Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2nd Fetish ball-Thessaloniki. Σάββατο 21 Μαρτίου 2015.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Gotham, στις 10 Μαρτίου 2015.

  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Καλα εγω χαλαρα σε εκανα για μιστρες @brenda
     
  2. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    @SAP , απο οτι καταλαβα εγω ειχα φυγει πριν γινουν ολα αυτα, δυστυχως...
     
  3. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ναι αλλα εγω ημουν απο νωρις πανω. Μιλα μου για σενα.   σιγουρα σε ειδα.
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    μου θύμισες ψυχολόγο!!!!!!!!
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τώρα καλά κρασιά σουιτσάκι....    
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Εσύ και πολλοί άλλοι απ΄ότι φαίνεται, χαχαχαχαχαχαχα!!!!! 
    Νομίζω ότι κι εγώ κατάλαβα τελικά ποια είσαι κουκλάκι.... 
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Εσύ ήρθες με το τελειότερο μαλλί του κόσμου, κουκλάρα, να μας ταράξεις μόνο και να φύγεις...Εγώ πάντα χαίρομαι να σε βλέπω....  
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    εδω υπαρχει ερωτας μεγαλος (και πολυ κιολας)   
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Σε ένα άλλο ιδανικό σύμπαν, ο ερωτισμός θα εκφραζόταν πηγαία, έτσι όπως μας βγαίνει, δεν θα χωρούσε μέσα σε περιορισμούς στάτους και φύλου...
    Εγώ ομολογώ ότι μου αρέσει να βλέπω και άντρες και γυναίκες απενοχοποιημένους σε σχέση με τα γούστα και τις τοποθετήσεις τους...
    Και αφού το θαυμάζουμε το ωραίο, που το κακό να μου αρέσει να βλέπω και ωραίες, ερωτικές γυναίκες που το μεταδίδουν αυτό πηγαία?  
     
  10. AlexisD

    AlexisD New Member

    Το 2ο Fetishball Θεσσαλονίκης έλαβε τέλος. Απίστευτη συμμετοχή, τόσο στην κεντρική σκηνή όπου ο κόσμος γέμισε ένα από τα πιο μεγάλα και ωραία μαγαζιά του underground χώρου όσο και στο dungeon όπου το παιχνίδι ήταν ασταμάτητο. Προσωπικά να ευχαριστήσω τον διοργανωτή που μου έκανε την τιμή να με χρίσει dungeon master  , όσο και όλες τις κοπέλες που με εμπιστεύθηκαν τις δέσω.

    Χάρηκα πολύ που είδα παλιά και νέα πρόσωπα, όσο και πολλούς φίλους, σχετικούς και άσχετους με την σκηνή του bdsm της Θεσσαλονίκης.

    Εις το επανιδείν.
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Μας χάρισες πολύ όμορφες εικόνες και αισθητικά το αποτέλεσμα ήταν υπέροχο, δεν έχω άλλα κριτήρια να πω ότι μου άρεσε πολύ αυτό που είδα, άσχετα αν δεν στο είπα εκεί δια ζώσης....
    Σε ευχαριστούμε λοιπόν.... 
    Απολαυστικότατο... 
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Γιατί να μην υπάρχει;; Χαιρομαι να βλεπω ατομα να εκφραζονται ελευθερα.
    Ποσο μάλλον όταν υπάρχει κ αμοιβαίος θαυμασμός.   

    Προσωπικως δεν είχα πρόβλημα να φιλησω γυναικα δημόσια και οχι μόνον μια, είναι εκείνη η στιγμή που σου βγαίνει αυθόρμητα δίχως να σημαίνει κάτι συγκεκριμένο..