Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2nd Fetish ball-Thessaloniki. Σάββατο 21 Μαρτίου 2015.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Gotham, στις 10 Μαρτίου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Όπως καταλαβαίνεις, συμφωνώ υπεραπόλυτα...κι ας σημαίνει και ότι συγκεκριμένο θέλει....
     
  2. Καμια πικαντικη λεπτομερεια; Στο dungeon; Spanking, whipping, τιποτα σπεσιαλ παιχτηκε που να το εχασα;
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εσύ που ήσουν καλό μου;; Περίμενα να κανεις καμια εμφάνιση  
     
  4. Ανειλημμένες υποχρεωσεις...
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Κρίμα, next time    
     
  6. George_Switch

    George_Switch Regular Member

    Εγώ που ήρθα στο 2nd Fetish Ball της Θεσσαλονίκης με κατάλαβε καμία ποιος ήμουν αγαπητές μου Κυρίες ?  
     
  7. brenda

    brenda FU very much

        
     
  8. George_Switch

    George_Switch Regular Member

    @brenda εσύ σιωπή καλή μου χαχαχα     
     
  9. George_Switch

    George_Switch Regular Member

    Πραγματικά τι υπέροχη βραδιά ήταν αυτή του Σαββάτου στις 21 του Μάρτη στο 2nd Fetish Ball της Θεσσαλονίκης απλά δεν περιγράφεται με λόγια όποιος δεν ήρθε πραγματικά έχασε !!!

    Πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές στους performers που έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους καθώς και στους μοναδικούς @AlexisD και την
    dora_salonica
    Χάρηκα που είδα παλιούς και νέους φίλους και γνώρισα από κοντά και την MissQ που μας έκανε την τιμή να έρθει και φυσικά πολλά μπράβο και σε άτομα που τίμησαν το event ερχόμενοι από άλλες περιοχές εκτός Θεσσαλονίκης  

    Πολύ ωραία η ιδέα της προβολής αποσπασμάτων από της ταινίες Maîtresse (1975) με τους Gérard Depardieu και Bulle Ogier και τις πολύ πρόσφατης My Mistress (2014) με την εκθαμβωτική και μοιραία γυναικάρα που ακούει στο όνομα Emmanuelle Béart ήταν ότι ότι καλύτερο να σε βάλει στο κλίμα του fetish event !!!  

    Και για τον @zwg που παραπονιόταν για το πρώτο event που δεν είχε play σε αυτό είχε και dungeon αυτή την φορά δεν νομίζω να έφυγες παραπονεμένος !!!

    Η ατραξιόν της βραδιάς ήταν φυσικά Katia + Michelle

    Εξαιρετικό το "posture" των κοριτσιών που ήταν πολύ δυναμικές και εκφραστικές πάνω στην σκηνή και φυσικά must το λεσβιακό στοιχείο που έχουν είναι ένα από τα θετικά στοιχεία του ρεπερτορίου τους !!!

    Προσωπικά πιστεύω πως θα είναι ένας πολύ καλός συνδυασμός στον τομέα του double domination αν το δουλέψουν λιγάκι με περισσότερη φαντασία και αφοσίωση θα γίνουν πολύ καλές στον συγκεκριμένο τομέα γιατί για να μαγνητίσεις το κοινό και για να
    το εξιτάρεις εγκεφαλικά δεν είναι καθόλου εύκολο γιατί θέλει επαναλαμβάνω νέες ιδέες και φαντασία φυσικά !!!

    Μπράβο λοιπόν στο σύνολο ήταν καλές περιμένουμε νέες και ενδιαφέρουσες εμφανίσεις !!!

    Η μεγάλη έκπληξη για μένα ήταν οι Hook Tribe και φυσικά ο Deva

    Η ομάδα Hook Tribe με το Hook Suspension μου έκοψε πραγματικά την ανάσα μιας και έβλεπα κάτι τέτοιο για πρώτη φορά πολύ ενδιαφέρον !!!

    Πολύ καλός ήταν και ο Deva με τα κόλπα του με την μαγική γυάλινη σφαίρα και τα ακροβατικά του μου άρεσε πολύ !!!

    Η ομάδα Chemical Circus έδωσε τον καλύτερο εαυτό της όσον αφορά την μουσική που ήταν πολύ σούπερ!!!

    Το dungeon που ήταν με την υπογραφή της
    dora_salonica ήταν πολύ ωραίο ένιωθες πως βρίσκεσαι τελείως κάπου αλλού εκεί λοιπόν έγιναν πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα
    δεν θα κάνω περιγραφή έτσι για να έχετε την περιέργεια πάντως περάσαμε πολύ όμορφα
    !!!  

    Και το καλύτερο το κράτησα για το τέλος φυσικά την φοβερή και αξιομνημόνευτη ατάκα της
    dora_salonica στις 05:30 το πρωί σε κάτι τουρίστες από την Σουηδία ήταν όλα τα λεφτά !!!

    Την ρώτησε ένας σχετικά για ένα ξενοδοχείο για το που βρίσκεται και του λέει η Δώρα "I really don't know but i like Sweden and i like whipping Swedish people" λολ  

    Πάρτε και μια δική μου ατάκα "It was nice shaved and smooth" και όποιος κατάλαβε κατάλαβε χαχαχα !!!  

    ~~Και εις το επανιδείν ~~~
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2015
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    μονο και να ξερες ποιοι ειναι αυτοι οι Σουηδοι τουριστες :ΡΡΡΡ
     
  11. George_Switch

    George_Switch Regular Member

    Ναι αγαπητή μου @Siren_Peisinoe αυτό είναι που ποτέ δεν έμαθα χαχαχαχα :ΡΡΡΡ
     
  12. Σουηδεζες δεν ειχε;