2ο meeting στη Θεσ/νικη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 12 Ιουνίου 2005.

1. little_slut[PieR]

little_slut[PieR] New Member

Επείδη αρκετοί δεν μπορέσαμε να βρεθούμε στο 1ο meeting και όσοι πήγαν σίγουρα θα θέλουν να το επαναλάβουν, προτείνω να γίνει ένα 2ο meeting την Κυριακή 26/6 στις 10.00μμ στην Κρήνη στο πάρκινγκ δίπλα στο blue. Για όσους δεν ξέρουν και πολλά από εκεί το blue είναι η πρώτη καφετέρια που συναντάμε ερχόμενοι από κέντρο παραλιακά ή από Καλαμαρία βγαίνοντας στην παραλία στρίβοντας αριστερά. Αν συμφωνείται με την πρόταση περιμένω συμμετοχές.

2. MasterJp

MasterJp Staff Member

στις 26/6 θα βρίσκομαι πλέον στην Αθήνα Mistress4Fslaves, καλή επιτυχία 1ον και διασκέδαση 2ον

3. Master Spi8a

Master Spi8a New Member

Για να δουμε τι εχει γινει με την πρωτη συναντηση γιατι ειμαι πολυ περιεργος. Ελπιζω να μας ενημερωσει η Ηρα. Ελπιζς να βρεθηκατε οι θεσσαλονικεις

4. little_slut[PieR]

Όλοι περιμένουμε με ενδιαφέρον να μάθουμε τι έγινε. Ξέχασα να πω ότι καλό θα ήταν να κανονίσουμε από τώρα κάποιο διακριτικό για να μπορούμε να αναγνωριζόμαστε μεταξύ μας. Ένα μαντήλι πχ στην κωλοτσέπη με κάποιο συγκεκριμένο χρώμα πιστεύω πως θα βοηθούσε.

5. Master Spi8a

Master Spi8a New Member

Mistress 4f subs και στην πρωτη συναντηση υπηρχε διακριτικο. Φορουσε η Ηρα αυτο το διακριτικο.
    Παντως θελω να μαθω και Εγω τι εγινε τελικα. Θα μαθουμε συντομα αλλωστε

6. little_slut[PieR]

Εγώ γιατί το έχασα αυτό το επεισόδιο; ναι μεν έλεγε η Ήρα οτι θα την αναγνωρίσουν αλλά χωρίς να πει πώς. τεσπα ήδη ένα μέλος δεν βρέθηκε με τα υπόλοιπα και ας ελπίσουμε οτι δεν υπάρχουν άλλα.

7. Master Spi8a

Master Spi8a New Member

το διαβασα και εγω αυτο. Ας ελπισουμε πως δεν υπαεχουν περισσοτεροι που το εχασαν το ραντεβου

8. Master_Spiler

Master_Spiler New Member

Λοιπόν, τι ώρα να πούμε για την Κυριακή 26/6; Δεν πιστεύω οτι το meeting έχασε πολλά μέλη, αλλά τι να κάνουμε, όταν δεν έχουμε πολλούς τρόπους επικοινωνίας με τους άλλους υπάρχει πρόβλημα. Ας ελπίσουμε στο μέλλον αυτό να λυθεί. Εγώ ελπίζω την Κυριακή 26/6 να μπορέσει να έρθει και η σκλάβα μου, αλλά υπάρχει πάντα πιθανότητα να μην τα καταφέρει σ'αυτό αλλά σε κάποιο άλλο αργότερα...

9. τασος0

τασος0 Member

στην πρωτη συναντηση δεν ημουν μελος αλλα στην επομενη θα ελθω σιγουρα...αρκει να μην παθω οπωσ το μελοσ που δεν καταφερε να αναγνωρισει τα υπολοιπα μελη

10. Master_Spiler

Master_Spiler New Member

ddragon δυστυχώς ο επίσημος cameraman του forum έλλειπε με αποτέλεσμα να μη διαθέτουμε αποδεικτικές φωτογραφίες για το τι κάναμε εκεί (και φυσικά για να μη βγουμε και σε καμιά Τατιάνα το μεσημεράκι και γίνουμε ρόμπες :pPP). Πέρα απ'την πλάκα, στο επόμενο meeting καλό θα ήταν να έχουμε κάποιο χαρακτηριστικό (π.χ. ένα cd εγγραφής χωρίς θήκη που θα κρατάμε με το ένα δάχτυλο περασμένο απ'την τρύπα που διαθέτει το CD). Είμαστε όμως ΟΚ για τη μέρα;;; Υπεθνιμίζω είναι 26/6 η επόμενη προγραμματισμένη συνάντηση και την ίδια ώρα (8.00 με 8.15) στο ίδιο μέρος!

11. little_slut[PieR]

Αν και έιπα στις 10 Master_Spiler, μάλλον δεν το είδες, αλλά αν θέλεται στις 8 οκ. Αν και εγώ δεν ξέρω τι ώρα ακριβώς θα φτάσω θεσ/νικη. Θα σας βρω πάντως. Τώρα κάτα πόσο δεν θα μας περάσουν για τρελλούς με το cd στο χέρι :p Τεσπα αν συμφωνείται ας το κάνουμε κι ότι γίνει.

12. Arxw

Arxw Guest

egw mages dystyxws to exasa to meeting dioti meletoysa. poly krima.perimenw nea apo ta paidia na dw ti egine k an 8a aksizei 8a proetoimastw gia to 2o. to cd kalh idea lol!