2η συνάντηση - 19/03 - Ηράκλειο Κρήτη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος Amazona, στις 3 Μαρτίου 2006.

1. Amazona

Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

Μου δώσατε ελπίδες και αποφάσισα να σας δώσω άλλη μία ευκαιρία να έρθετε και να γνωριστούμε. Νομίζω ότι και οι συμμετέχοντες και στην προηγούμενη συνάντηση δεν θα έχουν αντίρρηση να γίνει η συνάντηση στο ίδιο μέρος. Η ώρα άλλαξε λίγο, το έκανα 19:00 (ε, μεγάλωσε η μέρα). Και κατά τα άλλα.... όποιος θέλει μπορεί να δηλώσει τη συμμετοχή του με μήνυμα ή με email.

2. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Παρών! ;)

3. Amazona

Δυστυχώς ο μόνος παρών μέχρι στιγμής

4. LadyMargi

LadyMargi New Member

Ειμαι και Εγω εδω:DΠαρουσα.......:D

5. Amazona

Γιατί μου έχει μπεί η υποψία ότι αυτή τη φορά θα είμαστε λιγότεροι και από την πρώτη; Με βλέπω σε λίγο καιρό, να οργανώνω συναντήσεις και να πηγαίνω μόνη μου... πλάκα θα έχει!

6. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Εμένα στην απέξω δλδ :(:)

7. gezag1

gezag1 New Member

ποιος στην χαρη σου incomplete. εχεις 2 αφεντρες στα ποδια σου και βγαινεις ραντεβου μαζι τους.
    καλα ειναι δυνατον να υπαρχουν αφεντρες που ψαχνουν για σκλαβους στο ηρακλειο και να μην υπαρχουν στην θεσσαλονικη;
    σε λιγο θα δουμε αφεντρες και απο το λιανοκλαδι η το καστελοριζο.
    λετε;
    fetish scene in kastelorizo.

8. Amazona

χα χα χα, πολύ "'εξυπνο" gezag1. Μήπως οι Θεσσαλονικείς σκλάβοι να μετακομίσουν κατά Κρήτη μεριά;

9. gezag1

gezag1 New Member

το καλοκαιρι ναι. ημουν κρητη και στον πεζοδρομο επινα καφε καθε μερα. που ησασταν τοτε;
    αλλα και εσεις να κανετε ενα ταξιδακι στην θεσσαλονικη δεν θα ειναι πολυ ακριβο.

10. Amazona

το καλοκαίρι που μας πέρασε εγκυμονούσα και τον Αύγουστο γεννούσα. Ταξιδάκια κάνω αλλά Αθήνα. Οπότε, όποιος ενδιαφέρεται, με ρωτά πότε θα είμαι Αθήνα και έρχεται...

11. sklavos1966

sklavos1966 New Member

Θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ παρόν ...

12. sklavos1966

sklavos1966 New Member

Δεν γνωρίζω Αγγλιικά και έχω πρόβλημα πως να επικοινωνήσω με άλλα μέλη κ.λ.π. Κύρια Amazona σας παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου στο τηλ. που σας έχω στείλει, πρωινές ώρες.