3η συνάντηση - Σάββατο 15/04 Ηράκλειο Κρήτη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος Amazona, στις 2 Απριλίου 2006.

1. Amazona

Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

Είπα να το τολμήσω (τρίτη και φαρμακερή δεν λένε;). Αν και έχω την αίσθηση ότι πάλι οι ίδιοι θα είμαστε. Δεν πειράζει!

Το ραντεβού είναι όπως πάντα μπροστά στην κεντρική είσοδο του ΟΤΕ στις 20:00. Από εκεί και πέρα άγνωστο πού θα καταλήξουμε. Ήγια καφέ, ή για φαγητό, ή για ποτό ή ίσως και στο Λούνα Πάρκ που φέρει την ονομασία μου στο λιμάνι....

Σημείωση : Επειδή είναι Σάββατο λίγο πρίν την μεγάλη εβδομάδα των παθών και ίσως κάποιοι νηστεύουν το κρέας (γενικά), ίσως πάλι κάποιοι πάνε στην εκκλησία ή (στην χειρότερη) ετοιμάζονται για τις Πασχαλινές διακοπές, γνωρίζω ότι η προσέλευση μπορεί να μήν είναι τόσο μαζική όσο τις άλλες φορές <γελάει> οπότε, αφήνω ανοιχτό το ενδεχόμενο, αν στην συνάντηση είμαστε εγώ, ο mixer[Amazona] και ο Incomplete_, να συνεχιστεί η βραδιά σπίτι του, για να μου μαγειρέψει και τη σπέσιαλ μακαρονάδα που μου έταξε εχθές...

2. month

month New Member

Χανιώτης γαρ, δεν έχω ιδέα που είναι ο ΟΤΕ, και με το Twingo που έχω είναι λίγο ζώρικο για μένα. Θα προσπαθήσω να έρθω, αλλά δεν υπόσχομαι... Άσε που το πρωί θα πρέπει να μπώ στο στρατόπεδο... :( Αλλά θα το προσπαθήσω!

3. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Ολέ!!Μέσα Amazona;)

4. Amazona

RE: RE: 3η συνάντηση - Σάββατο 15/04 Ηράκλειο Κρήτη

Πρώτον δεν θα το ξενυχτήσουμε! Δεύτερον, αν δεν έρθεις θα χάσεις! Τρίτον, αν έχεις πρόβλημα προσανατολισμού, το ΟΤΕ είναι λίγο πιό κάτω από τα λιοντάρια (αυτά τα ξέρεις ελπίζω). Αν νομίζεις ότι δεν θα το βρείς, μπορούμε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα (prive) για να σε κατευθύνουμε...

Αυτά!

5. month

month New Member

Καλώς, θα το επιχειρήσω, και θα δούμε.

6. Amazona

Δεν βλέπω προθυμία! Μήπως να πάω στο meeting που οργανώνουν στην Αθήνα την ίδια μέρα;;;;

7. reptile

reptile New Member

Ελεγα να παω στην εκκλησια αλλα ο διαβολος μου ειπε να ερθω στη συναντηση και τελευταια αυτα τα λογια τον ακουσα να λεει''ο Θεος πεθανε τον εφαγε η συμπονοια του για τους ανθρωπους''
    :D:D:D

8. Amazona

Τα προγνωστικά λένε ότι θα είμαστε 4!

<αναρωτιέμαι τελικά πότε θα ξεπεράσουμε αυτό το καταραμένο νούμερο το 5>

9. LadyMargi

LadyMargi New Member

Guys I'm back!!!Μετα απο σχεδον 3μηνες και κατι ψιλα στο κρεβατι απο οσφυαλγια επιτελους αρχιζω(μετα βιας)να αναρρωνω.Αν η μεση μου δε με εμποδισει θα ερθω!Να ειστε σιγουροι!!!

10. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Η μέση μέση και η σκλάβα σκλάβα εεεεεεεεεεεεεε???????!!!!!!!!
    Θύμισε μου να σε μαλώσω....!:Ρ

11. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Πρόβλημα...Έρχονται οι δικοί μου το σάββατο για διακοπές.Δεν ξέρω αν μπορώ να ΄μαι ,αλλά και να ΄μαι θα άνι για λίγο.Ίσα για το θεαθήναι.
    Amazona.Αν η συμμετοχή δεν είναι υψηλή ας το ακυρώσουμε για μετά το Πάσχα καλύτερα.Αν πάλι υπάρχει ενδιαφέρον προσέλευσης...ξάσου :Ρ:Ρ:Ρ

12. Amazona

Ο απολογισμός είναι ο εξής :
    - ένας δέσμιος της οικογενειακής εστίας (minoas69)
    - ένας δέσμιος της εργασίας (mixer[Amazona])
    - μία δέσμια του κρεβατιού (LadyMargi)
    - ένας δέσμιος λόγω οικογενειακών επισκέψεων (Incomplete_)
    - ένας που είπε "μπορεί και να έρθω"

Αν είναι να οργανώνω συναντήσεις για να παρεβρίσκομαι εγώ και ο reptile μόνο, καλύτερα να το ακυρώσουμε για μετά το Πάσχα, που θα έχουν εξαγνιστεί και οι διαβόλοι....