants

    μπραβο μιραντα
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    παλι κανονες????
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    'Guidelines', 'ιδέες' ή 'προτάσεις' θα ήταν καλύτερο, συμφωνώ...
     
  8. Constan

    Constan Regular Member

    για να μπαινουν τα ορια ισως χρειαζοντε οι κανονες..
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Το όρια τα αποφασίζει το ζευγάρι, νομίζω, όχι ένα διαδικτυακό shopping list...  
     
  10. Sandra

    Sandra New Member

    Πολύ καλό το άρθρο. Με βρίσκει σύμφωνη, και με αντιπροσωπεύει.
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Παντού υπάρχουν κανόνες. Αν και εμένα μου αρέσει η αναρχία, οι κανόνες είναι μια εξασφάλιση. Για όλους.
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ετσι για να διαβαζουμε και κατι να περναει η ωρα