Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

24/7 - πραγματικότητα ή φαντασία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 4 Ιουλίου 2005.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Συμφωνώ, εγκρίνοντας και επαυξάνοντας! 
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το νήμα δεν πραγματεύεται το γάμο αλλά το 24/7 D/s πλαίσιο ευρύτερα και ως υποενότητα δίδονται κάποια παραδείγματα όπως γάμος, παιδιά και η νηματοθέτιδα το αφήνει ανοιχτό.
    Ευτυχώς έχω την τύχη να γνωρίζω δια ζώσης ένα Ζ/ζευγάρι τέτοιου πλαισίου παντρεμένο με παιδιά.
    Προσοχή, όχι βανιλοπαντρεμένοι που τσιλιμπουρδίζουν χωριστά στα κινκερά ύδατα για ποικιλία. Άλλωστε, η νηματοθέτιδα ανάφερε 24/7 D/s μέσα στο γάμο και όχι έξω από το γάμο.
    Θέλει λίγο προσοχή όταν δεν τοποθετείται κανείς στο ερώτημα ενός νήματος και απλώς χώνεται για να πετάξει καρφάκια δίχως στόχο.
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Αχ πόσο σας αρέζει να χωρίζεστε σε δύο κατηγορίες, που τραβάνε το σκοινί από δω και από κει!
    Μ αρέσει που θέτετε και όρους, τελευταία, για τις προδιαγραφές του καθένα που πρέπει να ορίζουν ποιος θα συμμετέχει στα νήματα. Και μερικοί δηλωμένα άσχετοι με το υπό συζήτηση θέμα.

    Καλά γράφει η @lara[E-p], ήταν μια κουβέντα που άνοιξε πριν από έντεκα χρόνια και βάλε. Δεν ξέραμε τότε πώς μπορούσε να βαρέσει κατακέφαλα ο πουριτανισμός* ορισμένους και να διαλύσουν κάθε πιθανότητα συζήτησης θεμάτων M/s. Τώρα; Να μου καεί το πληκτρολόγιο από κεραυνό αν καθήσω να γράψω τί γνώμη έχω για το 24/7, αν μπορεί να γίνει έτσι ή αλλιώς, αν το ζω ή δεν το ζω, τί θα πει owned slave και λοιπά και λοιπά. Αυτά, όποιος ήθελε, μπορούσε να τα είχε μάθει έτσι και αλλιώς, από μένα ούτε λέξη. Άλλωστε δεν ξέρω κιόλας. Αν δεν πληρώ τις προδιαγραφές @lizard_ ή @brenda και δεν συμμαζεύεται; Λίγα ξέρουν για το τί γίνεται στο σπίτι μου; Ας μη ρισκάρω λοιπόν…  

    *Πουριτανισμός: Όταν κάποιος δεν ανέχεται ότι άλλοι περνούν καλά με τρόπο διαφορετικό από τον δικό του.
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ξαπλωσε για κανα μισαωρο θα σου περασει
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Ήθελα να απαντήσω και νωρίτερα στην Νταρκ, ωστόσο τώρα μάλλον ΠΡΕΠΕΙ να απαντήσω, γιατί η ποινικοποίηση των απόψεων ελλοχεύει, σε τέτοιο βαθμό, που έχετε χάσει και το χιούμορ σας μερικοί και μερικές. Αυτό να το προσέξετε, πάντως, το να πιάνεστε από μία κουβέντα και να αρχίζετε τις αναλύσεις στο άσχετο, γιατί έχει να κάνει με την μύγα την δική σας και με τίποτε άλλο. Άντε και καλό μας απόγευμα, γιατί αυτές οι γιορτές δεν φαίνεται να ήταν αρκετά χαλαρωτικές τελικά για πολύ κόσμο. Πήρατε φόρα και μιλάτε για το σπίτι σας, λες και αναφέρθηκε κανείς σ΄αυτό. Οι προδιαγραφές είναι στο μυαλό σου αγαπητή μου, ουδείς αναφέρθηκε σε κάτι τέτοιο, πλην εσού... 
     
  6. goodevil

    goodevil arcade Premium Member

    Ταξιδευεις νυχτα σε δυσβατους δρομους σε αφηνει το αμαξι τελειωνει η μπαταρια στο κινητο ξεκινας με τα ποδια να ειδοπιοισεις να μη στραβωσει
    κ αυτη η δουλεια ...
    κρυο βαζει κ βροχη στο δρομο τελειωνουν τα τσιγαρα βριζεις τη γκαντεμια σου κ ελπιζεις μαζι
    κ μετα απο κοπιαστικη πεζοπορεια μπενεις 3 τη νυχτα σε ενα χωριο στη μεση του πουθενα σκοταδι παντου κ τα παραθυρα κ οι πορτες κλειστες
    ψυχη πουθενα
    κ ξαφνικα ενα φως ενα μικρο μαγαζι 24/7 open λεει με μεγαλα γραμματα
    ευτυχια ανακουφιση ποσο τυχερος αισθανεσαι
    αγοραζεις ενα πακετο τσιγαρα αναβεις ενα κ τον ρωτας...
    φιλε γιατι εισαι ανοιχτα καθε νυχτα σε αυτην την ερημια?
    χαμογελαει κ λεει...
    γιατι μ αρεσει να εχω ανοιχτο το μοναδικο φως μεσα στο σκοταδι.

    Η παρομοιωση μπορει να φανει πολυ γενικη κ απλουστευμενη αλλα τι πιο ωραιο να ξυπνας 3 τη νυχτα απο ενα ακρως καυλωτικο ονειρο κ να πηγενει το ματι σου στην
    αγαπημενη σ βιτσα κ με το χερι σου συγχρονως να χαιδευεις ενα προθυμο κ παντα ετοιμο κωλαρακι απο το να πιασεις τη βιτσα κ να τη κουνας νευρικα μεχρι το επομενο
    session.

    Υ.Γ
    ευκαιρια να δικιμασουμε κ κανενα φιμωτρο να μην ξυπνησουν τα παιδια.
     
    Last edited: 28 Δεκεμβρίου 2016
  7. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint


    Τι ειναι το 24/7?
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    24ώρες την μέρα 7ημέρες την εβδομάδα....
     
  9. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Εε αν ειναι ετσι ειναι πρακτικα αδυνατο.λογο υποχρεωσεων και την προσοχη που χρειαζονται τα παιδια
     
  10. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    αμα υπαρχει θεληση...
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    ......Όλα είναι εφικτα.
     
  12. Φυσικά όλα είναι εφικτά με τους κατάλληλους χειρισμούς .