3ο meeting στη Θεσ/νικη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 3 Σεπτεμβρίου 2005.

1. little_slut[PieR]

little_slut[PieR] New Member

Λοιπόν το καλοκαίρι τελείωσε τα κεφάλια σιγά σιγά τα βάζουμε όλοι μέσα, ας αρχίσουμε να δηλώνουμε συμμετοχές για το επόμενο meeting. Προτείνω την τελευταία Κύριακη του Σεπτέμβρη στις 25/9 δηλαδή που θα μπορώ να βρίσκομαι και εγώ εκεί επιτέλους. Μέρος λογικά το Ντο ρε αφού έγινε στέκι αλλά αν θέλετε το αλλάζουμε. Ώρα προτείνω γύρω στις 9.

Λοιπόν ακούω συμμετοχές!!!

2. Master_Spiler

Master_Spiler New Member

Εγώ είμαι μέσα, για την σκλάβα μου δεν το νομίζω καθώς έχει κάποιες άλλες υποχρεώσεις, αλλά ακόμα τίποτε δεν είναι σίγουρο.

3. τασος0

τασος0 Member

πολυ ωραια..κι εγω θα ειμαι εκει σιγουρα

4. DeSade

DeSade Owner of nightingale

Για τους εργαζομενους τοσο η μερα οσο και η ωρα ειναι αρκετα περιοριστικη. Η επομενη ειναι εργασιμη. Προτεινω Σάββατο οποιαδηποτε ωρα.

5. subjim

subjim New Member

πολυ καλή κίνηση θα είμαι και γω εκεί.

6. Master_Spiler

Master_Spiler New Member

Αγαπητέ DeSade αν είναι το κάνουμε και καμια 2 ωρίτσες νωρίτερα, ούτως ή άλλως θα καθίσουμε μέχρι τις 10-11 όπως έχει αποδειχθεί στα προηγούμενα meeting μας, οπότε δεν υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα ως προς την ώρα...

7. Γειά σας παιδιά. Και για μένα τελείωσε το καλοκαίρι, οπότε εννοείται ότι θα είμαι εκεί, ανανεωμένος αλλά όπως πάντα σοβαρός...

8. DeSade

DeSade Owner of nightingale

Συμφωνω φιλτατε MasterSpiler δυο ωρες νωριτερα ειναι καλα νομιζω, και για τον πιο πολυασχολο εργαζομενο. Συνεπως 1900 25/9 Ντο Ρε

9. Master_Spiler

Master_Spiler New Member

Ακριβώς αγαπητέ DeSade, αφού οι περισσότεροι είμαστε λίγο-πολύ πολυάσχολοι τη Δευτέρα. Όσοι πιστοί προσέλθουν, και όσοι πιστοί θέλουν ας καθίσουν και παραπάνω. Η αγγάλη των οπαδών του BDSM στη Θεσ/νίκη είναι ανοιχτή!

10. little_slut[PieR]

little_slut[PieR] New Member

Εγώ ελπίζω να είμαι εκεί γύρω στις 21:30 οπότε θα Σ/σας προλάβω όλους. Όσο πολυάσχολοι και να είμαστε πιστεύω ότι αξίζει μια θυσία για να γνωριστούμε μεταξυ μας όσοι δεν έτυχε μέχρι τώρα.

11. Sempre_Staccato

Sempre_Staccato New Member

ναι, γυρισα κι εγω απο διακοπές, ναι, ξαναμπήκα internet μετα απο καιρο, αλλα....28/9 μετακομίζω για θεσ/νίκη, και δεν μπορει να πάει ούτε μέρα νωρίτερα... παλι θα σας χασω λοιπόν, ελπίζω για τελευταία φορά!

12. subjim

subjim New Member

τελικα ρε παιδιά τί ώρα; ισχύει το cd χώρις θήκη πως θα γνωριστούμε .. θα έρθω για πρώτη φορά.. την άλλη φορά πόσοι μαζευτίκαμε;