Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"2o Bdsm in Hellas Prive Party!".

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος renatacozy, στις 6 Ιουνίου 2015.

  1. renatacozy

    renatacozy New Member

    Σάββατο, 13 Ιουνίου στις 9:00 μ.μ.
    The Drugstore
    Αραχώβης 10, Αθήνα

    Σας αρεσε το ξανα κανουμε!!!!
    Για όσους έχασαν το πρώτο...αυτο δεν χάνετε!
    Εκφραστείτε ελεύθερα ο χώρος ειναι prive
    Dress code: it's your choice!
    Είσοδος ελεύθερη.
     
  2. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Έχασα το πρώτο και από ότι φαίνεται θα χάσω και το δεύτερο..
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Μέσα    
     
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    Θα 'μαι και εγώ ντυμένος ταλιμπάν.
     
  5. danos

    danos Regular Member

    πάρε το καλασνικοφ,θα μαι και γω να πετάω κεφτέδες
     
  6. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Super το πρώτο, εννοείται ότι δεν θα χάσω το δεύτερο!  
     
  7. submissiveslave

    submissiveslave New Member

    Καποια "συμβουλη" για καποιον που δεν εχει ξαναρθει? Γιατι ακουγεται ενδιαφεροννν  
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πας και περνας καλα!
     
  9. masteredawn

    masteredawn New Member

    Νομίζω η ερώτηση επίκειται στις (σιγουρα συνηθεις) ανησυχίες καποιου νεότερου στον χωρο.
    Διότι αν δεν της δώσει τα φώτα του καποιος παλαιότερος ίσως και να μην περασει καλα εάν παει..
    Καθότι σχετικά νέος και εγω στον χώρο με ανησυχεί ας πούμε η αναγνώριση μου ή της υποτακτικής μου
    απο κάποιο γνωστό μας πρόσωπο το οποίο προφανώς δεν θα μπορούσαμε να ξέρουμε οτι ανήκει στην κοινότητα,
    διότι εξάρχεια θα βρισκόμαστε οχι Vegas ωστε να πουμε το γνωστό ρητό ("what happens in Vegas...").
    Μπορει όμως να θεωρείται δεδομένο οτι όλοι θα ειμαστε με μασκες εκει μέσα και εγω απλα να
    μην το εχω καταλάβει πχ. Ενας παλιός που εχει ξαναπαει μπορεί να μου το πει πιο νωρις να μην ανησυχω.
    Εκτός αυτου του (παρατραβηγμένου το ξερω) παραδείγματος σίιιγουρα θα υπάρχει καποιος να πει μια συμβουλη
    παραπάνω για την πρωτη φορά σε τετοιο παρτυ.
     
  10. NoviceSeeker

    NoviceSeeker New Member

    Πιστευω οτι εαν πας με τη διαθεση να περασεις καλα, δυσκολα θα στο χαλασει...

    Να δω εγω ποτε θα καταφερω να ερθω -.-
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Πας έτσι όπως είσαι. Δεν θα περάσουν μιλιούνια κόσμου για να ανησυχείς για τα προσωπικά σου δεδομένα, βάλε ότι σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα. Κανείς δεν δαγκώνει (εκτός αν το ζητήσεις, χιχιχιχιχιχιχιχιχι), όλοι νορμάλ άνθρωποι είναι (ή τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε εμένα)...το αν θέλεις να μιλήσεις με κόσμο, να αλληλεπιδράσεις ή να συμμετάσχεις σε δημόσια κουβέντα ή public play είναι δικό σου θέμα, εσύ θα δεις πόσο άνετα αισθάνεσαι για να το κάνεις ή όχι, κανείς δεν θα περιμένει κάτι διαφορετικό από αυτό που εσύ θέλεις. Εγώ πάντως στο πρώτο πέρασα πολύ ωραία...το περιβάλλον ήταν ωραίο και προστατευμένο, ο χώρος συμπαθητικός και ο κόσμος φιλικός...αν ήμουν εκεί, μπορεί και να ξαναπήγαινα.... 
     
  12. Kαλησπέρα, από έναν παλαιότερο που, όχι μόνο παρευρίσκεται συχνά σε συναντήσεις, αλλά διοργανώνει και ο ίδιος κατά καιρούς (καθώς και events). H αναγνώριση από πιθανά γνωστό άτομο παίζει γιατί η είσοδος είναι ανοιχτή (prive ουσιαστικά σημαίνει πως είναι για άτομα του χώρου που έχουν δει την εκδήλωση είτε εδώ, είτε σε κάποιο γκρουπ του fb)... τώρα αν θες να φορέσεις μάσκα εσύ η παρτνέρ σου, μπορείς φυσικά. Το ντύσιμο γενικά είναι βραδινό και όχι extreme στην πλειοψηφία. Η συμβουλή είναι, άκου βλέπε σώπα και γνώριζε άτομα που πιστεύεις ότι ταιριάζεται.