Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

23 στιγμιότυπα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος labinnah, στις 11 Μαρτίου 2010.

  1. labinnah

    labinnah Regular Member

    Αυτό το νήμα δημιουργείται ύστερα από προτροπή του Κυρίου μου, για να μπορέσω να ξαναθυμηθώ, να ταξινομήσω και να εξωτερικεύσω τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη σεξουαλική μου ζωή μέχρι σήμερα. Μέσα από αυτή διαδικασία, θα ανασύρω ξεχασμένες στιγμές, θα αξιολογήσω με καινούριο τρόπο και νέα κριτήρια αυτά που κάποτε θεώρησα σημαντικά και το κυριότερο θα βγάλω στη(α) φόρα τα μυστικά ώστε να μην είναι πια μυστικά. Θα πρέπει να περιοριστώ σε 23 στιγμιότυπα και 150 λέξεις για το κάθε ένα. Αν κάποιοι – κάποιες από E/εσάς θεωρούν αυτό το εγχείρημα ενδιαφέρον μπορούν να ακολουθούν ποστάροντας και τα δικά τους στιγμιότυπα.


    Στιγμιότυπο 1. Ο ταχυδρόμος χτυπάει πάντα 2 φορές.

    Κοριτσάκι 7 χρονών στην επαρχία. Στο μαγαζί που δουλεύει η γιαγιά μου με αφήνουν συχνά. Κοιμάμαι σε ένα χώρο με ένα μικρό κρεβάτι που ξεκουράζεται η γιαγιά όταν τελειώνουν οι γάμοι και οι εκδηλώσεις. Αυτός που έχει το μαγαζί, έχει 5 αγόρια και 1 κοριτσάκι, την Μ., που είναι λίγο μεγαλύτερή μου. Η Μ., όταν πηγαίνω στο μαγαζί, με ξαπλώνει στο κρεβάτι και με φιλάει. Ολοι ξέρουν τι κάνουμε και τα αδέρφια της Μ., τα μεγαλύτερα, καμία φορά μας κοιτούσαν.
    Μια μέρα η Μ., κανόνισε να έρθει και μια άλλη κοπελίτσα. Θα παίζαμε ένα παιχνίδι και η καινούρια θα ήταν ο ταχυδρόμος. Εγώ φιλούσα το στήθος της Μ., που ήταν πολύ ανεπτυγμένο για 9 χρονών. Η μικρή χτύπησε δυνατά την πόρτα. Υποτίθεται πως ήταν ο ταχυδρόμος. Η Μ με χάιδευε χαμηλά. Μάλλον δεν ήθελα να παίξουμε άλλο αυτό το παιχνίδι και ανοιγόκλεισα την πόρτα απότομα. Το χέρι της μικρής πιάστηκε και κόπηκε.. Τρόμαξα πάρα πολύ. Ο πατέρας της Μ. την χτύπησε με τη ζώνη και το άλλο το κοριτσάκι το πήγανε στο νοσοκομείο για ράμματα...
     
  2. Master DO

    Master DO Regular Member

    Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    Το βρίσκω εξαιρετικό, συνολικά σαν διαδικασία,
    ειδικά σαν task σε δημόσια θέα, θεμελιώδες και απαραίτητο κομμάτι
    της ευρύτερης υποταγής, ειδικότερα σαν δείγμα
    της έγνοιας και της δουλειάς του Κ προς εσένα.
    Τέτοιες πράξεις λείπουν από τον παρόντα χώρο και ελπίζω
    να γίνουν παραδείγματα προς μίμηση ώστε να δικαιώσει το φόρουμ
    το λόγο δημιουργίας του.

    Δεν θα περίμενα τίποτα λιγότερο από τον Σύντροφο V.
    Δεν θα το ευτελίσω με συμβατικότητες τύπου rep.
    Εύγε!
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είναι πράγματι ένα πολύ ωραίο νήμα και εξαιρετικά χρήσιμο ως διαδικασία. Το πρώτο στιγμιότυπο ήταν συγκλονιστικό. Τέτοια γεγονότα αφήνουν βαθιά σημάδια, είμαι βέβαιη. Και αξίζει τον κόπο να τα ανασύρουμε από την λήθη και να τα επεξεργαστούμε.

    Θα ήθελα πολύ να κάνω κάτι αντίστοιχο, αλλά δεν θα ήθελα να αφαιρέσω από το νήμα σου το ιδιαίτερο χρώμα του και την υπέροχη ευωδιά που αναδίδει.

    Φιλάκια, αδελφούλα.
     
  4. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    Στιγμιότυπο 2. Αρχή χωρίς αίμα.

