Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

3 πράγματα.... τι θα τα κάνεις?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 27 Απριλίου 2017.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    το παιχνίδι έχει ως εξής. Ο πρώτος παίχτης βάζει 3 πράγματα και ο αμέσως επόμενος πρέπει να περιγράψει τι θα τα κάνει.
    αρχίζω ως παράδειγμα.

    Ρολόι
    τραπέζι
    κερί

    ΤΟ ρολόι πάνω στο τραπέζι...
    το κερί κόκκινο το ανάβω
    εσύ σκύβεις και σε δένω στο τραπέζι... χέρια και πόδια ανάλογα..
    να κοιτάς το ρολόι...
    αρχίζω και στάζω σταδιακά το λιωμένο κερί στη ραχοκοκαλιά σου.. εως ώτου φτάσω πίσω χαμηλά...
    γονατίζω....
    πιάνω στα χέρια μου το πέος και αρχίζω να το παίζω... το κερί μπαίνει σιγά σιγά πίσω και στάζει στο πάτωμα...
    μέτρα... πόσο θα κάνεις να τελειώσεις πριν το κερί καεί ολόκληρο και σε κάψει

    επόμενες λέξεις για να παίξεις:

    κούνια
    κουτάλι
    παγωτό

    παίζουμε??? 
     
  2. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Κάθομαι σε μια κούνια που έχεις φτιάξει μόνο για μένα και έχεις τρυπησει το ταβάνι του σπιτιού σου. Εγώ λοιπόν κάνω κούνια για σενα. Μου έχεις φέρει παγωτό αλλά δε μου δίνεις το κουταλι. Εγώ προσπαθω να το βρω. Αλλά δεν υπάρχει κανένα κουτάλι στο σπίτι. Μάλλον πρέπει να το κερδίσω. Έτσι λοιπόν κάνω ότι θες. Ότι ότι. Και φυσικά το κερδίζω. Τρώω όλο το παγωτό και δε σου αφήνω καθολου


    Περούκα
    Σοκολατα
    Βελόνες
     
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Σηκώνομαι από το κρεβάτι, πάω να βάλω την περούκα μου, παλεύω λίγη ώρα για να κάτσει καλά και βλέπω μια σοκολατα στο τραπέζι σαν ζόμπι πάω να την πάρω και πατάω μια βελόνα... #$^#^!%##$&$@... η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται...  

    Εκδρομή
    Πλοίο
    Διαστημοπλοιο  
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Σηκω παμε εκδρομη....
    Σε βαζω στο πλοιο....και σου αναβω τα λαμπακια.....ταξιδι στο διαστημα σε στελνω απ το πρωτο λεπτο. Ταξιδευουμε μαζι στο διαστημοπλοιο


    Κινητο
    Δονηση
    Μαχαιρι
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Μπαίνω στο δωμάτιο. Σε βρίσκω όπως ακριβώς σου έχω ζητήσει. Ξαπλωμένη ανάσκελα με τα πόδια ανοιχτά. Φοράς μόνο το εσώρουχό σου, ένα μαύρο, δαντελωτό στρινγκάκι.

    Πλησιάζω χωρίς να μιλάω, απλά σε κοιτάζω. Παίζεις δειλά-δειλά με το κορμί σου. Ακουμπάω το μαχαίρι στο εσωτερικό των μηρών σου...και το σέρνω μέχρι πάνω. Κόβω το κυλοτάκι σου, για να σε διευκολύνω. Και κυρίως για να απολαύσω το θέαμα, καθώς σου δίνω το δονητή, που είναι πλάι σου.

    Το κινητό δίπλα καταγράφει τις σκηνές.

    Μαγαζιά, δοκιμαστήριο, ψώνια.
     
  6. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Που ειναι η δονηση;;;
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Χαχααα, άργησε αλλά ήρθε. Άλλαζα μπαταρίες  
     
  8. daniela100

    daniela100 FREE-DOM