    Ο Κ. είναι όμορφος, αθλητικός και ευγενικός. Βγαίνουμε 6 μήνες και μέχρι τώρα χαμουρευόμαστε στο πίσω κάθισμα του αυτοκινήτου, στο γκαράζ και μερικές φορές στο κάτω σπίτι στον καναπέ και στην κουζίνα. Χύνει στα μπούτια μου κι εγώ τελειώνω με το χέρι του. Είμαστε και οι δυο άπειροι και δεν παίρνουμε πρωτοβουλίες. Κάποια μέρα έρχεται με το βιβλίο του κάμα σούτρα και μου λέει, θέλεις να τα κάνουμε αυτά; Κάθετε στο κρεβάτι , γδύνομαι και το κάνουμε απλά, σα να το είχαμε κάνει δεκάδες φορές. Οικειότητα. Τις επόμενες μέρες είχαμε αντιγράψει όλες τις στάσεις του βιβλίου σε όλους τους δυνατούς χώρους του σπιτιού. Όταν τελείωσε το βιβλίο, θυμήθηκε ότι δεν είχα αίμα τη πρώτη φορά που το κάναμε, νόμιζε ότι δεν ήμουν παρθένα, και άρχισε την ανάκριση. Με πίεζε να του πω με ποιόν είχα πάει και τον κορόιδεψα. Το ξεπέρασε σιγά σιγά και τον αντάμειβα παίρνοντας τον στο στόμα μου κάθε φορά που μιλούσε στο τηλέφωνο.
     
  5. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    ενδιαφέρον.. πολύ
     
  6. Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    Είναι ενδιαφέρουσα πάντα μια διαδικασία η οποία μας φέρνει αντιμέτωπους με τις αναμνήσεις,τους φόβους,τις ανασφάλειες και τα βιώματα μας...
    Δεν ξέρω πόσο καλό είναι γενικότερα σαν task σε δημόσια θέα.Δεν ξέρω δηλαδή τι παραπάνω μπορεί να προσφέρει η δημοσιοποίηση αυτής της εμπειρίας σε σένα την ίδια labbinah.Σε εμάς τους υπόλοιπους μπορεί κάτι να προσφέρει είτε αυτό είναι θετικό είτε αρνητικό είτε να μας βάλει σε σκέψεις.
    Καλή συνέχεια... 
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    αναμενοντας..
     
  8. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    συμφωνώ απόλυτα με την sklavina νομίζω, που έγραψε "δεν ξέρω τι προσφέρει σ' εσένα την ίδια.
    κατά τα άλλα ίσως βάλει και μερικούς από εμάς στην ίδια διαδικασία αν όχι πάντως με το ίδιο κίνητρο.
     
  9. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    Στιγμιότυπο 3. Το ξύρισμα!

    Ένα μήνα πριν το κάνω με τον Κ. είχα γνωρίσει έναν «κύριο» στην ταβέρνα του Μπόνα που βοηθούσα μερικές φορές στο σερβίρισμα. Με ήθελε κι εγώ μικρό κοριτσάκι, είχα γοητευτεί. Περνούσε κάθε μέρα κάτω από το σπίτι μου. Ένα βράδυ πήγαμε βόλτα. Με πήρε με ένα ωραίο σπορ αυτοκίνητο και με πήγε στο ξενοδοχείο Μήτσος και Άννα. Ήταν η πρώτη φορά που ξυρίστηκα. Όταν μπήκαμε στο δωμάτιο με ξάπλωσε βίαια στο κρεβάτι και ήρθε από πάνω μου. Ο πούτσος του ήταν τεράστιος και δεν μπόρεσε να μπει. Πονούσα και δάκρυσα. Μου είπε πως τον ξενέρωσα και φύγαμε. Φεύγοντας κοίταξα τα σεντόνια και είδα λίγο αίμα. Όταν ήμουν ένα χρόνο ήδη με τον Κ. ο τύπος με το σπορ αυτοκίνητο εμφανίστηκε ξανά. Περνούσε κάτω από το σπίτι μου και μου κόρναρε. Μια μέρα κατέβηκα. Πήγαμε στα γουρουνάδικα και με γάμησε μέσα στο αμάξι. . Το έκανα άλλη μια φορά μαζί του σε ένα μαγαζί στις τουαλέτες. Μετά τον πήρα τηλέφωνο και του είπα ότι είναι πολύ μαλάκας.. Τη δεύτερη φορά κεράτωσα τον Κ. με έναν φίλο του. Με πήδαγε δυνατά στο πάτωμα και ξαφνικά γεμίσαμε αίματα. Του είχε κοπεί το πετσάκι. Φωνάξαμε ασθενοφόρο και τον πήρε…
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    την ερωτηση πρεπει να την απευθυνεις στον Κυριο της
     
  11. Απάντηση: 23 στιγμιότυπα


    Δεν είναι ερώτηση thaleia μου,απλά μια σκέψη...δεν χρειάζομαι απάντηση για τον λόγο ότι δεν αφορά εμένα.Αν αφορούσε, θα ρωτούσα τον Κύριο μου 
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: 23 στιγμιότυπα

    συγγνωμη